מי יחליף את ואן דאר סאר?

מי יחליף את ואן דאר סאר?

אז זה לא חדש שואן דאר סאר לקראת פרישה וסביר להניח שזה יקרה בסוף העונה הנוכחית והשאלה שעולה היא - מי לדעתכם עומד לקחת את מקומו? האם קושצ'אק יקבל סוף כל סוף קבע בהרכב אולי הדני הבין-לאומי אנדרס לינדגארד שחתם לא מזמן הוא בעצם השמייכל הבא או שבן עמוס המקומי יקבל הזדמנות בלתי צפויה (לא שזה באמת יכול לקרות) או שבכלל פרגי מתכנן להביא מישהו בקיץ? דעתי: אני לא חושב שפרגי יביא עוד שוער, הוא כנראה בונה על תחרות בין לינדגארד לקושצ'אק על העמדה.

אני חושב שקושצ'אק סיים ביונייטד

העובדה שפרגי בחר לתת לאיימוס לשחק מול ולנסיה במקום לפולני רומזת שהוא לא באמת בונה עליו ובסך הכל בצדק. קושצ'אק שוער משנה לא רע, ולא יותר מזה. אין לו את הנוכחות, השליטה ברחבה ובשחקני ההגנה, כדי להיות השוער הראשון של מנצ'סטר יונייטד. אני חושב שיש סיכוי לא רע שהוא יעזוב כבר בינואר. ללינדגארד יש צ'אנס עד סוף העונה להראות פה ושם מה הוא יודע. אם יראה מספיק, אולי הוא יהיה השוער הראשון בעונה הבאה. ואם לא, נצטרך להחליט בקיץ על מי ללכת. בהנחה שקושצ'אק יעזוב, בכל מקרה נצטרך להביא שוער נוסף. תחרות בין שני שוערים זה לא תמיד דבר בריא, אלא אם אתה מחזיק שניים בנוסח בופון וז'וליו סזאר ואז מה זה משנה מי ישחק, אתה בסדר. זיכרונות רעים מדי מהימים שקארול והווארד נעו מההרכב לספסל...

ANGELUSPIKE

New member
אני זוכר שהייתה שמועה לפני כמה חודשים

שפרגי מעוניין להביא את איקר קסיאס מריאל מדריד כמחליף ללאדווין, מעניין כמה מהשמועה הזאת קרוב לאמיתי. בכל מקרה אני הייתי מנסה להביא את אחד מהשוערים המחליפים של יובנטוס, מאנינגר האוסטרי או סטוארי האיטלקי ששניהם שוערים מצויינים ודיי צעירים.

ifa1111

New member
מדי שנה עולה הספרולציה הזאת

קשה לי לזכור מתי סיימנו עונה בלי שהספקולציה הזאת עלתה לאוויר, הכוונה כמובן לסאן איקר למאן יו. אם נדבר תכל'ס- אז לא יקרה! על קוז'אק ובן אמוס די ברור שפרגי לא בונה, לינדגרד הוא מועמד פוטנציאלי מבחינתי בערך כמו כל שוער בעולם.. באמת שאי אפשר לדעת בעניין הזה את מי עוד נביא. שני שוערים שמתמודדים על המקום זה אף פעם לא בריא לדעתי, שוער זו עמדה שמחייבת ביטחון מוחלט במעמד שלך, ולכן כל קבוצה צריכה שוער ראשון ושוער שני בהיררכיה ברורה.

מאור 448

New member
חברים...

אין טעם לנחש מי יהיה השוער הבא ... כמו שאת שמייקל האגדי אף אחד לא הכיר וכמו שאת ואן דר סאר לקחנו אחרי גיל 35 - גם הפעם צפו להחתמה מוזרה. ותראו שכל השמות שנעלה לא יפגעו - כי לעולם לא נדע מה עובר במוחו של הסר הגאון שלנו !! אבל בשביל הכיף אני אהמר על שוער אתלטיקו - דויד דה חאה

Krishi

New member
עם הואן דר סאר הזה אי אפשר לדעת

כל עונה (כמו פרגי) "אני פורש אני פורש" ובסוף נשאר. יש כמה מועמדים טובים, אולי באמת כמו שנאמר פה איקר ירצה לשנות קצת פאסה וגם השוער של אתלטיקו באמת טוב. אבל בתאכלס, ההחתמה הכי טובה שלו תהיה וינסנט אניימה. אחד השוערים הגדולים בעולם. ככה גם מנצ'סטר תתחזק, וגם היריבה השנואה עלי בארץ תחלש

כל עונה? ב3 העונות הראשונות שלו כלל לא ציין

פרישה (מלבד הפרישה מהולנד). רק מסוף עונת 08-09 זה התחיל לעלות על הפרק.

AeroTom

New member
אני אשמח נורא אם יביאו את מי שהשמועות אמרו

שאולי יגיע - איגור אקינפייב מצסק"א ורוסיה. אחד השוערים היותר טובים היום בסביבה והוא גם רק בן 24.

למעלה