מי יודע איך מרגישה נאנסת?

nothing but the truth

Well-known member
אתה שוב מנסה להתחכם.
שאלתי מהי דעתך?
הרב לאו הוא עשה כבר את הקקי שלו.
ולכן הוא מעניין לי את המחט.
מה אתה אומר?
אם אתה גבר אשר עומד מאחורי המילים שלו, אז תפאדל.
כולי אוזן.

אין שום התחכמות בדברי. דבר ידוע שאישה שנאפה אסורה לבעלה (וגם לבועלה) , הרב ניתח את הסוגיה מדוע זה המצב גם במקרה של אינוס.
כחילוני הסוגיה הזו איננה רלוונטית לגבי - משום שאני לא רואה סיבה שמישהי לא תמשיך לחיות בזוגיות עם האדם לו ההתמסדה כל עוד הדבר מקובל על שניהם , בין אם היא נאנסה וסבלה ובין אם נאפה ונהנתה.

ושלא תחשוב שלא שמתי לב להתחמקות שלך - אתה הדתי מבין שנינו, השאלה מה עמדתך: אתה מקבל את התורה? לא מקבל?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אין שום התחכמות בדברי. דבר ידוע שאישה שנאפה אסורה לבעלה (וגם לבועלה) , הרב ניתח את הסוגיה מדוע זה המצב גם במקרה של אינוס.
כחילוני הסוגיה הזו איננה רלוונטית לגבי - משום שאני לא רואה סיבה שמישהי לא תמשיך לחיות בזוגיות עם האדם לו ההתמסדה כל עוד הדבר מקובל על שניהם , בין אם היא נאנסה וסבלה ובין אם נאפה ונהנתה.

ושלא תחשוב שלא שמתי לב להתחמקות שלך - אתה הדתי מבין שנינו, השאלה מה עמדתך: אתה מקבל את התורה? לא מקבל?
"נאפה"? מי דיבר כאן על ניאוף?
הרב לאו טוען שאישה נאנסת נהנית מעצם הז*יון ובעצם ייתכן שיש כאן אפילו אלמנט של "פיתוי". |חיוךרחב|
תראה אדון חכמולוג, מתוך הרצון העז שלך להיכנס לעוד וויכוח ואולי לנסות ולהראות שאתה הכי חכם מכולם
הכנסת את עצמך לפינה שלא נראה לי שתוכל לצאת ממנה אי פעם.
כי אמירה אומללה שטוענת שאישה נאנסת נהנית זאת אמירה שעוד לא ברא השטן.

nothing but the truth

Well-known member
"נאפה"? מי דיבר כאן על ניאוף?
הרב לאו טוען שאישה נאנסת נהנית מעצם הז*יון ובעצם ייתכן שיש כאן אפילו אלמנט של "פיתוי". |חיוךרחב|
תראה אדון חכמולוג, מתוך הרצון העז שלך להיכנס לעוד וויכוח ואולי לנסות ולהראות שאתה הכי חכם מכולם
הכנסת את עצמך לפינה שלא נראה לי שתוכל לצאת ממנה אי פעם.
כי אמירה אומללה שטוענת שאישה נאנסת נהנית זאת אמירה שעוד לא ברא השטן.

לא נכנסתי לאף פינה, אתה לא הצלחת בכלל להבין את הסוגיה, ולא בפעם הראשונה אתה מתעקש להראות שילוב הן של חוסר ידע והן של חוסר הבנה.
תקרא שוב את דברי ואת דבריו של ידידך הרינגטון ואז אולי תצליח להבין.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא נכנסתי לאף פינה, אתה לא הצלחת בכלל להבין את הסוגיה, ולא בפעם הראשונה אתה מתעקש להראות שילוב הן של חוסר ידע והן של חוסר הבנה.
תקרא שוב את דברי ואת דבריו של ידידך הרינגטון ואז אולי תצליח להבין.
הבנתי מתוך התשובות שלך ושל הרניגטון שאתם מתייחסים לנשים כמשהו שניתן להשפיל ואולי אף לאנוס כי במילא הן נהנות מהאקט.
מילא הרינגטון טוען שהוא דתי, אבל אתה טוען שאתה חילוני גמור ובכל זאת הנך מסתתר מאחורי הסינר של הגמרא
כדי להצדיק את התיזה ההזויה שלך.

