מי הסית לרצח?

אבנר.

New member
מי הסית לרצח?

דברים שכתב רחבעם זאבי (גנדי) הי"ד לפני 3 שנים: שלוש שנים לרצח רבין, והכל מדברים על הסתת אנשי "הימין". עיון בהסטוריית ההסתה בישראל מוכיחה באופן ברור כי את ההסתה המציאו דוקא אנשי השמאל, ולהם זכויות יוצרים על פרקי ההסתה הקיצוניים והנוראים ביותר הרצח הנתעב של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל הכניס את החברה הישראלית להלם שהיא לא מצליחה להשתחרר ממנו. הגינוי והסלידה לרצח באו מכל שדרות וגם מכל המפלגות, אבל השמאל בישראל בסיוע ישיר ואינטנסיבי של התקשורת עשה בזה שימוש לא הוגן כדי לנגח את המחנה האחר, כאילו שהוא האשם בזוועה הזאת. הייתי יריב קיצוני ליצחק רבין בסוף דרכו, כתבתי ונאמתי על כך ככל שאפשרו לי. בשיחות נפש אמרתי לו כי הרי את כל המשנה המדינית שאני מחזיק בה למדתי ממנו ואני נאמן לה בעוד שהוא החליף דגלים. רבין הודה בעובדות אלה, אבל טען שהנסיבות השתנו. ראיתי ביצחק רבין "חבר ויריב" ונהגתי בו כבוד כמפקדי ומורי לשעבר. כאשר הוא נרצח - בכיתי אותו וכאבתי את מותו וזה לא חדל להעסיק אותי מזה כ-1,100 ימים ולילות. חברי ואני מתנגדים בתקיפות לכל אלימות, לסוגיה ולצורותיה, ובמיוחד ליטול חיי אדם. האמנו שנורמה כזאת, המקובלת אצל שכננו לא תבוא בקהלנו. אבל זה בא למגינת לבנו, ומאז שזה קרה נטל השמאל את היוזמה לידיו וניצל את כל הבמות וכל הכלים שברשותו או שבשליטתו להשמצת המחנה הלאומי והמחנה הדתי, כאילו הם אחראים לתועבה הזאת. תחנות הרדיו והטלויזה אינן פוסקות מדברי בלע והושטת אצבע מאשימה כלפינו מזה שלוש שנים, כאילו שאנחנו גרמנו לרצח, השפענו על הרוצח, הסתנו, יצרנו אווירה וכאילו הרוצח פעל בשליחותנו. אבל אין דיבה גדולה מזאת, וזוהי השמצה פרועה ומעשה נבלה מצידם. כך הם עושים כל השנה, ומחזקים את עוצמת הדברים ביום השנה לרצח ברמה מחרישת אזניים. בדיקה ועיון מעמיקים ב"דברי הכנסת" ובעיתוני התקופה מלמדתכי היה זה דוקא השמאל בישראל שהחל בהסתה, ולא סתם בהסתה אלא בהסתה לשימוש בנשק ולרצח. מנהיגי המחנה הלאומי אמנם תקפו וביקרו את ממשלות רבין ז"ל ופרס יבל"א, אבל מעולם לא קראו ליטול נשק ביד או לרצוח, בעוד שמנהיגים ואנשי רוח מן השמאל קראו במפורש לעשות זאת. בעוד ששני מעשי הרצח הפוליטיים הנתעבים, שנעשו בישראל בתקופה הזאת - זה של אמיל גרינצוייג ז"ל וזה של יצחק רבין ז"ל נעשו בידי נמושות מהשוליים, הרי ההסתה לרצח מצד השמאל באה מפיהם של מנהיגים, חברי כנסת,פרופסורים ומומחים למשפט. שופרות השמאל טוענות שהרוצחים הוסתו ע"י מנהיגי המחנה הלאומי כאשר הם כינו את הממשלה ושריה כ"בוגדים". ובכן, "בוגד" לפי המילון הוא "מפיר אמון, אדם הפועל נגד חבריו, נגד עמו או נגד ארצו ומסייע לאויב". למיטב הבנתי, הגדרה זו תואמת למעשי הממשלות שמסרו מחוזות מולדת לידי אויב עמנו יאסר ערפאת. ואילו "בגידה" מוסברת במילון כ"מעילה, הפרת אמון", וגם אלה תואמים למעשים הנילוזים של הממשלות. יתכן, שעכשיו לאחר רצח רבין, אנחנו צריכים לחדול משימוש במונח הזה אף כי תוכנו הוא נכון. עכשיו זה בבחינת "הסתה" שמשמעה במילון הוא רק "שיסוי או פיתוי", אף כי אני מאמין שרבין נרצמח באשמת השב"כ - הן בהפעלה שלומיאלית של סוכן מופרע והן בלקויי האבטחה של רבין ז"ל. אבל לא נוכל להתייחס לסוגיה הזאת מבלי שנביא כאן קצת מדברי ההסתה של אנשי השמאל, וכדי לעמוד בסד המסגרת נביא בעיקר הסתות מיליטנטיות ואלימות: & במשך תקופה ארוכה