מי יודע?

מי יודע?

תמיד עניין אותי-
הקטעים האלה שמדברים עם המתמודדים כביכול לפני המשימות, והם מדברים על ציפיות וכו', כשיש רקע אחיד מאחוריהם... מתי מצלמים את זה? זה באמת לפני המשימה?
קצת מבלבל
תודה!

NosferatuHelge

New member
תלוי...

לפעמים לפני, לפעמים אחרי. אפשר להגיד שלרוב דווקא אחרי, כי חלון ההזדמנות לצלם את זה בין ההכרזה על מהות המשימה למישמה עצמה ממש ממש קטן.

dar dahan

Member
אבל מצלמים את זה בשבוע הצילומים של הפרק?

כלומר מצלמים את זה באותו שבוע-חצי שבוע שבו הפרק מצולם?
לא אחריי איזה כמה חודשים כמו למשל בהישרדות שלפעמים מצלמים אותם אחריי שהםהיו באי ולפעמים כשהם באי...

סתם מעניין אותי על הדרך אם כבר שאלו משהו בכיוון.

ziv86

New member
יש לי גם (עוד) שאלות

בהמשך לאלו ששאלתי לפני כמה ימים ואור ענה לי, לא ידעתי אם זה יקפוץ אז....

- אחד שעובד עם אבא שלי אמר לו שיש 2 מהבנות של העונה הנוכחית שהיו בכיתת מחוננים בכפר הירוק או משהו כזה, (אבל הוא לא זוכר את השמות, ואני לא זוכר אם הן למדו ביחד או פשוט היו שם בשכבות שונות) ואומר שהן רק משחקות אותה סתומות.. מישהו יודע מי הן?

- מישהי שמכירה מישהי שלומדת עם אליאב אמרה שהוא יצא לתוכנית בקול תרועות וחזר אחרי שבועיים ללימודים, וכששאלו אותו אם כבר הודח, אז הוא טען שהדיחו אותו כי בת הזוג שלו עברה על החוקים (דיברה בטלפון או משהו כזה).

יש איזה פסיק של אמת בין 2 הדברים האלה או שיצאתי פתי ?

חוצמזה שאלה על הקטעים עם ליטל סמדג'ה, סתם מביאים אותה באוטו פעם ב- ומכניסים לה 2 אנשים לקטע של 5 דק' [אני יודע שזה לא באמת 5 דק'] או שזה באמת במהלך נסיעות למקומות?

an addict

New member
גם אני שמעתי את הסיפור על אליאב

וגם יש איזו שמועה שמסתובבת שהודיה קיבלה 750 בפסיכומטרי.

מי שבאמת הצטברו מלא עדויות שהיא משחקת היא סיגל. מישהו פה אמר שהיא היתה מקפלת מצנחים איתו בבסיס. זה לא תפקיד שנותנים לסתומות ועצלניות שנוטות לעגל פינות. די נזהרים כשזה מגיע לקיפול מצנחים. יש גם מישהי שהגיבה לפרופיל שלה באתר של נענע וטענה שהיא היתה סייעת בגן של הבן שלה והיא לא מדברת ככה בדרך כלל. היא גם היתה מעולה כיוליה. לא זוכרת איפה עוד שמעתי שהכירו אותה והיא לא מדברת ככה.

בקיצור, יש מלא עדויות על כל מיני משתתפים...
אליאב יכול להיות פשוט התפדח להגיד מה קרה.

NosferatuHelge

New member
נכון?

אני גם שמעתי שאדי הוא בכלל לא חנון אלא שחקן וגם שלכ הבנות יש עוזניה נסתרת קטנה כזאת שבה אומרים להן מה להגיד והן הגיעו לשם כי משלמים להן מלא כסף כדי לשחק אותה מטומטמות...

אני מכיר איזה מישהו שאח שלו אמר שהוא שמע מאחד החברים שלו שכדור הארץ זה בכלל לא כדור אלא מרובע ואם מגיעים לקצה אז נופלים.