.

nothing but the truth

Well-known member
הבנתי מתוך התשובות שלך ושל הרניגטון שאתם מתייחסים לנשים כמשהו שניתן להשפיל ואולי אף לאנוס כי במילא הן נהנות מהאקט.
מילא הרינגטון טוען שהוא דתי, אבל אתה טוען שאתה חילוני גמור ובכל זאת הנך מסתתר מאחורי הסינר של הגמרא
כדי להצדיק את התיזה ההזויה שלך.

.

אז כמו שאמרתי, לא הצלחת להבין שום דבר. אבל זה לא מפתיע. שכן הבעיה אינה עומק המושג אלא קוצר המשיג.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אז כמו שאמרתי, לא הצלחת להבין שום דבר. אבל זה לא מפתיע. שכן הבעיה אינה עומק המושג אלא קוצר המשיג.
הצלחתי להבין מצויין.
אתה בטח תסכים איתי שהדברים של הרב לאו לא מחמיאים מי יודע מה לקהל הזה שנקרא, "נשים" .
הנשים במקרה הזה מוצגות בעיניו כנושא שניתן לאינוס או לגזילת חירותן
עכשיו נותרה רק השאלה האם הן נהנות מכך או לא?
או יותר נכון, האם זה דאורייתא, או לאו. ;-)

Harrington

Well-known member
מנהל
לא רוצה לדבר בשם אחרים, אבל אם זה באמת מה שהבנת מתוך דברי, מצבך קשה פי כמה ממה שכבר חשבתי :). אמנם אינני מאמין לרגע שזה מה שבאמת קראת מתוך דברי, שכן גם אם אינני רואה אותך כחכם במיוחד, בוודאי לא ברמה שאתה רואה את עצמך, בכל זאת, אהבל עד כדי כך אתה כנראה לא. המסקנה המתבקשת היא שסתם חמדת לצון והחלטת לשם כך להשמיץ כמה אחרים, חלקם כאן להגן על עצמם וחלקם לא. שוין. איש איש ובעיות הנפש מהן הוא סובל. אם אני טועה ובכל זאת באמת ובתמים הבנת כך מתוך דברי, אין לי הרבה מה להוסיף. במקרה כזה רק תפילות יעזרו כנראה.

משתפרת1

Well-known member
לא רוצה לדבר בשם אחרים, אבל אם זה באמת מה שהבנת מתוך דברי, מצבך קשה פי כמה ממה שכבר חשבתי :). אמנם אינני מאמין לרגע שזה מה שבאמת קראת מתוך דברי, שכן גם אם אינני רואה אותך כחכם במיוחד, בוודאי לא ברמה שאתה רואה את עצמך, בכל זאת, אהבל עד כדי כך אתה כנראה לא. המסקנה המתבקשת היא שסתם חמדת לצון והחלטת לשם כך להשמיץ כמה אחרים, חלקם כאן להגן על עצמם וחלקם לא. שוין. איש איש ובעיות הנפש מהן הוא סובל. אם אני טועה ובכל זאת באמת ובתמים הבנת כך מתוך דברי, אין לי הרבה מה להוסיף. במקרה כזה רק תפילות יעזרו כנראה.
מענין איך כל מי שמתנגד לדעותיך בדיונים רבים סובל מבעיות נפשיות.

Harrington

Well-known member
מנהל
מענין איך כל מי שמתנגד לדעותיך בדיונים רבים סובל מבעיות נפשיות.
מרתק באמת (אם כי במקרה הזה אין לזה שום קשר ל"מתנגד לדעותי". דעתי כלל לא נשמעה בדיון הזה. גם דעתו של כבוד הרב לאו לא. ודוק, שם בדיוק כל הבעיה כולה).

