מישהו מעוניין בניהול זמני בפורום יפתי?

מישהו מעוניין בניהול זמני בפורום יפתי?../images/Emo88.gif

אני כנראה מתכוונת לעזוב את ניהול הפורום. היה לי נורא נחמד לנהל כאן,אבל נראה לי שמיציתי מספיק,אתם רואים שכבר אני לא משקיעה כמו פעם. יש לי את הסיבות שלי לעזוב את ניהול הפורום. (כנראה שאעזוב גם עוד פורומים שלי). אשמח אם המנהל יהיה קודם כל מהפורום הזה. צריך שהמנהל יהיה בן 16,אם לא בן 16 אז לפחות שעבר את גיל ה-15 וחצי ואם באמת שווה אז אמליץ על אותו אחד. המלצה שווה המון.בעבר גם הכנסתי מנהלי פורומים קטנים מאוד בגלל המלצה. אשמח אם המנהל יהיה מהפורום הזה.אז אני מעלה את ההצעה כאן. דרישות: -מעל גיל 16 -בעל אחריות -שיש לו גישה חד פעמית לרמת גן לבניין תפוז אנשים.(בתפוז מעוניינים לראות מי האדם שלו נותנים לנהל את הפורום,זה לא ראיון שלפיו יבחרו אם אתה מתאים או לא,זה רק כדי להכיר). אני מחפשת מנהל זמני(עד שהמנהל המיועד כבר לניהול יגיע לרמת גן לראיון) וגם בשביל זה צריך להגיע לרמת גן לפגישה חד פעמית. כמובן שאשאר בפורום,אבל לא אנהל אותו.

מיציתי כבר.

ויש לי סיבות משלי. אשאר בפורום אבל לא אהיה כחולה. שחר כנראה יכנס לניהול הפורום.אבל עד שהוא יהיה ברמת גן אם בכלל צריך מנהל זמני. גם בפורום ריהאנה ודנידין אני מחפשת מנהל. פורום ריהאנה זה מנהל שותף(לצד המנהל הקיים טל) ופורום דנידין זה מנהל מחליף סופי. במידה ושחר יבוא לרמת גן כבר אז המנהל של הפורום או שינהל איתו אם ירצה\יסתדר,או שינהל פורום אחר. הנסיעה לרמת גן היא חד פעמית רק לתחילת ניהול בתפוז,אח"כ לא משנה כמה פורום גולש רוצה,הוא יוכל לנהל בלי לבוא לרמת גן. זהו

מי זה

לא מכיר אותו הוא לא כותב פה בפורום אז איך את מכירה אותו ואננכו לא מכירים אותו ?

הוא כותב לפעמים בפורום

ולפי מה שאני מכירה אותו הוא מתאים לנהל את הפורום בצורה טובה מאוד:)

למעלה