מישו היה בהופעה עם הסימפונית אשדוד?

גלושקה2

New member
מישו היה בהופעה עם הסימפונית אשדוד?

לא מצאתי שום סיקור של זה או משו כזה.... מישו היה ויכול לספר..?

אלון היה בהופעה,

והוא רשם למטה שבקרוב יעלה תמונות.

Frozone

New member
גם אני דפקתי נוכחות...

רשמים: קטע של אייל+ ניצוח שלו על התזמורת- היה מאוד מאוד מרשים בהתחשב ברקע שלו ובקשר שלו למוזיקה קלאסית. הצגת נגנים +עוד לילה- כל נגן הוצג על ידי קטע מפורסם בצורה מאוד מקורית ומבדרת (שודדי הקריביים, מלחמת הכוכבים, מעוף הדבורה וכו..) ולבסוף קישור נהדר לביצוע מצוין של "עוד לילה". התזמורת מילאה בשיר את המקומות החסרים בצורה נפלאה! לא בא לי לשמוע- כולל פתיחה משודרגת ל"לה מוסיקנטה לה קלאסיקה" ולאחר מכן השיר בביצוע של איתי, איתמר והתזמורת בלבד. עיבוד מצוין ומרגש למדי! שוב הדיסקו כאן- הביצוע נמצא ברחבי האינטרנט...למרות שבהופעה הוא נשמע פי כמה וכמה יותר טוב. ואת- עוד ביצוע נהדר...נוכחות התזמורת הייתה שם פחות מורגשת לצערי. יצאנו לרקוד- גירסה מוארכת ומשודרגת כולל סיום גרנדיוזי של התזמורת והמקהלה. הדרן- הידעת- בעיקר הדורבנים ועם נגיעות קלות של התזמורת במקומות מסוימים. היה אומנם קצר ולעניין אבל בהתחשב בקושי בכתיבת עיבודים לתזמורת ומקהלה זה מובן בהחלט. יכול להיות ששכתי משהו... וההופעה הוקלטה (ישבתי ממש ליד הקונסולה ויכלתי לראות את המכונה רצה...חחח) אני מקווה שזה יפורסם מעתיד.

גלושקה2

New member
וואי וואי

נשמע שהיה טוב! תודה רבה על הסיקור חיפשתי כ"כ הרבה מישו שהיה שם ויכול לספר...! תודה! מחכה לראות את ההופעה מוקלטת=]

kashat13

New member
הייתה הופעה מדהימה וצילמתי בסלולארי

אם תסבירו לי איך, אני אעביר את צילום הוידאו של השירים שלהם מההופעה בכפר יונה עם התזמורת הסימפונית של אשדוד, הקלטתי בסלולארי (איכות סלולארי) את: לא בא לי לשמוע,שוב הדיסקו כאן,את ויצאנו לרקוד. (3 האחרונים היו ברצף עם אילתור מדהים של הדורבנים ושל התזמורת) הם שרו גם את:עוד לילה, כרגיל בפתיחה וקינחו בהדרן של "הידעת". אין על הדורבנים והשילוב המנצח עם התזמורת בעיקר ל"לא בא לי לשמוע" (השיר הכי יפה שלהם), היה יותר מדהים מהשילוב של הכנרת בהופעות הרגילות.

למעלה