מי יודע....מי רואה.

Jony Jerusalem

New member
מי יודע....מי רואה.

מצעד הגאווה מראה לנו את כולם, כן כולם חשופי חזה, יפים, מדהימים, קוצים בשערות, מבריקים ויפים, פשוט נוצצים. וכולנו מסתובבים במצעד, כן כולנו, ובעצם אז עולות המחשבות, האם אין פה נשאים ? השאלה הזו חוזרת על עצמה עוד ועוד ועוד. בעצם, אם אחזור לסיטואציה אחרת, מסיבת מתנדבים ונשאים שהייתה בועד למלחמה באיידס לפני שנתיים שהוזמנו המון נשאים וגם מתנדבים ניסיתי לחשוב לעצמי בה, מי הוא נשא, ועד היום אני יכול להגיד לכם פשוט אי אפשר לדעת. בעצם נמשיך לעוד סיטואציה, סיפר לי חבר שיום אחד הוא בצקמיאאוט התחיל עם בחור שנראה פצצה או כמו שאומרים "סוף הדרך", מדהים ביופיו ואחרי שהם שוחחו שעות ורגע לפני המפגש - רגע האמת, הבחור אמר לו אני נשא איידס. מה אני רוצה להגיד פה בעצם, במצעד סביר להניח שהיו הרבה נשאים, בידיעתם או לא בידיעתם, כולם חגגו, כולם יפים, כולם שמחים כולם יודעים להעריך את מהות החיים. אז בעצם כל יפיוף שראיתם שם בעצם יכול להיות נשא ואתם רואים הנשא חי גם, כמו כולם בדיוק והוא אותו בן אדם, כן, בדיוק כמוך רק,,,,,נושא עוד משהו בגופו שדורש תשומת לב. חומר למחשבה. ג'וני

Billy Eliot

New member
היי ג'וני ותתחדש על הפורום המחודש

מסכים איתך שהיו גם צריכים להיות כרזות עם תמונה של מישהו חתיך שאומר: "אף אחד לא יודע שאני נשא. לשים קונדום, זכרת?" או משהו בסגנון. לגבי הפרסומת של חי בן שושן לא אהבתי אותה בכלל כי לדעתי היא לא ממש מדברת אל כולם. עדיף היה לשים תמונה של גבר שאיננו מעורטל ברובו. מהפרסומת של חי בן שושן עולה גם המחשבה שרק ממסיבות ניתן להידבק באיידס. אבל אדם יכול להידבק בכל מקום ובכל מצב כל עוד לא הקפיד על מין בטוח. מסכים שבמצעדים הבאים צריך לשים דגש גם על איידס ואולי שנה הבאה המוטו של המצעד יהיה בכלל בהקשר לאיידס.

Jony Jerusalem

New member
מסכים ו...

אשמח אם יש לך את התמונה של הקמפיין ונעלה אותה פה במסגרת האתר לדיון ראיתי אותה ואין לי אותה בכל מקרה אולי שווה לנסות את העלאת הנושא במסגרת האגודה של ההומואים בועד למלחמה באיידס לא יעשו יותר ממה שעושים עד היום אלא אם אנחנו ניתן כתף ונרים את הכל בגדול

Jony Jerusalem

New member
חלק מראיון שנתן חי בן שושן

חלק מראיון עם חי בן שושן שאומר המון: לא נרתע מנשאים חי בן שושן (23), בחור צנוע וביישן, אך בעיקר חתיך, נולד וגדל בקריית-חיים, לאם ממוצא יווני ולאב ממוצא מרוקאי. הוא גדל כילד האמצעי בין חמישה בנים. עד התיכון למד בבית ספר לספורט, שם תפקד כשחקן כדורעף וכדוריד ("תמיד הייתי בכיתת ספורט והייתי המקובל של הכיתה, אף אחד לא חשד שאני הומו ולא צחקו עלי"). בסיום החטיבה החליט בן שושן לממש את הצד היצירתי שבו ועבר לבית הספר לאמנות ויצו קנדה שבחיפה, שם למד צילום במשך שלוש שנים וסיים את לימודיו בהצטיינות. לצבא הוא לא התגייס בגלל חוסר התאמה, ובמקום שירות צבאי עבד כצלם בסוכנות דוגמנות מקומית. לאחר שחסך מספיק כסף, החליט המוכתר לארוז את המצלמה ולעבור לניו-יורק. הוא השתלב במהרה בעולם הגייז הניו-יורקי ועבד בתור מנהל חנות בגדים ברחוב האוחצ'ות המזדקנות, כריסטופר סטריט. לאחר מכן החל לעבוד בתור מעצב עצי כריסמס לסלבס, ובשלב מסוים הכיר צלם ניו-יורקי מצליח, שאיתו עבד בתור עוזר צלם. במהלך שהותו בניו-יורק הכיר בן שושן את מי שיהיה בן זוגו בשנה וחצי הקרובות, ג'ו. מלבד היותו בחור פורטריקני חתיך בן 34, ג'ו היה גם נשא איידס. "את ג'ו הכרתי בספלאש (מועדון גייז ניו-יורקי; ג.ר.) והוא היה מאוד חמוד. הוא ידע שאני ישראלי והתחיל לדבר איתי על דנה אינטרנשיונל. כבר באותו ערב הוא סיפר לי שהוא נשא, וזה לא הרתיע אותי. הוא היה בן אדם מקסים ופשוט נקשרתי אליו. בשלב מסוים עברנו לגור ביחד". לא הפחיד אותך להיות בן זוג של נשא? "קודם כל הוא בעצמו מאוד דאג לי. למשל, הוא הקפיד שאחרי טיפולי שיניים לא נתנשק במשך שבוע. היו לי סכין גילוח משלי, מברשת שיניים שלי, והיתה ממש הפרדה. לשתות ולאכול מאותם כלים זה לא מידבק. מובן שתמיד היה סקס מוגן, אבל אני תמיד עושה סקס מוגן, בלי קשר לשאלה אם הבן אדם הוא נשא או לא. לא פחדתי, כי מאוד אהבתי אותו והוא מאוד אהב אותי. פעם בשבוע הייתי הולך לארגון מיוחד לגייז שהם נשאים, והיתה לי מין יועצת אישית שעזרה לי וענתה לי על הכל השאלות. היא אמרה לי, למשל, שלגבי מין אוראלי אין מה לפחד ואין אפשרות להידבק. הדבר היחיד שכן פחדתי ממנו היה שיום אחד הוא פשוט יחלה וימות, לא פחדתי בכלל שאני אדבק".

ז י ק ו

New member
תמונה מהקמפיין..

לא מצאתי את המקור, אבל התמונה הזאת צולמה בתחנת אוטובוס לדעתי היא הרבה חיה מהמקור..

למעלה