צעקו וכתבו אנשי השמאל: "בגין רוצח! שרון רוצח!". & אנשי "שלום עכשיו" התפרצו להתנחלות אפרת ב-1983 הרסו והחריבו, וכתבו על הקירות "מוות למתנחלים!". & פרופ´ ליבוביץ כינה בשנת 1985 את חיילי צה"ל כ"יודנאצים". הוא קרה לאנשי השמאל לאחוז בנשק. & הפסל יגאל תמרוקין אמר ב-1988: "תרומתי תהיה אם אקח תת-מקלע במקום עט ועפרון ואהרוג את רפול וגנדי, אבל אין לי ביצים לעשות זאת". כלומר הוא מזמין בעלי אברים כאלה לעשות זאת. & פרופ´ זאב שטרנהל אמר בשנת 1988: "בשעת ההכרעה נצטרך להתמודד בכוח עם המתנחלים בעפרה, או באלון מורה. רק מי שיהיה מוכן לעלות עם טנקים על עפרה יוכל לבלום את הסחף הפשיסטי". & הסופר עמוס עוז בשנת 1990 הבטיח לפלג את המדינה והצבא ולהשתטח תחת גלגלי המשאיות ולפוצץ גשרים. & המשפן משה נגבי אמר בשנת 1990, שמלחמת אחים לא תפחיד אותו, ודיבר בזכות הסרבנות וסוף המדינה. & המשרור חיים חפר תאר בשנת 1986 את המתנחלים כמוצצי דמם של העניים בישראל וגזר עליהם: "ואש תצא מזרעית - - - ותיגע באש הבאה מירוחם, ומכל טירות גוש אמונים יעל העשן, ואבק מכל עסקי החווילות - - - וחשיכה תרד עליהם בצהריים, וסכין המסכנים תבוא עליהם בלילות, כבר לא תהיינה שאלות"... & בעיתון "הקיבוץ" בשנת 1989 כתב חבר המערכת: "כאן יהיה מרחץ דמים ותיהיה מלחמת אחים ושנאות שאינן לחינם יתפרצו כגעש אל שדות הפרחים". & בעיתון "הקיבוץ" בשנת 1985: "אם צריך, אני מוכן לירות במתנחל, רצוי בין העיניים". & בעיתונים ברדיו ובטלוויזיה קראו למתנחלים בשם "מתנחבלים" (זכויות יוצרים למנהיגת מרצ שולמית אלוני), "משיחיים", "סהרוריים", "תואמי חמאס" (זכות יוצרים לשר יאיר צבן), "פרזיטים" "סרטן בגוף המדינה", אוייבי השלום". & פרופ´ משה צימרמן קרא לילדי המתנחלים "נוער היטלר". & רן אדליסט, עיתונאי וסופר אמר ב-1988: "אלף פעם נצעק שדם הילדים ההרוגים בראשיכם, ואלף פעם הדם הזה נדבק באצבעות כולנו, עד לנקודה שבה זה לא יהיה יותר משחק ילדים, אלא משחק מלחמה בינינו - ובמלחמה כמו במלחמה". & הסופר א"ב יהושע אמר ב-1983: "בעוד חמש-שש שנים תיהיה לנו מלחמת אזרחים קטנה כאן. אין מה להבהל מזה, הטובים שבעמים ניהלו מלחמות אזרחים". & צעירי העבודה חילקו באוגוסט 1995 מדבקית (סטיקר) שבה היה כתוב: "אל תפנו מתנחלים. תירו להם בראש. מתנחל טוב זה מתנחל מת". באמתחתי עוד הרבה ציטוטים נוראים כאלו מפי אנשי שמאלוכולם נאמרו לפני רצח רבין ז"ל. אז מי הסית? מי ניבא על "מלחמת אזרחים קטנה", מי אמר "תירו להם בראש בין העיניים"? השמאל מזלזל במתים שלנו (מתחילת האנתיפדה - 465!) והוא קורא להם "קרבנות השלום"; כאשר ערבים רצחו ערבי בחלחול - הם השמיצו את "העשבים השוטים" שגדלים בערוגת חברון היהודית; הם מיהרו לעלות לרגל למשפחת ההרוג בחלחול ולהתנצל בשם היהודים, בעוד שהרוצח היה ערבי, והם לא נהגו כך עם מרבית החללים היהודים; הם נפגשו עם אירגוני הטרור כשזה היה עדיין בלתי חוקית; הם גיחכו על "ישובי הרפאים" שלנו ביש"ע, שעלו כולם ע"פ החלטת ממשלה; הם השמיצו, הם ביזו, הם הסיתו! אבל הציגו פני קוזק נגזל וטענו שהימין מסית. המחנה הלאומי לא השכיל להשיב מלחמה ולהעמיד את המסיתים והמשמיצים במקומם הראוי. אנחנו התגוננו במקום לתקוף, במקום להגיד להם: טלו קורה מבין עיינכם, והפוסל - במומו פוסל, ולשמאל בישראל יש מום גדול בענייני הסתה והשמצה, וגם באלימות כלפי יריבים. מתוך עיתון "מולדת" גליון מס´ 124-123, כסלו תשנ"ט, דצמבר 1998.

