מישו פה?

לנטלי !@!!!!!!!!!

מה קורה אחותי אני רואה שעזרת לריטוש אני והיא חברות הכי טובות1 אני רואה שגם את הייתי איפהשהיינו ספרי ותתארי כל ילד שעמדו בתור לרדת לנחל כי אני חושבת שראיתי אותך פליז כי היינו באותו מקום

°°NaTaLi°°

New member
הכל סבבה מה איתך?

יאא היתה לי הרגשה שאני מכירה אחד מהילדים שם חחח אני לא זוכרת ממש תילדים כי זה היה לשניות המורה הסביר ואז ירדנו לאוטובוסים אני ניראתי מפחיד אבל לא משנה חח היתי עם מכנס ספורט אדום מעיל תכלת וחולצה אדומה ראית אותי חח?

כן! אולי ראית ילדה שיורדת שמה...

איפה שיורדים לנחלים מזה מפחיד כזאת מלאה שבכתה ואז ישבה על אבן ואיזו אישה מבוגרת באה אליה?

°°NaTaLi°°

New member
לא אני חושבת שלא כי בדיוק באותו זמן

ירדתי אולי ראיתי לשניה וזהו ראיתי בהתחלה תילדים יוצאים ואז ששוב הסתכלתי כבר היו יותר והם התחילו לעשות תנועות עם הידיים ולהסתכל עלצמם כי הן היו רטובות חחח

°°NaTaLi°°

New member
אבל אני חושבת שראיתי אותך במעיין

נידמה לי מה לבשת? את עם תלתלים או לא? נכון אני ניראת מפחיד חחחחחח

°°NaTaLi°°

New member
כן אני מלאה

לא זה טיול ש"לח לא טיול שנתי חזרנו בערך ב2 וחצי ככה בגלל זה לא עלינו לעיין למעלה כי לא היה לנו זמן לחכות עד שתסיימו חחח כי היה טור ארוך. נכון יש תמעיין הראשון המפחיד הזה החשון שחייב פנסים ושכולם נרטבו אז ניראה לי ששם ראיתי אותך. חח יצאתי מי שם כל המכנס רטוב מאחור כי בירידה דחפו אותי והיתי אחרי המורה וישבתי על הירידה ולא הצלחתי לרדת חחחח לא מצאתי אבן עד שמצאתי חחח כולי היתי רטובה. אבל לא ראית ניראה לי או שראית כי היו כמה בתי ספר שלנו יובלים אתם וניראה לי עוד בת ספר כי היה שם עוד אחד עם אני לא טועה. מה לתאר? מה לבשת שם?

כן ראיתי אותך בטוח הייתי עם ידיד ..

הייתי עם מכנס ספורט שחור וחולצה ורוד עם תינוק מצויר על החולצה ותיק כתום של ג'אנספורט

°°NaTaLi°°

New member
לא זכור לי

יאא ידעתי שאני מכירה מי שם מישהו היה לי הרגשה אבל אני לא זוכרת בגלל הכאבי ראש אני שוכחת דברים ולא היתי זוכרת יש לך תמונה שלך ה ילך יותר מהר?

למעלה