מי עשה שרשורים בפורום?

מי עשה שרשורים בפורום?

שמתי לב שמלא הודעות של גולשים נמחקו פה. שמתי לב שאחד מהמנהלים שירשר פה דברים. לשרשר זה חשוב וזה נחמד אבל הרסו את כל השרשורים. אני רואה שבמהלך השרשורים מחקו בין היתר גם לי הרבה מאוד הודעות, בין היתר את ההישרדות 7 סיכום - פרק א. ואני לא מבינה, אנשים אמורים לנחש מה קרה ב20 הימים הראשונים? כי פרק ב לא מכסה את פרק א. עוד דבר. השרשורים בכלל לא הגיוניים.. שרשור אחד - Fairywitch כנראה לא הבינה את הרעיון של המשחק כי זה לא משנה אם היא צימחונית במשחק הזה. שרשור שתיים - רשום שם שאני הולכת לגלות משהו.. מה? את הפורומים החדשים בתפוז או את הפתרון למשימה? שרשור שלוש - פה בהחלט החליטו להפתיע עם ערבוב של מאמרים לעונה 7, שאלות של גולשים ושימחה של אנשים לקראת פתיחת הפורום. אני ממליצה בחום למנהל ששירשר, תקרא את אומנות השירשור קודם. דבר שני, אני לא מבינה למה החלטת לשרשר, המבנה והמראה של הפורום לפני המעשה היה פרקטים מאוד והפורום נראה מגוון ויפה. אתה מוזמן לעשות מה שאתה רוצה, אתה המנהל, רק שנייה לפני פתח את הלינקים שנתתי בהודעה ותראה מה אתה מבין מהם? בכל אופן, אני מקווה שתתייחסו לזה.

../images/Emo45.gif אכן

בנוסף, היי סמוכה ובטוחה שאנו מכירים היטב את "אומנות השרשור", אחרת לא היינו כאן. כך שאם להבא יש לך שאלה או ביקורת לגבי ההתנהלות כמנהלים, את מוזמנת לפנות במסר אישי, כפי שמצוין בתקנון הפורום.

למעלה