מי צריך את המתנחלים?!?!?!?

מה אתה אומר....

1. אז העולם קובע לך איפה יעבור הגבול? אני מבין שאם העולם יקבע שצריך להעניק לערבים את זכות השיבה אתה תעמוד דום ותציית בלי להניד עפעף, אה? אולי אם העולם יקבע שהיהודים צריכים ללכת לתאי הגאזים, כפי שכבר עשה פעם, גם אז נתחשב אך ורק בדעתו? 2. לידיעתך, פרופ´ דינשטיין, קבע שמלחמת ששת הימים היתה מלחמת מגן ולפיכך השטחים נכבשו בצורה כשרה מבחינת המשפט הבינ"ל. 3. תושבי אותם שטחים תחת משטר כבוש? מתי היית לאחרונה ביש"ע? 90% מהאוכלוסיה הערבית נמצאת באזורי A וB, שכף רגלו של חייל צה"ל כמעו ולא דורכת בהם. אז על איזה משטר כיבוש אתה מדבר בדיוק? 4. לא רוצה התנשאות? דבר אמת ואל תסלף. ותהיה קונסיסטנטי. אל תחרוץ דין אחד לקיבוצים כי האוכלוסיה שבהם קרובה ללבך, ודין אחר להתנחלויות כי שם זה אחרת. שטח כבוש הוא שטח כבוש.

Roobie

New member
זה עדיין כיבוש

כשיש מחסומים, אתה לא יכול להתעלם מזה.

shirdeb

New member
מה??????.

אז ככה: לא קראתי את כל ההודעה אבל ממה שקראתי אני חייבת לציין שאני לא מבינה אנשים כמוך המתנחלים הם אנשים שראויים להערכה הם מסכנים את החיים שלהם בשביל לשמור על המדינה על המקומות שרוצים לקחת אותם מאיתנו ואנחנו יודעים טוב מאוד וחווינו זאת על בשרינו נותנים להם אצבע הם לוקחים את כל היד ניתן לערבים חלק מאזור כלשהו שהמתנחלים יוותרו הם ירצו עוד אזור עד שיגיעו לאפה שאתה גר ומה אז גם נזוז??????. הרי הם רוצים את מדינת ישראל אז תחשוב מה יהיו התוצאות בכך שהמתנחלים יזוזו הם עושים את העבודה של כל המדינה. מה שיש להם לחפש שם זה:זוהי המדינה שלנו וכל עוד זו המדינה שלנו נחייה אפה שאנחנו רוצים ואף אחד במיוחד לא הערבים לא יגידו לנו אם אנחנו יכולים או לא!

למעלה