מי רוצה שאלכס יזכה?

שירה 152

New member
מי רוצה שאלכס יזכה?

לדעתי הכי מגיע לו, הוא מתוק אמיתי באמת עושה תהליך של שינוי ובלעדיו התכנית היתה משעממת. אז מי עוד חושב כמוני?

שירה 152

New member
נדמה לי שזה פרס כספי ולגבי אור

לא נראה לי שהוא באמת חנון, יותר מדיי אנשים וגם אני חושבת ככה שאור הוא "חנון" מההפקה.

xcalibur

New member
תפסיקו להיות כאלה נאיבים

חנון שהיה בקרבי, עושה פקלים כול בוקר, הולך לחדר כושר, עושה ריצות וגולש בגלשני רוח...אהה ההא, נכון. זה ידוע היטב שההפקה ביקשה ממנו במיוחד לגדל את זקן העבות למען הרייטינג. אם הוא היה מופיע בלעדיו הוא בכלל לא היה נראה שייך.

רונן 99

New member
מה שקובע מבחינתי זאת רק ההתנהגות שלהם בתוכנית

לא מה שהם אמרו שעשו לפי 5,10,15 שנים... ולא כל מיני כתבות לפני או אחרי... רק מה שאני רואה על המסך בזמן שידור התוכנית.... זה מה שקובע... וככה צריך להיות.

xcalibur

New member
אתה מודע לכך שזה רק הופך את זה לעצוב יותר,כן?

אני בן 26 ואין מצב שיכולים לעבוד עלי בכזו קלות. אם אתה מבוגר ממני אז כניראה שלא למדת דבר וחצי דבר על החיים האלה. תנחומיי.

xcalibur

New member
אמר זה שמאמין לכול מה שהוא רואה על המרקע...

מה ההבדל בין פתי לפתטי אתה יודע?

ima12

New member
אלכס באמת חמוד, אבל לא חושבת שהוא עשה שינוי

בכלל. נראה לי הוא נשאר אותו הדבר, אולי שיפור קטן. מה שכן הוא ממש חמוד וגם אני אוהבת לראות אותו ואיך שהוא מדבר...

ima12

New member
האמת שגם אור לא עשה כזה שינוי גדול, אולי חיצו

אולי רק חיצונית כן.....

אור עשה שינוי אדיר ולא רק חיצונית...

בהתחלה הוא לא הסתכל לבנות בעיניים והיה כ"נ נבוך וביישן, רואים עליו שהוא חנון מטבעו. לאורך התוכנית הוא נפתח, הרשה לעצמו להביע את עצמו, לא פחד מהבנות ולא נרתע, אלא להיפך... וממש התקרב אל נלה, לאט לאט נגע בה והפסיק לגמגם לידה

avilevra

New member
איזה שינוי עשה אלכס?

היה ונשאר אותו פוץ מצחיק עם כאילו עקרונות של ילד בן עשר. חסר חינוך ויכולת מינימלית בין אישית. קיבל את הבחורה הכי מקסימה בווילה, הכי אכפתית, מפרגנת, רגישה והצליח לקלקל גם לה. הוא מציק שחבל"ז, תענוג לראות אותו על המסך - אבל איזה שינוי ואיזה נעליים. החמור לא מוכן לזוז אינטש.

למעלה