מי רוצה שאלכס יזכה?

d r o r y

New member
אלכס מבדר ברמות, אבל לא אוהב את זוגתו

אני בעד אור ונלה שאת שניהם אהבתי. אשמח לראות גם את אלון וענבל מגיעים לסוף (בעיקר בזכות אלון), וכנ"ל גם חופית ובן זוגה (ששכחתי את שמו, אף עפ"י חיבתי אליו).

is00

New member
מסכים - אלכס לא השתנה כמעט.

יש לו מזל שהוא קיבל את הבחורה הכי מוצלחת בווילה מבחינת האישיות. אם הם יינצחו זה יהיה רק בזכות ליטל, אבל אני מקווה שהם לא... כי לאלכס לא מגיע לזכות. אולי אפשר עכשיו איזה טוויסט שייתנו למתמודדים הזדמנות להחליף בני זוג.ואז ליטל תוכל לקבל חנון יותר מתאים לזכות איתו בתוכנית - אלון, לדוגמא. בכל מקרה מהזוגות, כמו שהם כרגע, אני כבר מעדיף שאיב וזורנזון ייזכו. נמאס לי מהרומן של אור ונלה, חופית בלתי נסבלת ולא מגיע לה לזכות. ירון וענבל... האמת הם לא ממש השאירו עלי שום רושם(הימור שלי , רוב הסיכויים שהם הזוג הבא שיודח, עכשיו כשברור ש... חדר ההדחה מכור מראש, כנראה). אילולא אלכס - הייתי ב- 100% מאחורי ליטל לזכייה. אגב... אתם לא חושבים שמשימת "השינוי לרעה" התאימה בול לליטל? היה יותר מדי צפוי שליטל תקח אותה, למרות שאני חייב להגיד ש... איב, נלה וסהר נראו לא רע בכלל למרות השינוי החיצוני, אבל הדרך שלהן לגשת לעוברי האורח ולבקש מהם עזרה היתה גרועה, ממה שראו בתוכנית. אני תוהה אם למישהי מהן יש איזה רקע במכירות...

למעלה