מישהו פה קורא את המאנגה, בכלל?

0Onegaineko0

New member
מישהו פה קורא את המאנגה, בכלל?

כי אני רוצה לעשות דינוים על הפרקים הכי חדשים ;.;....

Jifannit

New member
אההה, אז *זה* הפירוש של אדום!

ז"א, מה שזה אומר. הצבע האדום בכינוי, ז"א. ^.^ *באקהההה*

אני קוראת ^^"

אבל אני עדיין בפרקים הנמוכים.... אבל אני לא יודעת אם כדאי לי לעקוף את האנימה במנגה.... אף פעם לא קראתי מנגה לפני אנימה, רק להיפך.... זה כדאי? הרמ, ויש לי 2 שאלות אלייך ^^ דבר ראשון- למה את אדומה? :0 את מומחית לבליץ' או משו? XD ודבר שני- בחתימה שלך- אז את מתכוונת לגאיה אונליין? יש לך שם דמות? D:

0Onegaineko0

New member
כדאי! *.*

המאנגה הרבה יותר טובה מהאנימה! בציורים בשטויות ובהכל! וכן, אני מומחית X3 (יאי!) וגאיה אונליין בהחלט >____< חלאס עם ה98%! ל98% כבר נמאס מזה!!

טוב...

אני אחשוב על זה.... בינתיים אני עדיין בהתחלה.... וואו אבל המנגה מעולה! אני כ"כ נמרחת מצחוק כשאני קוראת אותה XD ומה השם משתמש שלך בגאיה? *.* גמני שם! את מכירה את גילדת שפת הקודש? 0_0

0Onegaineko0

New member
תמשיכי אז לקרוא D=<

זה רק ישתפר מעכשיו! אה! ואני מכירה את גילדת שפת הקודש. החלטתי להתרחק רחוק רחוק מהם ^0^ וקוראים לי בגאיה... אה!.... שכחתי O_O טוב, זה משהו כזה לא קשור ובסופו יש סאן ^_^ (Shinso-san, נראה לי? OO)

אומגד נראה לי שאני זוכרת את

הדמות שלך XD נראה לי ^^" חח ענק....עוד פליטת גאיה.....אני עדיין מסתובבת שם XD

0Onegaineko0

New member
גם אני לפעמים! ^.^

אבל מאז שנגמרה הסאגה של גינו, הכל כבר היה... משעמם >_< בכלל כל העניין של הזומבים היה כיף! D= נשארתי זומבית לאיזה שבוע אחר כך עד שהחלטתי שזה מכוער והשתניתי חזרה ._.

dark max

New member
עדכנו את גאיה?

יש לי שם משתמש אבל שעמם אותי אז הפסקתי [...]; יש שם יותר אפשרויות מלפני חצי שנה?

dark max

New member
הוסיפו אפשרויות?

יש לי משתמש אבל המשחק שעמם אותי [...], יש שם יותר אפשרויות מלפני חצי שנה?

dark max

New member
תפוזבל...><!

"יש טעות" ושלח את שניהם! *הולכת לחדר, מביאה חץ וקשת, מכוונת היטב, והנה הלך לו מישו מעצבן מהצוות שלא מתקן דברים כאלה* *משטרה מגיעה* *מכחישה* *נעצרת* *ממשיכה להכחיש* *משתחררת למעצר בית* *חוזרת למחשב וכותבת סיכום של החוויה המסעירה הזו*

XD

כן! היה התפתחויות בסיפור העלילתי של גאיה, ויש גם אפשרות של הימורים מצחיקים בכסף גאיאני XDD ועכשיו יש גם כזה דבר שהדמות שלך זזה...זה עדיין בשלבים הראשונים ^^ אבל זה מאגניף

0Onegaineko0

New member
הא! מאיה לחזור לגאיה יותר!

נה נה! מה הניק שלך! אני אמסור לך מסר ונהיה טומודאצ'י! D=

מאיה D:~

יפה לך אדום

keep smiling

New member
אתאדומהאדומהאדומה! *-* ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

מזלטוב מאיה D:

למעלה