רפי2002

New member
עוד הפעם אתה??? תשמע שוב יא.....

לא קראתי את כל השטויות שכתבת...רק שורות ראשונות... בוא אני אשאל אותך שאלה, ובזה נסיים, טוב????????? מאיזה מחנה נרצח ראש ממשלה ע´´י פנאט מטומטם של המחנה השני????" תשובות: א. פנאט מטומטם מהימין רצח ראש הממשלה של השמאל ב. פנאט מטומטם מהימין רצח ראש הממשלה של השמאל ג. פנאט מטומטם מהימין רצח ראש הממשלה של השמאל ד. פנאט מטומטם מהימין רצח ראש הממשלה של השמאל עשיתי את זה קל, כדי שגם מטומטם כמוך יידע לענות נכון!!!!!!|

אבנר.

New member
אתה יודע מה?!

קודם כל שיהיה לך ברור לא אני כתבתי את זה! גנדי הי"ד כתב את זה בעיתון של מולדת לפני 3 שנים, וחבל מאוד שלא קראת הכל, אני בעצמי לא מבין איך אתה מגיב על הודעה בלי לקרוא את כולה! אבל לא חשוב, עכשיו אני מבין גם למה אתה מתעצבן! שמע, אם העובדות לא נוחות לך, אין לך מה להתעצבן זה בלאו הכי לא ישנה את ההסטוריה!!... גנדי לא טען בכתבה שיגאל עמיר לא רצח את רבין (וגם לא טען שכן) הוא כתב שהוא נרצח בידי נמושות מהשוליים. אם אתה שואל אותי, אני דוקא גורס, כי היה זה השב"כ שהיה אחראי באופן ישיר לרציחתו. אבל זו כבר דעתי הפרטית ולא דעתו של גנדי הי"ד שהמאמר הנ"ל נכתב על ידו.

רפי2002

New member
לא נעים לי??

אח שלי, תענה לי על השאלה ששאלתי.... ואז נדבר על נעימויות..

אני אענה לך. עכשיו- תענה לי

1. אדם ממחנה הימין הקיצוני רצח ראש ממשלה מהשמאל. המחנה הימני כולו גינה את הרוצח והודיע שאין לו חלק ונחלה במחנה זה. 2. עכשיו תענה לי בבקשה על השאלות, בלי להסתבך. תשובה לאקונית, כמו שאני עניתי לך. תהיה הוגן. אל תתרץ. פשוט תענה על השאלות, כפי שאני עשיתי: א. מיהו המחנה שרצח בדם קר 14 יהודים שהגיעו מהגולה בעודם על האניה שהביאה אותם? ב. האם הרוצחים היו משולי המחנה, כמו במקרה של רצח רבין, או מראשי המחנה (ליתר דיוק: ראש הממשלה ושר הביטחון). ג. האם המחנה התבייש במעשה וגינה אותו, כפי שעשה הימין, או שיבח אותו (רמז: "התותח הקדוש"). ד. מיהו המחנה שאנשיו ריגלו לטובת סוריה, והסגירו את סודות האטום? ה. לאיזה מחנה משתייכת התנועה הקיבוצית, שבאחד מישוביה גדל האיש שמכר נשק כימי לאיראן? מחכה לתשובותיך...

