מישו פה?

°°NaTaLi°°

New member
אני ראיתי אותך

אני יודעת ראיתי אותך הולכת אבל אני מנסה לזכור תפנים חחחח

°°NaTaLi°°

New member
זהו שאני מנסה לזכור

תאמת זה ממש לא בטוח למרות שאני יודעת שהסתכלתי עליך לפני הבגדים אבל הסתכלתי עליך בדיוק שכבר התפוצץ לי המוח ובזמן האחרון הזיכרון שלי חלש ומרוב שהסתכלתי שעה לראות את מה אני מכירה היתה לי באמת היתה לי הרגשה שיש שם ילדים מהפורום של ראש גדול חחח אני לא מאמינה שהתחושה צדקה אבל למה אני לא זוכרת אוףףףף.טוב אני ילך לישון אולי מחר אני יזכור כבר יש לי חום ובע לי להקיאא ביי מאיושש נדבר מחר מתה עלייך ולילה טוב
מחר יש לי הרבה מה לעשות 2 עבודות בשלח חח אחד למחר השני אפשר להגיש קצת יותר מאוחר ומאיה את תעזרי לי נכון בשני חחחח תדוח הראשון אין לי מושג איך לעשות הוא לא הכתיב כלום אוףףף למרות שטיול הזה אני לא ישכח למה הלכתי לעיבוד ברובע של הבית ספר חחחח עד שמצאנו תמשימה הראשונה ותמורה וחלק מהתלמידים כבר איבדנו תיקווה עד שלפתע מצאתי בדיוק באתי לשבת חח אני עושה הינה זה חח פז-סטודיו לצילום חברה שלי עושה לי: שבי באלוהים למרות שאסור להישבע נשבעת חח היא התחילה לצרוח חח הלכנו למרות 40 דקות חיפשנו את זה חחחחח יאאלה עפתי לישון ביי לכולם לילה טוב! מאיוש מתה עלייך!

°°NaTaLi°°

New member
גם אני אותך! מתה עלייך! יאא יש לי

סחרחורת אסור לי לישון בשעה הזאת יום ראשון אני לא יקום ויש לי שעת 0 ואני לומדת עד 5 וחצי אני לא ישרוד מחר אני לא זזה מהמיטה שיט יש לי מלא שיעורים וכולם יעתיקו מימני חחחח אני יגיד שלא הכנתי אחר כך המורה יוריד לי ציון כמו שעשיתי בעבודה הראשונה רק לחברה אחת נתתי אבל שיניתי את מה שהיא ביקשה מה אני פריירית לעבוד קשה במשך שעתיים כדי שיעתיקו הכל חח ומי אמר שזה נכון למרות שזה נכון זה מהמורה הכתיב חח ביי אני מקווה שאני ישן עכשיו חח ביי לאב יו!

°°NaTaLi°°

New member
חח רק בגללך נישארתי

ניסיתי להיזכר מי את אוף ולא הצלחתי זיכרון מעצבן רק בטלווזיה ודברים שאני אוהבת הוא זוכר מרגיז חח ביי

°°NaTaLi°°

New member
מאיה כנסי מהר

מאיה אני חושבת שאני יודעת מי את את בכיתה הראשונה שנכנסה לנחל הראשון נכון כי אני זוכרת שהיתה ילדה שיצאה והתחילה לבכות זאת היית את?

למעלה