מאיפה רק אנשים ממציאים את השטויות האלה, תהיו בריאים.

ziv86

New member
לגבי אליאב ומאי

גם מאי אמרה בראיון בNRG בביקור אצל ד"ר קליין (אהבתי אותה יותר לפני השיפוץ דרך אגב) שעיוותו שם את מה שקרה באמת..
עכשיו מצד אחד אני מאמין שמשהו לא רגיל קרה בהדחה שלהם, אבל מצד שני אני בספק אם הדיחו אותה על עבירה והחליטו לבנות סיפור שלם שיהיה התירוץ לעזיבה שלה..

למשתתפים יש הסכם סודיות עם ערוץ 10 כמו שיש ב"קשת" נגיד באח הגדול שסער חיכה שנתיים עד שחשף את הכל?
אניווי (כמו שאתה אוהב לומר) אני אשאל הכל שוב עוד שנתיים בתקווה לקבל תשובות אחרות :)

NosferatuHelge

New member
בוא נגיד ככה...

מה שאתה אומר זה כמו שאם איזה מישהו היה שותה פחית קולה במועדון ואז היו דוקרים אותו למוות ולמחרת בעיתון היו כותבים שסיבת המוות הייתה שתית פחית קולה.

שורה תחתונה זאת ממש לא הייתה הסיבה, הסיבה האמיתית הייתה בדיוק מה שראית - הם פשוט לא הסתדרו ביחד בלשון המעטה. פשוט למאי, לצורך העניין, הרבה יותר נוח להגיד שהסיבה הייתה מה שאמרת ולא שהיא התנהגה כמו ילדה מפגרת (כנ״ל גם אליאב) והם עפו כי שניהם כמו הילדים הטיפשים האלו שחייבים להיות אלו שיגידו את המשפט האחרון בכל ריב.

ziv86

New member
עוד שאלה קטנה

פרק 3- נמרוד ומוריה זוכים במשימה (של הכדורגל) ומעמידים לניפוי את אדי ומשי. הנימוק של מוריה: "כל אחד עושה את ההחלטות שלו בלה בלה בלה ולפי מי שהכי רוצה להיות פה בלה בלה בלה". משי ואדי לא מגיבים בצורה קיצונית

פרק 5 (כי ב-4 לא היתה הדחה כי שירלי ומייקל הגיעו) משי ואדי זכו במשימה והעמידו להדחה את מוריה ונמרוד. לגיטימי- כי הם העמידו אותם בפעם הקודמת.
מוריה התחילה להתפרץ במהלך הטקס והיא אומרת שהם אנשים מגעילים, ואז פנתה למשי "בכית לי שאל תנפי אותי ואני נשבעת לך בחיים שלי שאני אהיה בניפוי אני לא אנפה אותך וזה מה שאת עושה?! את צבועה"

כבר שאלתי את זה פעם, אבל לא היתה תשובה, כי לא היה נציג מהעונה הנוכחית כאן.. אז אולי עכשיו שיש אז יהיה אפשר להוסיף קצת אור על השטות הזאת? איך זה הגיוני שהיא אומרת את כל זה, הרי היא הדיחה אותה בפעם האחרונה!

NosferatuHelge

New member
תשובה

אני לא אתן לך תשובה מלאה, אבל בוא נגיד שלמוריה הייתה סיבה טובה מאוד לכעוס על משי בקטע הזה. זה נראה לא פרופורציונאלי, אבל זה רק כי אתם לא יודעים את כל הסיפור וזה לא משהו שאני יכול להרחיב עליו כאן.

