מישהו?

חח אצלנו הבצפר ממש התחרפן עם כל

המיצבים האלה חחח למשל לפני המיצב באנגלית אז אמרו לנו(הקבצות א') שמי שירד מ90 במבחן יורד לב' חח מזה צחקנו כי הם אפילו לא יודעים מה הציונים שלנו חחח...וב100 מושגים הם עושים לנו כל שבוע בחינה חדשה על 15 מושגים אחרים!קריזה איתם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

יופי!!אנ'לא לבדד

ולנו יש עוד 2 מורות דביליות שמנסות ללמד אותנו חיחיחי אנחנו לא נותנים להן!!!!!!!!אבל זה פשוט מיצ"ה מטומטם!מי צריך לדעת 100 מושגים במורשת אזרחות????זה פשוט שיעמום של משרד החינך

אתושששש

New member
אצלנו...!! ----->

לימדו אותנו ת'מושגים לפי מקצועות.. היסטוריה.. תנ"ך.. ספרות.. מורשת..

מלאכיתוש מגן עדן חחחחח אני בכיתה ח'

ולא עשיתי... כאילו אצלנו זה מחולק לחלקים ועשיתי את החלק הראשון ומותר לי לא לעשות יותר.... (חח אני כאילו מהתלמידים המתקשים) חחחחחח יש לי גם פתור מערבית
צליל

אני ואאאאאאייייייייי (כנסי שניה)

היום היה לנו חידון כזה במורשת אנחנו וכיתות ז' כי אני בכיתה ח' וכל מי שלא הישתתף אז ישב לראות ואנחנו ישבנו ליד שולחן זה היה מבחן בעל פה... והיה מיקרופונים......ואני הייתי בין אלה שעלו לשלב הגמר של החידון אבל זה רק 27 מושגים בינתיים.. אחרי זה נלמד עוד....... ואני היית כמעט מקום ראשון אבל אז... טוב זה סיפור ארוך אין לי כוח לספר........ וואי מורה שטנית הייתה בחידון ..... יש לה עיניים ענקיות והיא כל הזמן צועקת וצריכים לקחת מיטריה כי היא יורקת כל הזמן......חחחחחחחחחחח........

חח גילי הרגת אותי (כנסי)

את ראית איך היא כל פעם צעקה עליי?! מול כולם כי כל פעם צעקתי ביזיון מה זה?! וזה וגם שצעקתי פרוטקציות (בגלל אריאל הבת שלה) חחחחחח היה צחוקים וכשאני אכלתי באמצע ואורנה ויהודית כזה אמרו לי מה זה מה את אוכלת באמצע?! ושרבתי עם דניאל דנון מכות תמיד וזה ושצעקתי לכם חח היה קורעעעעעעעעע ואאי איזה מפחידה היא כשהיא מוציאה עלינו ת'עניים שלה..!!!! התפקעתי שם מצחוק.!!!! חח תגיבי...

תזכרו את השם הזה (יהודית תמיר)

חרא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ביזיון!!!!!!!!!!!!!! מזה מה זה שאיזה כמה ילדים כתבו חיים נחמן ביאליק על איזה דף זה אומר שהם יותר טובים ממני?????. לא!!!!!! אני עניתי על כל השאלות והתשובות היו מדוייקות..... כוס אמק!!!!! תמיד דופקים ת'שחורים!!!!

צליל כנסי שניה.....

היום בחידון כזה זיו צעק .... מזה ??.. כולם לבנים.... אז כזה דר צעק ברמקול.... לא נכון ... גילי שחורה...... ואני נקרעתי מצחוק.... זיו תמיד אומר לי שאני הברבית השחורה!!!!!!!!!!! וואי.......... ילד שרוט......

אתושששש

New member
אני כיתה ח'

אני בכיתה ח'... וכן נדפקנו עם המיצבים האלה..!! מתמטיקה.. ביולוגיה.. אנגלית.. לשון.. עשינו נגמר..!!!!!!!!!!!!!!!! מורשת.. 100 מושגים השתגעו לגמרי..!! אני לא באה באותו יום.. אני וגם מלא חברות שלי.. אמא יודעת וגם המחנכת שלי.. =]

°°NaTaLi°°

New member
אניי

היה לנו מבחן שלשום עם 47 מושגים אמאלה כמעט ניכשלתי היום בדקנו כדי שזה ילך יותר מהר אז המורה והתלמידים עזרו לבדוק היה לי 20 טעויות איזה פחד חחחח

the blak angel

New member
כן....!

אצלנו בשנה שעברה (כיתה ח') היה ססוף השנה 5 מבחנים (לשון,ביולוגיה,אנגלית,חשבון ומורשת) ומי שנכשל ביותר מ-2 מבחנים נשאר כיתה!!!!!!!!

למעלה