מישהו מכיר את הבאג הזה שיש בCM3?

tomash11

New member
מישהו מכיר את הבאג הזה שיש בCM3?

בCM3, יש באג מסוים במשחק שמאפשר לרמות לטובתך במה שנוגע להלוואות. למה הכוונה? נניח שאני קבוצה קטנה כמו טולדו בספרד, ואני משאיל מריאל מדריד איזה שחקן בן 17 אבל עם פוטנציאל גדול. אם השחקן הסכים לבוא ולשחק אצלך (בטולדו בדוגמה הזו), יש אופציה הרי להציע עליו סכום כסף כדי לקנות אותו... עכשיו, ההצעה שלכם תופיע בפרטים של השחקן, איפה שרשום הערך שלו השפות שהוא יודע וגם הקבוצות שמתענינות בו וההצעות הכספיות שיש עליו. עד כאן כולכם אני מניח מכירים. אבל כאן, יש קטע שאם לוחצים עם העכבר על השורה בה כתובה ההצעה שלכם לריאל, אתם בעצם מקבלים מסך שבו רשומה ההצעה שלכם ולמטה יש לכם 3 אופציות - לאשר, לבטל, ולדחות (במקום אופציה אחת בלבד של משיכת ההצעה כמו שיש במנג´ר 01-02). מה שקורה זה שאתם בעצם נכנסים למסך שאתם מקבלים כמוהו אם אתם הייתם המנג´ר של ריאל והייתם מקבלים הצעה על השחקן... המסך הזה בעצם מאפשר לכם להציע הצעה מגוחכת כמו 1000 דולר בלבד על השחקן ואז להכנס להצעה ו"לאשר" אותה בשם ריאל מדריד. ואז כל מה שעומד בינכם ובין החתמת שחקן תותח במחיר מגוחך, זה הרצון של השחקן להיות אצלכם... ובגלל אגב שהוא כבר הסכים לבוא אליכם בתור מושאל, יש סיכוי לא רע שהוא גם יחתום על חוזה... מעניין אם עוד עלו על זה. בתור קבוצה קטנה ונואשת, זה פתרון לא רע כדי לצבור כח...:) למרות שאני משתדל להמנע מטריקים מלוכלכים כאלה...אחרי הכל, הכי כיף זה להתמודד על אמת ולהצליח, אני עושה את הטריקים האלה רק במשחקים שבא לי ליצור קבוצה אולטימטיבית ולראות איך הולך איתה.

ליטן א

New member
יהיה מעניין לבדוק את זה...

כל הזמן רציתי לקנות את דג´ורג´יץ´ הצעיר ממנצ´סטר, אבל הבעיה היא שאי אפשר לבצע השאלות בין קבוצות בפריימיר ליג..
נו, טוב, ננסה על איזה חלוץ שמשחק בליגה השניה, שאני כבר הרבה זמן עוקב אחריו...

Nomero Uno

New member
זה לא פועל בגרסה הנוכחית

הצ´יט הזה עבד ב99/00 אם אני לא טועה או ב98/99 אבל המתכנתים עלו עליו ותקנו אותו

tomash11

New member
כן...אני מכיר את הצ´יט רק מ98-99

ואין אותו ב01-02, בדקתי.. וטוב שכך, זה אמנם מקל לפעמים בתור קבוצה קטנה וחלשה, אבל רבאק...אני לא אוהב באגים.

למעלה