מישהו עוסק בדיג בצלילה חופשית ?

husam11

New member
שלום לך..

אני חדש בעסק, רציתי לשאול אם אפשר לתפוס משהו חוץ מבורי וסרגוס בצלילה מהחוף, האם יש דקרי סלעים במקרה? ואם יש מקומות מומלצים במרכז? תודה

New member
אפשר, אבל זה יותר קשה...

בורי,סרגוס וארס הם באמת הדגים הכי זמינים בשנירקול. אפשר לצוד לוקוס (בפורום השני יש לי תמונה עם אחד שתפסתי) אבל זה יותר קשה בגלל שהם יוצאים בלילה ובמשך היום מסתתרים בתוך חורים. המלצות אני לא אוכל לתת לך מאחר ואני בצפון אבל תנסה לשאול בחנויות צלילה,הם בטח ידעו,ככה אני עשיתי כשהתחלתי.

husam11

New member
תודה ודיג מוצלח

ודרך אגב לא הבנתי מה זה הפורום השני לכן לא ראיתי את התמונה.

כמה אזורי צלילה במרכז

חוף בלו ביי נתניה.. געש או שפיים.. אבל יש בעיה האוטו עומד רחוק סידני עלי.. מרינה הרצליה.. חוף מנדרין.. תל ברוך.. דרומה יותר לא כול כך מוכר לי החוף.. שיהיה בהצלחה

STIVENZ 426

New member
בדרום הארץ:

פלמחים. חוף ניצנים. קבר השייח באשקלון, החוץ הצפוני באשקלון. ולאנשים עם נשק ואומץ- חוף שקמה. החוף של היישובים- דוגית ניסנית ואלי סיני. מקום עם רזומה מסוכן (בהתחשב במצב הבטחוני) , המווון דגים. בנוסף, באחרון מגדלים דגים במיכלים מחוץ לים אך על החוף ממש, ויש שם מסעדת דגים מומלצת מאד. סטיב אופנוען, טבח, ודייג מושבע.

ohad האחד

New member
אני גם צולל

אני מתחיל.... ולא תופס דגים . יש לי רובה גומיות פשוט... אולי תסבירו לי למה אני לא תופס?. תודה

husam11

New member
אני גם צולל

קודם כל זה משתפר עם הניסיון ורכישת ידע, יש לי כמה עצות שקיבלתי מדייג שפגשתי בחוף (אני גם מתחיל): 1. אל תתקמצן בירי, תירה הרבה במיוחד בתקופה הראשונה אפילו אם אתה לא בטוח שזה תופס. 2. אתה יכול לתפוס בסלעים מתחת למים לשם יציבות ואז לחפש מתחת לסלעים אבל שים לב למקום שאתה תופס. מקווה שעזרתי לך ולו במקצת.. דיג מוצלח ונעים

למעלה