מי בדרך להיות מאמן השנה באירופה?

מי בדרך להיות מאמן השנה באירופה?

חצי עונה כבר חלפה, ברור שכלום עוד לא סגור ואפילו לא קרוב להיות סגור, אבל אנחנו רואים מי יציב ומי לא. באנגליה (כמעט לא ראיתי העונה ליגה אנגלית
) פרגסון לדעתי עושה עבודה טובה, אחרי העונה הקודמת לא קל להמשיך באותו קצב, אבל הקבוצה יציבה. בניטז עושה עבודה מצויינת, ונגר קצת צולע, וסקולרי חי בסרט. הכשלון הגדול כמובן חואנדה ראמוס, שאם אני לא טועה לא היה לו ניצחון אחד עם טוטנהם. (לא פלא שהוא הדרדר מטוטנהם לאן שהוא עכשיו.... :) הנקודה הכי מעניינת זה צ'לסי. לי באופן אישי אין שום ספק שגרנט היה עושה העונה הרבה יותר ממה שסקולרי עושה, ואני חושב שהרבה יסכימו איתי. אם המצב הנוכחי ימשיך שם אני בטוח שסקולרי יעזוב/יפוטר. השחקנים לא ממש שמים עליו, ולא נראה לי שישלו חשק כל כך להתחיל לבנות שם קבוצה מחדש. (מה שחייב לעשות, אבל זה כבר סיפור אחר) באיטליה אין הרבה חדש. בעצם אין כלום חדש. בספרד שוב ריאל פיטרה מאמן. אין ספק בזה הם טובים, הקבוצה קצת מגמגמת ישר מורידם למאמן את הראש. אחלה פילוסופיה, רק שאני לא זוכר מאמן עם 100% הצלחה ב100% מהזמן שלו. לא רייקרד, לא פרגסון ולא ונגר. המאכזב בליגה לדעתי הוא חבייר אגירה. אתלטיקו מדריד יכולה להראות הרבה יותר טוב ממה שהיא נראת. אני חושב שאף אחד לא יחלוק איתי שגוארדיולה הוא ה-מאמן עד עכשיו. עונה ראשונה בליגה הבכירה, קיבל קבוצה במצב ממש לא טוב, שינה אותה לגמרי מבחינה מנטלית, הם מציגים את הכדורגל הכי יפה באירופה, הם פשוט דרסו את כל היריבות מהצמרת, וגם במשחקים בודדים שלא הולך הרבה הם יודעים לקחת את הנקודות. אני לא רואה שהקבוצה הזאת תאבד את האליפות השנה, במיוחד אחרי הנסיון שהם צברו מהשנתיים הקודמות. בהחלט כל הכבוד לפפ, אפילו אני הופתעתי! (הייתי בטוח שנבכה כל העונה על איזה ברזילאי
)

DrBall20

New member
א-מ-ן.. ../images/Emo13.gif

איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף.. הקבוצה הכי טובה בעולם, ובהרבה.. הכי חשוב לשמור על הכושר הזה ואז מי יודע, אולי נרא טריפל חלומי. במקום לבכות על איזה ברזילאי, צריך לשיר שירים לאיזה ארגנטינאי
דבר נוסף, והמיוחד ביותר מבחינתי בבארסה של היום, כמות שחקני הבית שגדלו במועדון ותופסים תפקידי מפתח בהרכב. אין את זה באף קבוצה בעולם! ואלדס, פויול, צ'אבי, בוסקטס, אינייסטה, מסי! רבאק, השחקן הכי טוב בעולם שחקן משתלה! רק מראה עד כמה הקבוצה הזאת גדולה וחושבת המון המון צעדים קדימה.. V.B

וגם המאמן הוא מהבית ../images/Emo13.gif

זה תמיד היה ככה בברצלונה. בנוסף למי שציינת יש גם את בויאן. תחשוב שגם פברגס היה יכל להיות בקבוצה אם לא היה חותך, איך זה היה נראה? חלוץ (בויאן), קשר (ססק, אינייסטה, צ'אבי, רק תבחר), בלם (פויול), והשחקן (מסי) פשוט הכי טובים בעולם. אין ספק זה בהחלט מדהים וקבוצות צריכות ללמוד מזה, אחרי הכול שחקן בית זה תמיד משהו מיוחד יותר.

DrBall20

New member
ברור גם פיקה.. אבל דיברתי על המציאות לא על

המנג'ר...איך שכחתי את המאמן. זה שהביא את השינוי

למעלה