מי יכול לתרום לי? >.<

Satou

New member
מי יכול לתרום לי? >.<

יש חרב שאני כבר מפנטז עליה חודשיים, החרב כזו כמו כל החרבות מסוגה (Katana) עולה 800L ולי יש רק 28L, אני לא מוצא דרכים להרוויח כסף. קמפינג זה גרושים ולפעמים ה-HUD לא עובד טוב אז זה יוצא לפני שאני בכלל מגיע בבוקר ובודק כמה קיבלתי, אני לא אוהב לבנות כי אין לי רצון או סבלנות לזה, העבודות ב-SL פשוט משעממות לפי ההתרשמות שלי והן דורשות ממך להיות בנאדם שיושב בבית כל היום כל יום ולדבר עם אנשים משמימים שבטוח כבר עברו את גיל 30. אם למישהו כאן יש עסק או ווטאבר, או יכול לעזור לי לממן את החרב בה חפץ ליבי, שישאיר כאן את השם שלו ואני אדבר איתו. אני מחובר כרגע ובסופ"ש אם מישהו בכלל נמצא.

SpinZ

New member
עם עצלנות לא תגיע לשום מקום.

- חפש במשחק את חנות המכונוית need4speed, יש שם ריקודים שזה נותן לך 5$L כל 10 דקות, וזה די טוב יחסית לשאר המקומות. - חפש את מועדון South Beach [אולי לא תימצא, עוד לא פתחו אותו לקהל] ושם תמצא שלט צהוב ולחץ שם על LOG IN וזה יפעיל את מערכת הCamp Master, אתה יכול להסתובב או לשבת או אפילו לעזוב את המחשב ואפילו אם תיתנתק אז כשתחזור ותתחבר למשחק שוב זה יתן לך את הכסף, וגם אם תעבור חדר זה יתן לך את הכסף אוטומטית. [זה 3$L ל10 דקות.] - נסה להמר, לא דברים גדולים. עם קצת מזל תוכל להכפיל את סכום הכסף שיש לך. - בקש נדבות, אין בושה

De-Panther

New member
../images/Emo2.gifמה הכינוי שלך שם|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

בסקונד לייף?? תשלח לי לנדמרק של סאות' ביטצ'

SpinZ

New member
Shmul Daniels

[נו מה! כל הכינויים המגניבים הלכו ונתפסו כשניסיתי לרשום את המשתמש בTeen ‏
]

Satou

New member
עידכון מצב P:

טוב אז אחרי שעות על שעות של קמפינג משעמם להחריד, הצלחתי לאזור סבלנות ולהרוויח 524$L. אם מישהו יכול לעשות לי טובה ולתרום לי את ה-300 הנותרים אני אהיה אסיר תודה לו. פשוט שיש עכשיו New Year Event במקום שאני נוהג לבלות בו וב-90% מהחנויות יש הנחה של 50% (!) על כל הפריטים עד מחר בלילה, ואם אני אפספס את ההזדמנות הזו אני אצטרך לשלם 300$L על משהו שאני יכול להשיג עכשיו ב-150$L וזה יהיה די חבל עבורי. יצא לי לראות את De-Panther ו-SpinZ ב-South Beach, אבל הזמן שם עובר כל כך לאט ואני מחפש עכשיו בעיקר מקומות עם 4$L/10 כי כרגע כל לינדן הוא קריטי עבורי. אז מי שבא לו לעשות לי את החודש שיתרום ל-Kazuo Nakamichi במשחק, או שיגיד לי איפה לבקש נדבות מבלי לקבל פליימינג במקום

SpinZ

New member
כן, אנחנו הרבה שם ../images/Emo3.gif

אני נוהג להשאיר את האווטר שם ולעבוד על אתרים או פשוט להסתובב בשטח המועדון ולדבר עם אנשים.

למעלה