מישהו ראה את הפרסומות לכוכב נולד שיהיה בשבת?

OnlyLeigh

New member
מישהו ראה את הפרסומות לכוכב נולד שיהיה בשבת?

יש בחור ששר ביפנית! XD הוא עושה את זה ממש מגניב למען האמת. חבל שהם בטח ירדו על זה מאשר התעניינו. מעניין מה הוא שר D: למישהו יש מושג?

innocence

New member
אף אחד שאני מכירה לא הצליח לזהות...

אבל אמרו לי שזה נשמע כמו משהו מאנימה.. כנראה שנאלץ לחכות:)

כתבתי אותה הודעה בפורום אנימה

אבל השיר זה CALLING,שיר הסיום של Advent children.

oracle

New member
כנראה שנצטרך לחכות לסוף השבוע כשזה ישודר =/

וד"א, היה לנו דיון על זה בעמוד הקודם, ותהינו על אותו דבר... ^_^ ללא תוצאות ;;

innocence

New member
@_#

אני מכירה אותו! הוא עקב אחרי אייל ואחריי בקון שבו התחפשנו לרין וארצ'ר.

קוראים לו ליאור כהן

ושהוא סיפר על השיר הוא אמר משהו עם "קיוסקה" נראה לי@_@ לא הבנתי אם זה השם של השיר, האנימה או הזמר/להקהXD

זה כבר עבר?><

אוח רציתי לראות ושכחתי לגמריי-.- איין שידור חוזר או משו?-_-

nadav1232

New member
יש סרטונים באינטרנט ^^

לא זוכר באיזה אתר.. אם אני אמצא אני אשים XD

nadav1232

New member
דווקא היה נחמד XD

חשבתי שהם ירדו הרבה על המוזיקה ><

ayumi3000

New member
אני ראיתי ^^

דווקא הוא שר ממש מגניב והיה לו גם קול ממש כמו של גאקט!!! אני גם לא מזהה את השיר שהוא שר אבל השופטים ניסו ללמוד לשיר ביפנית וזה שהכי הצליח זה צביקה פיק חחח אבל הם קיבלו אותו יפה דווקא ולא ממש צחקו עליו ולפני זה הוא שר שיר בעברית של סינרגיה... לדעתי הם היו צריכים לקבל אותו.

Omer Kun

New member
אני לא חושב שהם היו צריכים לקבל אותו..

הוא דווקא ממש טוב ביפנית אבל בעיברית ממש לא משהו...

nadav1232

New member
הנה הסרטון למי שרוצה לראות ^^

http://www.keshet-tv.com/Starborn5/LobbyVideo.aspx?CatID=2884

SquaDus

New member
היי... זה אני ^^;

השיר היה CALLING של הימורו קיוסקה (גרסת 2003 מתוך הסאונדטראק של פיינאל פאנטזי 7: אדוונט צ'ילדרן) לכל המעוניינים, המילים לשיר: http://one.xthost.info/ffwebnovel/music/calling.htm (וכן, עשיתי כמה טעויות בגלל ששרתי את השיר מתוך הזיכרון ובכלל לא למדתי אותו...) רציתי רק להגיד כמה דברים... דבר ראשון... בשלבי האודישנים הראשונים בכלל לא שרתי ביפנית... הגעתי לשלב של השופטים בכוחות עצמי. הזכרתי בקטנה את העובדה שאני שר ביפנית בראיון לפני הכניסה לאודישן ואיתי שגב התלהב! שרתי לו שיר אחר בכניסה לאודישן, אבל את זה אתם לא הייתם יכולים לראות... שרתי לו את "יוקי נו האנה" של מיקה נקאשימה. ההשפעה המוסיקלית שלי היא מהכיוון של גאקט והייד... אני מניח... (לפחות זה הכיוון שלקחתי בשנה האחרונה... נטייה לרוק ופחות מהפופ) חוץ מזה... אל תגידו שאני לא שר בעברית טוב על סמך שיר אחד שחתוך ולאורכו ולרוחבו -_- אבל לסיכום, אני מודה לכם מאוד על התמיכה! ^_^ אני אמשיך לשיר ביפנית בלי שום קשר! (אני אפרסם לינק עם שיר אחד בשבילכם יותר מאוחר)

Omer Kun

New member
סורי... =\

אבל לא אמרתי שאתה לא שר טוב בעברית... לדעתי, אתה שר בעיברית כמו שאתה שר ביפנית...ויש הבדל בין לשיר עברית ולשיר יפנית... ואולי לא ניסחתי את עצמי טוב, ואם פגעתי אז ממש מצטער ><' בכל אופן, אולי באמת לא הייתי צריך להגיד כלום כי לא ראיתי את כל האודישן... בהצלחה בהמשך, אני בטוח שאם תמשיך עם זה תהיה אפילו יותר טוב <: אה ואתה שר ממש טוב ביפנית.. ממש טוב!

SShiRaS

New member
אני אישית אהבתי!!!

כל הכבוד! הן על האומץ והן על השירה! :)

למעלה