Roobie

New member
מה עובר עליך??

בגלל שקיבוצניק מכר נשק כימי לאיראן זה אשמת השמאל? אתה בכלל יודע מה הדעות הפוליטיות שלו? אני מניח שהוא לא שמאל ולא ימין, פשוט אחד שמתנגד לקיון המדינה. המחנה שהסגירו סודות לסוריה - הם יכולים לקרוא לעצמם שמאל, אבל הם לא. שמאל ישראל הוא מחנה ישראלי, הם נגד המדינה. יצחק שמיר פיקד על רצח אנשי הגנה, והוא הודה בכך בראיון. הוא עדיין גאה בכך. ובקשר למאמר - גנדי אומר שנמושות מהשוליים רצחו את רבין. נכון, אבל ההסתה באה מהמנהיגים. בשמאל ההסתה לא באה מהמנהיגים - אלא מאנשי רוח שנחשבים לתומכי שמאל. ועדיין שום מעשה לא נעשה. יש עובדות - בכל העולם הימין הוא המחנה האלים, הפאשיסטי (אצלנו זה האיחוד הלאומי, באוסטריה זה מפלגת החירות.. רגע - "חירות"?)

byron

New member
אחי הכל בסדר אצלך?

יש לי חבר אופטומטריסט אבל אפילו הוא לא יכול לעזור לעיוור כמוך. (מתנצל על ההתפרצות) כשמדובר בבוגד שמאלני (והדוגמה שהבאת היא לא היחידה - רמי לבנה ואדיב) אתה מכחיש קשר לשמאל אבל כל הימין אשם בגין רוצח מתועב אחד. איזה רצח אנשי הגנה? הינה הסטוריה נוספת עבורך להתכחש אליה: השמאל שהסגיר את ניל"י (בן צבי ושות´) השמאל שהסגיר את השבת השחורה (הסיזון) השמאל שירה באלטלנה רצח קסטנר הבגידות לטובת סוריה (אדיב ולבנה) שטרנהל והקריאות שלו לרצח מתנחלים וכו´ וכו´ וכו´

בשמאל המנהיגים לא הסיתו- אלא עשו

1. הגיע הזמן שתענה לשם שינוי למה שאני טוען כאן כל כך הרבה: נניח שאתה צודק ואצל הימנים ההנהגה הסיתה. אצל השמאל- ההנהגה לא הסיתה. היא פשוט עשתה: הפציצה את אלטלנה והרגה יהודים בדם קר. 2. מה שכתבת לגבי שמיר הוא הסתה חמורה, ואילו הייתי במקומו הייתי מגיש נגדך תביעת לשון הרע. תן לי שם אחד של אדם מההגנה ששמיר הרג! אתה מבלבל עם מקרה אחר, שבו הוא הרג מישהו שבגד והסגיר יהודים לבריטים. 3. בכל העולם הימין הוא המחנה האלים? שוב אתה מסלף, ובצורה חמורה: כמה מליונים הרג סטאלין הקומוניסט שחברי מפלגתך (מפ"ם!!!! אתה הודית בכך!!) העריצו עד יום מותו (אם תרצה ציטוטים, אביא לך)? אה? לאיזה מחנה הוא השתייך? אני חושב שמגיעה לי תשובה, לפחות על השאלה השלישית.

