מי הזמר המועדף עליכם ואיה שיר?

shaisagi

New member
אכול קנאה...חחחחחחחח

אני לא מבין מה אתם רוצות מהראל סקעת הוא הריי לא נמשך אליכם(לבנות...הטמבל הומו)..הוא מתחנגל עם עברי לידר!!

מי קיפי???

מי קיפי הראל סקעת???סקעת בפרפר נחמד(היום) סקעת לא קיפי ולא מתנחל לא החפט לי ממה שתאמר עליו אבל לפחות אל תשקר מאמי

בואנה זה בכלל לא נכון!!

ראיתי היום פרפר נחמד... חצי שעה ישבתי וסבלתי את הטימטום הזה... והוא בכלל לא היה!!! ס'עמקקק... מאיפה הקפצתם את זה שוא צריך להיות??!

חחח סבלתם פרפר נחמד?

הראל היה בחודש הקודם ה 15 לחודש בפרפר נחמד חחח סבלת את הפרפר נחמד הזה???סתם עבדתי עליכם זה היה לפני חודש בידיוק(זה היה לא רציני)

גם אני חשבתי שיש שידור חוזר

אמרו לי שהיום יש לזה שידור חוזר בואי נודה בזה גם אני חשבתי שיש שידור חוזר היום וסתם אמרתי שעבדתי עליכם בהודעה שארשמתי לך

את בטוחה??

מי אמר לך שזה היום??? כי אני כבר ראיתי אותו ביום ראשון בפרפר נחמד... ואל תבינו לא נכון! אני לא צופה בפרפר נחמד... פשוט חברה שלי אז אחיה הקטן צופה בפרפר נחמד ופתאום היא ראתה את הראל סקעת אז היא התקשרה להודיע לי וראיתי... הקיצר לא נראה לי שזה היום.. וזהו... ומה בכלל מדברים פה על הראל סקעת??? זה הפורום של ראש גדול לא?

danafar

New member
../images/Emo15.gif ../images/Emo23.gif הראל סקעתתתתתתתתתתתתתתתת

ואני אובת את כללל השירים שלו !!

הזמר והמוזקיאי המועדף עליי../images/Emo79.gif

הוא כמובן עידן רייכל, הוא נגן פסנתר ואקורדיון מוכשר מאוד. להזכירכם עידן הוא זה שכתב והלחין את השירים "בואי", "אם תלך" , "מדברים בשקט" וכל שאר השירים בפרוייקט של עידן רייכל. היום יוצא לרדיו סינגל חדש מתוך הדיסק השני שיצא בקרוב לחנויות. חוץ מזה שאני מאוד אוהבת את הזמרים מוש בן ארי, עברי לידר, אביתר בנאי, מאיר בנאי, אהוד בנאי, הזמרות : דין דין אביב, אתי אנקרי, אורטל אופק, ריטה. הלהקות האהובות: משינה, אתניקס,...........

שלי..

הזמר המועדף עליי זה ג'סטין טימברלייק כי בדוגרי הוא שר הכי יפה שיש והשיר הכי אהוב זה yeah של אשר

יש הרבה זמרים שאני אוהבת ..

את הראל מויאלל
את דנידין חיחיח .. ואת יוסי עדן ויניב ניסימי .. ועוד כל מיני

s h l o m i 20

New member
לאלמה.!!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo20.gif

לאלמה המלכה אני חולה עליך אם את פה אז תעני לי קוראים לי שובל אני חולה עליך ואל תיתייחסי לכינוי זה של אח שלי אני במחשב שלו....... תעני לי .........! פליז אלמה אני חולה עליך

למעלה