הפרק הכי טוב וא ר ו ך עד כה

אולגכהוא לג תקשיב, אתה והודיה מ ד ה י מ י ם ... יש לכם תפאקים שלכם אבל לכולם יש...
במשימת דוגמנות היית ממש חתיך.
ובכללי פרק מ ע ו ל ה עם הכמויות של השטויות והטמטום של שיר ודלית. והערצת עצמיות של משי, והחורניות של סיגל וגם כל הרגשות ...
קיצר היה מהמם וסוף כל סוף ראובן יצא קצת מעצמו...
וואי הבאים לעוף זה אדי ומשי.... די נמאס כבר מהגבר גבר שלו שמתפרץ כל הזמן בעוצמות וואט אבבר כל הזמן אותם מילים הוא ומי, די כבר!!
מחכה ממש לפרק הבא.
אה ואולג, ההדחה שלכם היתה ההדחה הכי מרגשת עד כה.
והכי יפה זה שקיבלתם את זה בטוב ואתה לא כועס על ההפקה או משהו...

an addict

New member
חחח... ברור שיש מלא סיפורי סבתא

בגלל זה אנחנו שואלים אתכם...
אתה צריך להבין שזה באמת מאד קשה לקבל שיש אנשים בורים עד כדי כך כמו בנות העונה הזאת. בעונה הראשונה עוד היה צריך עריכה מאסיבית כדי להוציא את הבנות ממש מפגרות. השנה זה נראה כאילו צריך עריכה מאסיבית כדי שלא יתבעו את ערוץ 10 על השתתפות בעלי צרכים מיוחדים בתכנית. החנונים עוד הגיוניים (חוץ ממך אולי
) אבל היפות..

מה גם שסיגל פשוט מחשידה ממליון סיבות. קשה להאמין שמשרד החינוך העסיק מישהי שלא יודעת מה בירת ישראל (אם כי מהיכרותי עם המשרד זה בהחלט לא מעניין אותם מה סייעות יודעות או לא). ובאמת שפשוט יותר מדי אנשים, לא טוקבקיסטים, אנשים שמזדהים בפייסבוק, טוענים שהיא מדברת אחרת במציאות.

בקיצור, אם יש אינסייד אינפורמיישן אנחנו כאן כדי ללחוץ עליך לגלות אותו.

והסיפור עם אליאב נשמע שהוא סתם התפדח לספר כל מה שקרה באמת. איך שזה הוצג על המסך הוא גם זה שהיה צודק. להתחיל עם כל הסטיגמות של עמחה מול קלאסה... היא לא גאון גדול המאי הזאת.

אולי הוא היה צודק אבל חכם הוא לא היה

החלוקה של עמכה וקלאסה הייתה מטומטמת ומתנשאת (בצורה מגוחכת ופרדוקסלית, כי מישהי שמחשיבה את עצמה כ"קלאסה" בהכרח לא יכולה להיות כזו) אבל אם יש לו בעיות עם בת הזוג שלו מן הראוי שיפתור את זה מולה לפני שהוא מתחיל לקטר עליה בפני כולם ושנית, הוא עשה מזה צימעס ונשאר לו גם לגזר מרוסק... ולמה הוא גם ישר החליט שהוא בהכרח שייך לצד המקופח וה"עמכה" - נפלא מבינתי.

נ.ב. כתבתי לראשונה בשרשור שנמחק (בצדק) אז שלומות וברכות לכולם

an addict

New member
מממ אולי צריך פחות להסתמך על מה שראינו

קשה ממש לקוט עמדה כשאתה לא סומך על ההפקה שלא עשתה מישמש ממה שקרה בעריכה. בכל אופן זה היה סיפור מצער, אבל גם עצם הכתרתו כ"חנון המזרחי הראשון" ושידוכו ליפה שמראש הצהירה שהיא סנובית. הם נפלו לבור שכרו להם.