shlomikli

New member
השמאל אלים וולגארי אך התקשורת בידיו

(בעבר פירסמתי את ההודעה בפורום מולדת, אני כותב אותה שוב פה). אתה מתאר את מה שהטלויזיה מציגה בפני הצופים. זו תצוגה שיקרית ומטעה. יחידות סער שמאלניות מצוידות במוטות ברזל פעלו בעת הבחירות הכלליות האאחרונות לכנסת. מכת מוט ברזל בראשו של פעיל ימין ליד יהוד הפילה אותו מת לארץ . השמאל אמר שהימני הזה מת מהתקף לב באותו רגע ממש והענין נמחק. רק כשהשמאל הכה בטעות במוט ברזל עובד טלויזיה הראו לנו את ראשו זב הדם , אם הוא היה יהודי מהימין לא היינו רואים זאת. בבני ברק הופיעו ביום הבחירות פלוגות סער שמאלניות מצויידות בכלבים ורכובות על ג´יפים. הם חסמו את התנועה וגירשו מצביעים חזרה לביתם. המשטרה כמובן לא פעלה , והטלויזיה לא שידרה. בתקופת האימים של רבין תקפה המשטרה בשרות השמאל את היהודים שהיביעו דעות ימניות. מוכרת לי היטב נערה שעמדה על המדרכה בשקט ושוטר רכוב העמיד את סוסו על רגליו האחוריות והפיל אותו עליה. הפרסות כמעט רוצצו את גולגולתה והיא הובאה לחדר מיון מעולפת. לשם הגיעה עוד נערה שעברה טיפול שמאלני דומה. מערכת התביעה שהיא בחלקה גוף שמאלני מציקה ללא הרף ליהודים הימניים. יש בלי סוף תביעות נגד דביר , או איך שקוראים לו , מחברון והוא יוצא שוב ושוב זכאי. ועכשיו חייבו את המשטרה לשלם כמה עשרות אלפי שקלים ליהודי ימני , שהמשטרה פרצה לביתו בלי שום הצדקה תוך שבירת הדלת. מוסי רז יחד עם אנטישמים ערבים עיקב בבג"ץ את הניה בתל רומיידה תוך ידיעה ברורה ( רצון) שהם יהיו חשופים לכדורי הערבים מרובי רבין וימותו. זו לא אלימות ?? ( הבג"ץ דחה בסוף את תביעתו). הידיעה הבאה שודרה רק בערוץ 7 , לא בטלויזיה וברדיו של השמאל: רבי" אריה אשרמן מארגון הרבנים למען זכויות האדם בא יחד עם 100 ערבים לחוה שליד מעון ופצעו את תור. תור הפצוע שהה בבית חולים כמה ימים . ביום ראשון יום שני, אפריל 20, 1998 היום בו נרצח דב דריבן נפצע שוב תור.: ערוץ 7 22.4.98 לעומת זאת הטלויזיה משתפת פעולה עם תעמולת הזועה של השמאל נגד היהודים הנאמנים לארצם. כך למשל שידרו את השקר הגס על הרעלת עדר כבשים של ערבים. אצל השמאלנים זה נשאר שתול במוח. וגם תמימים יכולים לכתוב כאילו עכשיו הימין אלים, ולגבי השמאל המטורף , האלים , הגס והברוטאלי פשוט לא יודעים שהוא כך.

אבנר.

New member
או.קי.

בשבילך -> רה"מ שנרצח היה מהשמאל! אבל בדבר הרוצח, אני סבור שלשב"כ הייתה מעורובות ישירה ברצח, אם אתה מאוד רוצה לשמוע שיגאל עמיר רצח אותו, זה לא ממש משנה את הנתונים שהצגתי. אתה רוצה לענות לי: מי זרק רימונים על ניצולי טאלטלנה? א. לוחמים של האצ"ל נטבחו ישירות ע"י יצחק רבין -חייל ב"הגנה"!!! ב. לוחמים של האצ"ל נטבחו ישירות ע"י יצחק רבין -חייל ב"הגנה"!!! ג. לוחמים של האצ"ל נטבחו ישירות ע"י יצחק רבין -חייל ב"הגנה"!!! ד. לוחמים של האצ"ל נטבחו ישירות ע"י יצחק רבין -חייל ב"הגנה"!!! מי פקד להפעיל צלפים נגד אזרח יהודי? א. יצחק רבין היה אחראי לרציחתו של חסידו של עוזי משולם בידי צלף!! ב. יצחק רבין היה אחראי לרציחתו של חסידו של עוזי משולם בידי צלף!! ג. יצחק רבין היה אחראי לרציחתו של חסידו של עוזי משולם בידי צלף!! ד. יצחק רבין היה אחראי לרציחתו של חסידו של עוזי משולם בידי צלף!! מי הפעיל משטר בולשביקי נגד הפגנות של מאות אלפי תומכים של "זו ארצנו" א. רבין!!! ב. רבין!!! ג. רבין!!! ד. רבין!!!

רפי2002

New member
דבר ראשון....

