מי ראה אתמול כלבוטק?

הילולה

New member
אין תו תקן למוצרים האלה בכלל

התקן הקיים כיום הוא למוצרים קרמיים נטו (כמו צלחות קרמיקה) שאיתם אין בעיה, אבל אין תקן למוצרים שמשולבים מתכת עם קרמיקה.

פולספגן

New member
מפליא אותך שהם נעלמו

אאגב, הם לא נעלמו לגמרי, כי יש להם כמה גולשים מושתלים שדואגים לייפות את הדברים ע"ס דברים לא כתובים וכך החברה לא צריכה לתת את הדין על שקריהם

foofoo77

New member
ממש לא מפליא

אני אל מחזיקה מוצרים שלהם בית שלי וגם המקורבים אלי כבר לא מחזיקים ולכן לא התרגשתי לרגע אחד ואת?

פולספגן

New member
כמעט החזקתי שהיה בסופר פארם את המבצע ב-70 ש"ח

אך מכיוון שהשתהתי פספסתי אותו וכמו שאומרים "כל דבר יוצא בסוף לטובה" וזה המקרה הפרטי שלי
הואיל ופספסתי את המבצע הזה ובעדן המחיר היה לאחר מבצע פי 3 יותר יקר, קניתי בסוף סיר של נעמן, מחבת של קנווד וסכין של ONE שאותם לא בדקו

התגובה שלכם תמוהה בעיניי

המוצרים שלכם נבדקו מול מוצרים אחרים באותה שיטה, איך המוצרים שלכם נמצאו מכילים עופרת וקדמיום? אשמח לראות את תוצאות הבדיקות של המעבדות אותם ציינתם, במיוחד אם הציפויים נבדקו לרמת קדמיום ועופרת.

hag70

New member
הם מופיעים באתר שלהם

(פשוט הבטתי בהם בבוקר). מה שכן - לא קראתי את כל הדירקטיביות האירופאיות האינסופיות ואת ה DIN הרלוונטים. באמת שיש גבול
. על פניו נראה שהמוצרים עומדים בדרישות של TUV (מכון התקנים הגרמני שנחשב אחד המחמירים בעולם) ועוד כל מיני מכוני תקנים בעולם. אין לי מושג אם זה אומר שבפועל יש להם תקן.

זה שיש להם TUV לא אומר כלום

צריך לבדוק אם התקן כולל את בדיקת הציפוי ומה הרמות המותרות

hag70

New member
זה אומר בדיוק מה שזה אומר

שהמוצר היה במעבדות TUV ונבדק למתכות כבדות, בדיקה סנסורית, קדמיום ונוכחות PAH לפי הדירקטיבה האירופית וDIN. שיטות מקובלות וידועות לכל הדעות. שום דבר מעבר. אם היית קוראת את מה שכתבתי, היית מבחינה שכתבתי שאין לי מושג מה זה אומר לגבי תקן.

לכן כתבתי...

אני חושבת שהTUV כן מתיר רמה מסויימת. לכן מבחינתי התקנים שיש להם לא מעניינים אלא ההבטחות שהם מפזרים.

סליחה זה לא אנחנו אמורים לבדוק את זה

יש לנאופלם בעיה? שיביאו את לשון התקן. האמת לא מעניין אותי מה התקן מתיר. יש דרך פשוטה לבדוק שהחומר הקרמי לא מכיל מתכות כבדות, לפני שמשתשים בו לציפוי כלי אוכל.

hag70

New member
מישהו ביקש ממך משהו?

ולא הבנתי את החלק השני. מה זאת אומרת לא אכפת לך מה התקן מתיר? אם עומדים במה שהתקן מתיר, אז אפשר להשתמשבמוצר. בשביל זה יש תקן. לא?

תשובה

מה שאני אומרת, זה לא לגביך אלא לגבי נאופלם. הם באים זורקים כאן סיסמאות ולא מביאים תוצאות בדיקה. יש תקן שמתיר רמה מסויימת של עופרת וקדמיום. מה שהתקן מאפשר זה לא אומר שהחומרים לא יכנסו לך לאוכל, זו פשוט רמה שהחליטו שהיא מותרת. בתחקיר הראו כמה חברות עם רמה 0 של עופרת וקדמיום. לכן, מבחינתי חברה שכותבת על המוצר שלה שהוא לא מכיל חומרים רעילים, לא זה 0, לא לפי התקן. סיפור מרגיז.

פולספגן

New member
האם אתם מתכחשים לבדיקת כלבוטק

איך אתם טוענים שזה מחומרים טבעיים לגמרי כאשר נמצאו רק אצלכם עופרת וקדיום ברמות כה גבוהות ומסכונות לבריאותינו
האם תחזירו את ה-
לכל מי שרוצה להזדקות על המוצר ה"בריא" שברשותו
האם תפצו כספית את הלקוחות על נזק בריאותי שאולי נגרם להם

פולספגן

New member
התכוונתי טיבעי בריאותי, קרי ללא חומרים מזיקים

זה רחוק מלהיות בסדר ולא רק זה שהחברה לא תיתבע, היא תיתבע.

Tula1

New member
מחר פחי הזבל יהיו מלאים במחבתות...

לפי מה שאני רואה מהתגובות מסביבי ומהתגובות בפייסבוק......

yulinka

New member
למה למה לזרוק????

האם בית שלי בעבודה מתכננת ללכת לחנות ולהחזיר להם וכמו שאני מכירה אותה היא גם תקבל את הכסף חזרה

למעלה