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא, הוא דווקא לא טוען זאת בשום מקום. השמצה נחמדה כלפי הרב לאו, אבל אין לה כל אחיזה בעולם האמת והמציאות העובדתית.
היי הרינגטון. |היי|
כנראה שהרבה זמן לא יצא לך לעשות בדיקת עיניים.|חיוךרחב|
יש עכשיו מבצע באופטיקה הלפרין, מולטיפוקל +בדיקת ראיה ב120 ₪
מי אמר את המשפט הזה?: חיישינן, אנו חוששים שמא תחילתה אמנם היה באונס אבל סופה היה ברצון.
מי אמר את זה? סבתא שלי?|חיוךרחב|
תראה, כשמישהו אומר משפט כלשהו, חזקה עליו שהוא מסכים איתו, אפילו שהמשפט הובא מהמקורות.

Harrington

Well-known member
מנהל
מי אמר את המשפט הזה?: חיישינן, אנו חוששים שמא תחילתה אמנם היה באונס אבל סופה היה ברצון.
מי אמר את זה? סבתא שלי?|חיוךרחב|
לא יודע מה סבתך אמרה או לא אמרה כך שאינני יכול להעיד על כך או עליה. לשאלתך מי אמר התשובה היא כאמור מעלה, אביו של שמואל.
תראה, כשמישהו אומר משפט כלשהו, חזקה עליו שהוא מסכים איתו, אפילו שהמשפט הובא מהמקורות.
ואללה? אז אנא לתשומת ליבך שאתה כרגע, בפוסט הזה, אמרת את המשפט הזה. האם זה אומר שאתה מסכים איתו? בוודאי שלא. הרב לאו ניתח סוגיה מהגמרא ומטבע הדברים במהלכה ציטט את האמור בה. בין זה להסכמתו לדברים אין שום קשר כמובן, בדיוק כמו שאין שום קשר בין זה שאתה 'אמרת/כתבת את המשפט הנ"ל ואף טרחת להדגישו לבין דעתך לגביו.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא יודע מה סבתך אמרה או לא אמרה כך שאינני יכול להעיד על כך או עליה. לשאלתך מי אמר התשובה היא כאמור מעלה, אביו של שמואל.

