מישהו?

יש מיצ"ב בביולוגיה?

מה?????????????????אני יודעת שיש מיצ"ב במדע וטכנולוגיה וכל מה שאמרת אבל לנו אין מצב בביולוגיה

the blak angel

New member
לנו היה...זה מזה קשה!!!!!!!!!!!!!!

נותנים לך כל מה שלמדת מכיתה א' נראה לי... כל הקטע הזה של החשמל והמים וכל החרא הזה!!!!!!!!!!!!!

s h l a g e r

New member
חחחחחחחחח

נדפקתם... ווארי כבר שחכתי מיצבים האלה!!! איזה כייף השנה אני מתחיל בגרויות...

shahafs

New member
כן לי יש את המיצב הזה אבל אצלנו

המורות מגלות לנו את כל התשובות בשביל שניהיה כאילו בצפר ברמה גבוהה.....

s h l a g e r

New member
חכו לבגרויות זה יותר מלחיץ!!!

מיצב המורות סתם מלחיצות אותכם זה לא נכנס לתעודה וזה בא פאר כיתה ולא פאר תלמיד!!

no nick2

New member
איך אמורים לזכור כלכך הרבה..

אוי ו..גם לנו יש מחר חידון בבצפר.. וזה על שעה של שיעור חופשיי איזה חרא.. אה וד"א..כל שאר המיצבים היו קלים בטירוףףףף..!!! איך לכם היה? אה..וגם לכם אמרו שבמיצב במורשת זה מבחן אמריקאי הכול?

כן, בלשון המיצ"ב היה קל וגם ב

באנגלית.... (ולמרות שאני גרועה באנגלית בטירוףףףףףף, יצא לי דווקא טוב) ובמדעים גם היה דאי קל......

mikmik000

New member
כןןןןן גם לנו יש את זההה!!!!!

יוווו זה הדבר הכי מטומטם דבילי מפגר ודפוק ששמעתי עליווווו!!!! 100 מושגיםםםםםםםםםם?!?!?!?!?! טוב שלאאאאאאא!!! יווו... איזה חראאא זה וסליחה על ההתבטאות אבל לימור לבנת באמת הגזימה הפעםםםם... מה אנחנו רובוטים שנזכור את כול זה???? בחיים אני לא אזכור חצי מזה... טוב חפיף... עוד נכשל אחד לא ישנה לי כלום.. =\

sarai12391

New member
חחחחחח.......

חחחחח...אל תלחצו מהמצי"ב...וגם מהמושגים.......! היה לנו את זה שנה שעברה המורות סתם מלחיצות ואומרות שזה נככנס לתעודה כדי שתוציאו ציונים טובים...אבל זה בסוף בכלל לא לתעודה... חחחחחחח וגם המושגים....שנה שעברה הכתיבו לנו את המושגים והמבחן יצא כמה ימים לפני סוף השנה...ואפחד לא בא ובסוף לא היה לנו את המבחן הזה...חחחחחח

המיצ"ב!!!

לפי דעתי משעמם למשרד החינוך!!!!!!! מילא כל המיצבים האחרים אבל למה 100 מושגים במורשת???שהם יבחנו על 100 מושגים במורשת ואז נדבר איתם אני לא מאמינה זה כזה דבילי!!!

למעלה