"מי אני בכלל"

האגוש

New member
"מי אני בכלל"../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

אז, בדיליי קטן של שבוע, אני פותחת שוב את פינת הראיונות שלנו
. להזכירכם, בפינה הזאת יבחר גולש שבועי שיענה על השאלות שלכם כל מרואיין בוחר את המרואיין שבא אחריו [במסר לכינוי שלי]. נא לא לבחור אנשים שרואיינו כבר. מי שרואיין עד כה: שחר [shahar 1989] המרואיין השבועי צריך לענות על מס' שאלות כלליות: שם: אזור מגורים: גיל: אמן/שיר אהוב כרגע: תמונה: משהו לאומה: המרואיינת השבועית שלנו היא ענבר [The Sky Is Green] אתם מוזמנים לשאול אותה שאלה אחת בלבד, שמסקרנת אתכם! יאללה להתחיל!

מצאתם זמן לבחור אותי ../images/Emo3.gif אני נוסעת לסופ"ש

אבל אני אענה כשאני אחזור בכל מקרה לבנתיים - שם: ענבר אזור מגורים: שפלה
גיל: 17 וחצי אמן/שיר אהוב כרגע: הממ אין אחד.. אבל אם זה מעניין אתכם אז קניתי את החדש של עמית ארז
תמונה: נחפש משהו לאומה: בלעכס, אבל אני אענה כשאני אחזור

ענברי../images/Emo23.gif

ספר/סרט טוב שקראת/ראית בתקופה האחרונה וממש בא לך להמליץ גם לנו לקרוא/לראות אותו? אני מאוהבת בך עד האינסוף ומעבר לו

פייי שאלה קשה

אני לא קוראת ולא רואה סרטים לרוב.. אבל לא מזמן קראתי את "האלכימאי" של פאולו קואלו. אחד הטובים
מתה עלייך ומתגעגעת המון

sharwan

New member
ענבר../images/Emo9.gif

מממ... שיר שאת מאוד מתחברת אליו בתקופה הזאת.. או משפט מיר שאת מתחברת אליו... לבחירתך.

עונה

הממ היה משפט משיר ששמעתי היום בדרך חזרה מעמק יזרעאל ברכבת אבל שכחתי :S ועוברת עליי תקופה מוזרה אז יש המון המון המון שירים שאני מתחברת אליהם.. הראשון שעולה לי זה "שלח לי שקט" של בלאגן

ענבר...../images/Emo9.gif

מה דעתך על מצב החסה בשטחים?? ועל מצב החור באוזון?? נו סתם... איזה דיסק הכי היית רוצה לקנות עכשיו זתומרת מה הדיסק הבא שתקני או תקבלי?

mazalika7

New member
אתי,

בגלל השאלה שלך, שמתי לב, שאנחנו שואלים שאלות נורא שטחיות!!
אין אפילו טיפת עומק! עצוב.

מצב החסה בשטחים

וואו. שאלה קשה.. יש לי רשימה עצומה! אביתר בנאי את השניים האחרונים, מחכה לדיסק של יואב, נועם, אלדד, איתמר.. יש המון, השאלה את איזה אני אראה ראשון

מה גורם לי לחייך...

המממ נראה לי שכשאני שומעת שירים מצחיקים כמו "כלום לא עצוב".. אני שומעת אותו ונקרעת מצחוק וכשאני מובכת אני מחייכת.. לא יודעת, המון דברים

המממ

"כלום לא עצוב" של אביתר בנאי.. אני שומעת אותו ונקרעעעעעת מצחוק.. המממ יש עוד כמה, לא עולים לי פשוט

האגוש

New member
איזה ענבר את ../images/Emo6.gif

לצחוק מ"כלום לא עצוב", זה כאילו השיר הכיייי ציני ועצוב בעולם..וכאילו שמח. לא יודעת למה, אבל זה ממש את להיקרע ממנו מצחוק
.

יהלי.../images/Emo23.gif

כוחות על.. אני חושבת שהיכולת להחזיר את הזמן אחורה הייתה מאוד עוזרת לי, כן.. היכולת להחזיר את הזמן אחורה.. היה מסדר לי את החיים

למעלה