ואללה? אז אנא לתשומת ליבך שאתה כרגע, בפוסט הזה, אמרת את המשפט הזה. האם זה אומר שאתה מסכים איתו? בוודאי שלא. הרב לאו ניתח סוגיה מהגמרא ומטבע הדברים במהלכה ציטט את האמור בה. בין זה להסכמתו לדברים אין שום קשר כמובן, בדיוק כמו שאין שום קשר בין זה שאתה 'אמרת/כתבת את המשפט הנ"ל ואף טרחת להדגישו לבין דעתך לגביו.
הרינגטון, אתה ואחיך התאום הכנסתם את עצמכם לפינה אפלה שאפילו הרב לאו לא יצליח להוציא אתכם ממנה.
כי ברגע שאתה מדבר איתי על סוגיה שבה אתם חוששים שמא האישה שנאנסה נהנתה מעצם האונס הטראומטי שהיא חוותה וכל מה שנותר
לכם זה להתפלפל בסוגיה האם היא עכשיו מותרת או לא מותרת על בעלה, עקב האונס שהיא עברה.
אז כאן אתה יחד עם הרב לאו (כולל אחיך התאום) גמרתם..
ומה שנותר לכם עכשיו זה לחפור בור עמוק באדמה ולקפוץ לתוכו.
כי אין בכם טיפת אנושיות.
עכשיו תראה, אני עוד מבין את ה"מנוע" הפנאטי שמניע אותך, אבל אחיך התאום ניסה כהרגלו לקפוץ על עגלת הוויכוחים
רק שהוא לא בדק האם לאותה עגלה יש בכלל ברקסים ולבסוף הוא מצא את עצמו בדיוק כמוך, שרוע בתחתית התהום. |חיוךרחב|
אני מקוה הרינגטון שאתה ואחיך התאום תלמדו את הלקח ותפנימו שגם להתווכח צריך לדעת.
והכי חשוב, לברור את נושאי הוויכוח בקפידה ולהבין את הבעייתיות של הנושא, לפני שקופצים בעיניים עצומות לתוך המדורה.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
יא בבא, הנושא מוצה עד תום. בכל אופן, בקטע של התדיינות מולך. אמנם התעקשותך להמשיך לנהל את הטעות הראשונית שלך (ככל שהייתה טעות) מצדיקה הערכה מסוימת, אבל היא די משעממת. אז כן אח תאום או לא, כן הרב לאו גמר או לא (אלו בדיוק המילים היחידות שקראתי מהמשך תגובתך, אל תתלהב), מה שתגיד. נתדיין הלאה כשתגיע לגיל ולמצב שתהיה מסוגל לכך. עד אז, אני מול אנשים רציניים יותר בשרשור הזה, עמך הסליחה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
יא בבא, הנושא מוצה עד תום. בכל אופן, בקטע של התדיינות מולך. אמנם התעקשותך להמשיך לנהל את הטעות הראשונית שלך (ככל שהייתה טעות) מצדיקה הערכה מסוימת, אבל היא די משעממת. אז כן אח תאום או לא, כן הרב לאו גמר או לא (אלו בדיוק המילים היחידות שקראתי מהמשך תגובתך, אל תתלהב), מה שתגיד. נתדיין הלאה כשתגיע לגיל ולמצב שתהיה מסוגל לכך. עד אז, אני מול אנשים רציניים יותר בשרשור הזה, עמך הסליחה.
יא בבא, יא עלי באבא.
מתוך נסיון עבר בוויכוחים איתך, אלו בדיוק המילים שאתה אומר כשאתה מבין שעשית קקי.(נתפסת בקלקלתך)
ניסית להפגין חוכמה ויצאת פארש.(גילית לכולם את אופייך האמיתי)
רבש"ע, מתי תבין סוף סוף שימי הביניים חלפו ואינם?
מתי תבין ש'אדונים ומשרתים' זאת סדרה בטלויזיה ולא מציאות.
אני מניח שעדיין נותרו אצלך אותם גנים רודנים עתיקים מתקופות אפלות, אשר חפצים לשעבד את האישה.
אגב הסדרה "אדונים ומשרתים" ראית איזה כובע הלבישו שם את הנשים?
בדיוק כפי שעושים לסוסים, שתי רטיות משניי צידן כדי שלא תוכלנה להביט חלילה שמאלה וימינה.
בסידרה נשים נאנסו על ימין ועל שמאל והיה עליהן לסתום את הפה ולומר לאדון, "תודה".
אתה והרב לאו וגם אחיך התאום, על פי להט הדברים שלכם שנאמרו כאן, לא הייתם רחוקים משם.
ואתה יודע מה הכי מרגיז אותי?
אני שלא פעם קראו לי כאן בפורום הזה "שוביניסט", אז דווקא אני נלחם בכם מחפיצני הדור עד חורמה
ואילו למעט משתפרת היקרה אף אחת כאן לא פצתה אף לא מילה נוכח דברי הבלע שלך ושל הרב לאו שלאורו אתה הולך.
מה שווה כל הפימיניזם הזה אם בשעת הצורך הוא אילם כמו דג?.|אילם|

כולי תקווה שאותם "אנשים רציניים יותר" שאתה דן איתם הם לא אנשי ביניים פרימיטיבים
שחוששים שמא הנשים הנאנסות בתבל נהנות מהאקט המשפיל ולכן הן "פגומות" להמשך נישואיהן בעיני הבעלים המפגרים שלהן.
אולי אותם "אנשים רציניים יותר", יצליחו היכן שאני נכשלתי, קרי להכניס בך טיפ טיפת שכל, חוכמה ובינה, אמן כן יהי רצון.

קבצים מצורפים

• משרתת.jpg
    משרתת.jpg
    KB 192.5 · צפיות: 2
נערך לאחרונה ב:

stavanit

Well-known member

מצמרר...(מפיו של רב ראשי לישראל):
היחס האינטימי בין האונס לנאנסת יכול להפך לפיתוי.
ליתר דברי ההבל של הרב לאו תוכלו להאזין ולשתף בפלייליסט בערוץ היוטיוב של דעת אמת.
מצמרר,,,אכן אי אפשר לתאר כמה שזה נורא

stavanit

Well-known member
ביבי ושרה פתחו במשפט
נגד אולמרט- שכינה אותם חולי נפש
מוצדק??

למעלה