יש מצב שההפקה עשתה זבוב מפיל

אני חושבת שהם הלכו על הקטע של הניגודים בכוונה כשהתאפשר להם, כמו עם שיר ש"לא מאמינה במדע" וראובן "חי במכון וייצמן" או דדי שפעיל באנונימוס וג'ולי שאאל"ט חובבת פרוות.
אני בכל אופן לא הרגשתי שמאי הגדירה את אליאב כעמכה אלא את מוריה (שהייתה לא פחות גזענית בעצמה), אליאב הוא זה שהחליט להכניס את עצמו לאותה הרובריקה, אם הייתה לו סיבה טובה לכך - לא שידרו אותה.

קרקלה

New member
עמחה וקלאסה זה יפוי ל"מזרחי" ו"אשכנזי"

היום גם מאי יודעת שלא נהוג לקרוא להם פרענקים, אז היא משתמשת במילים שניתן לפרשן באופן גמיש, וכך להמנע מביקורת. לומר שאליאב המציא ממוחו הקודח שהוא בקבוצת העמחה - זו התממות בעיניי.

כמו כן, לומר על מוריה שהיא "לא פחות גזענית בעצמה" צורם לי מאוד. אני לא אוהבת לשמוע מזרחי מתיחס בזלזול לאשכנזי ע"ר עדתי, אבל זוהי אינה "גזענות" במובן הקלאסי שכל בן תרבות אמור להיגעל ולהתנער ממנה. גזענות היא לא כל התייחסות שלילית לקבוצה ע"ר מוצא, אלא התיחסות מפלה כלפיי קבוצה שיש לה עבר (והווה) של אפלייה ממוסדת נגדה. אפלייה נעשית ע"י החזק כלפיי החלש, ובד"כ מי שממהר להאשים את החלש באפלייה כלפיי החזק - הוא החזק.

פוסט עליז בנושא:
http://bidyke.wordpress.com/2012/07/19/כך-תהיי-גזענית-כלפי-אשכנזים-מדריך-למשת/

ומאי לא ממוצא מזרחי בעצמה?

אאל"ט שם המשפחה שלה הוא מלמד.

גזענות היא גזענות היא גזענות, אז אולי היא לא "קלאסית", אולי היא גזענות ספורט אלגנט אבל היא עדיין גזענות ולמוריה היו כמה ביטויים ממש גזעניים שלי מאוד צרמו ולדעתי כל בן תרבות אמור להתנער מכל ביטוי של גזענות, קלאסית או לא קלאסית.

קרקלה

New member
גזענות היא גזענות היא גזענות

היא אימרה מאוד קליטה ונוחה, אבל היא פשטנית, ומשטיחה את הדיון. איתה, קשה מאוד להחליט מי החזק ומי החלש, מי המדכא ומי המדוכא. שוב, לא נוח לי עם התבטאויות ע"ר עדתי משום צד, מאחר ואני רוצה לחיות בעולם שאין משמעות לגזע או מין (זוויגי וביולוגי(-:). אבל אני לא משלה את עצמי שאמרה גזענית מצד האוכלוסייה החזקה, שיש בה לדכא בפועל, חמורה באותה מידה כמו אימרה מצד הצד החלש, שאין בה כדי לדכא בפועל את הצד השני.
יש יותר ויותר דוגמאות למקרים בהם קבוצות חזקות מאמצות בדיוק את הרטוריקה הזו של אפליה, ה""גזענות היא גזענות היא גזענות", כדי "לבלבל" אותנו מוסרית, ולהציג את תביעתן להמשיך בדיכוי כשווה לתביעת הצד המדוכא. מהבולטות – מתנחלים, שמוחים על אפלייה כשמונעים מהם לבנות בשטחים, לעומת ערבים.
http://www.youtube.com/watch?v=WzhBLGqPaag

אגב, ה"מלמד"ים שאני מכירה הם ממוצא אשכנזי, והשם לרוב גם נהגה בהגיה אשכנזית אם אינני טועה. אם מאי אינה ממוצא אשכנזי, הדבר מצער עוד יותר בעיניי, אבל אינו משנה את הענין העקרוני שאני מדברת עליו.

למעלה