בקשר לרצח של יצחק רבין זכרונו לברכה....אם זה מה שאתה חושב...אז חבל שאתה מקשיב לאנשים שלא מבינים בדבר, והדבר היחיד שמעניין אותם זה להוציא אותם מאשמה..........ולא לשוטרים יודעי דבר, שנכחו במקום, ובדקו את הנושא..... אמממ....חשבתי על זה.....אתה בטח חושב שזה ממש כיף לרוצח המתועב יגאל עמיר (יימח שמו) בכלא, והוא מסכים להיות שם, למרות שלא עשה דבר.... כן.......הגיוני....כמו כל השטויות שאתה כותב!!!!!!!!!!!! דבר שני....אני שמח לראות שאהבת את שיטת השאלות שלי, והעתקת אותה, אין לי בעיה עם זה, נהפוך הוא.... דבר שלישי, כשתשאל שאלות לעניין, אני יענה, ולא סתם שאלות של איש שמושפע יתר על המידה ממה שאומרים לו......

רפי2002

New member
דבר ראשון....

בקשר לרצח של יצחק רבין זכרונו לברכה....אם זה מה שאתה חושב...אז חבל שאתה מקשיב לאנשים שלא מבינים בדבר, והדבר היחיד שמעניין אותם זה להוציא אותם מאשמה..........ולא לשוטרים יודעי דבר, שנכחו במקום, ובדקו את הנושא..... אמממ....חשבתי על זה.....אתה בטח חושב שזה ממש כיף לרוצח המתועב יגאל עמיר (יימח שמו) בכלא, והוא מסכים להיות שם, למרות שלא עשה דבר.... כן.......הגיוני....כמו כל השטויות שאתה כותב!!!!!!!!!!!! דבר שני....אני שמח לראות שאהבת את שיטת השאלות שלי, והעתקת אותה, אין לי בעיה עם זה, נהפוך הוא.... דבר שלישי, כשתשאל שאלות לעניין, אני יענה, ולא סתם שאלות של איש שמושפע יתר על המידה ממה שאומרים לו......

רפי2002

New member
דבר ראשון....

רפי2002

New member
דבר ראשון....

רפי2002

New member
דבר ראשון....

רפי2002

New member
סליחה על ההצפה...

זה לא היה במכוון.....טעות במערכת תפוז סליחה...

אבנר.

New member
רפי - רפי - רפי - רפי -רפי

הבעייה שלך היא שאתה נאיבי לחלוטין! אני לא קובע דברים לפי איך שהם נוחים לי, וגם יש הרבה דברים שאינם נוחים לי -אתה יודע מה, בכנות הייתי מעדיף להאמין שהשב"כ כל כולו הוא קודש לבטחון המדינה ואין בו "מחלקה יהודית" שמפעילה סוכנים פרובוקטורים כמו אבישי רביב, והשב"כ אינו עוסק בנסיון להפליל אנשים בימין כמו שעשו לאחים קהלני. אבל מה יש אני מכיר בעובדות -ואחת העובדות שאין חולק עליה היא שאבישי רביב סוכן שב"כ - חילק תמונות של רבין במדי אס. אס.!!! אתה לעומת זאת קובע חד משמעית שאין זה יתכן שאנשי השמאל הובילו את ההסתה - כיון שאין זה נוח לך!! ואתה אפילו לא טרחת לקרוא את כל הכתבה, בא מביא גנדי הי"ד מירב הוכחות להסתה שהובילו אנשי השמאל. אז מי מבין שנינו מטייח עובדות ובונה סיפורים לפי איך שנוח לו??

למה לא ענית על השאלות שלי?

אלה בסכ"ה שאלות עובדתיות אינפורמטיביות. אל תתבייש. בניגוד לשמאל, אני לא חושב שכל מחנה השמאל אשם במה שעשו אודי אדיב, נחום מנבר, וענונו, מפציצי אלטלנה וכו´. אני בסכ"ה מגיב כשמאשימים אותי בדבר שלא עשיתי, בדבר שאני מתנגד לו יותר מלכל דבר אחר עלי אדמות (הכוונה לרצח רבין כמובן)

רפי2002

New member
סליחה שלא עניתי קודם....הנה תשובות

בקשר למקרים של וענונו ומנבר, אחי, מה הקשר????? מאיפה אתה יודע שמנבר היה שמאלני בכללל???? בקשר למפציצי אלטלנה, זאת הייתה פאשלה של בן גוריון, צודק..... ולפני שתגיד שאתה לא מסכים עם המילה פאשלה...אז הנה אני אומר טעות של בן גוריון!!!!! סלח לי, אבל מה הקשר"???????????? בן גוריון לא רצח אותם בגלל היותם ימנים??????? מה הקשר, אני לא מבין!!!!!

למעלה