מי יכול לעזור ברשימת תדרים??

יוני43211

New member
מי יכול לעזור ברשימת תדרים??

בס"ד מי יכול לעזור ברשימת תדרים?? יש לציין שאני מאזור הצפון מספר דוגמה XXX.XXX תודה

4Z7DHD

New member
תדרים

רק תגיד איך לחלק לך אותם - שב'ק, מוסד, משטרה, שבל'ק או בבל'ת אתה מבין - הרשימה ארוכה ורצוי שתמצא בצ'יק את מה שאתה רוצה

4Z7DHD

New member
תדרים

ובנימה רצינית יותר - כיאה לפורום אל תתפלא שאין עונים לך. גם אם נניח שיש רשימה כזו, היא בדרך כלל מושגת באמצעות סורק תדרים, האסור להחזקה ע'י בני תמותה רגילים במדינתנו הנאורה, אור לגויים (אור נרות - אבל גם זה משהו...) וגם אם נניח שלגמרי במקרה נפל איזה תדר על הצג של הסורק שאיננו, הרי שזו עבירה לגלות בפומבי הן את התדר והן את מה אכלו בצהריים אלה מהשבל'ק שפיטפטו את עצמם לדעת. עברית קטן - אין פה מתאבדים. מתוך האמור יש מסקנה - אם יש לך את הציוד האסור - תעשה מה כולם עושים - סורקים כמה ימים ויש רשימה שמתאימה למה שמעניין אותך להקשיב. אם אין לך ציוד - ממילא רשימת תדרים לא תועיל........................

יוני43211

New member
תודות לכל מי שהגיב

בס"ד כנראה שלא הבנתם אותי נכון
לא נורא מהנהלה נא למחוק את האשכול תודה שוב והמשך יום מקסים לכווווווווווווווווווווווווווווווווולם

zukik

New member
תדרים

נדמה לי שמשרד התקשורת אחראי על הקצאת תדרים אז בטח אצלו יש רשימה כזו ... היתי מחפש באתר שלהם http://www.moc.gov.il

קבל, וסליחה שזה לקח כ"כ הרבה זמן

זה במידה ואתה מהצפון 103.7 רשת ב 102.3 גלי צהל 88.0 - שמונים ושמונה 107.0 גלגל"צ 100.2 - קול המוסיקה ויש עוד הרבה אתה רק צריך לסרוק

CableGuy

New member
להלן התדרים לפי בקשתך

שדה תעופה ביירות - 178.325 מדא כרמיאל - 134.110 מד"א חיפה 132.124 משטרה חיפה - 784.323 משטרת הגליל 178.995 מטרת הקוקסינלים - 198.223 חברת תעופה KLM (כ*ס של האמאק) 666.667 מקווה זה עזר בהצלחה בסריקה

למעלה