מי תהיה המזרחית הטובה ביותר ב-2008-9?

the mnm factor

New member
הלוואי וזה היה נכון

אבל קשה לי להסכים אחרי שראיתי את צ'אנסי בפלייאוף. עד לפני שנה צ'אנסי היה בעייני הפוינט גארד המושלם. זה שנמצא מאוחרי הקלעים ולמרות שהוא יכול לקלוע בכל שלב שהוא רוצה הוא מעדיף להריץ את ההתקפה בשכל ובאגריסיביות. הוא היה מדהים דווקא בפיסיביות ההתקפית שלו ובקשיחות ההגנתית שלו. אבל בפלייאוף הזה הוא הראה כמו הוא זקן. כמה כבר אין לו כח להכנס לסל והוא בקושי מהווה איום. כמה קבלת ההחלטות שלו ירדה בכמה רמות וכמה הפיסטונס אבודים בלי המנהיג שלהם. שנה שעברה הרבה אנשים הספידו את הפיסטונס אבל אני הייתי בין אלה שטענו שהם יסיימו ראשונים בסוף העונה הסדירה. צ'אנסי של הפלייאוף השנה לא יכול להוביל את הפיסטונס לשום מקום ולדעתי ההרכב הנוכחי שלהם לא יעבור יותר מסיבוב בפלייאוף. חייבים לעשות שינויים מהותיים בסגל. מהותיים. לטעמי רק ריפ צריך להיות בטוח.

Oxycodone

New member
צ'אנסי זה לא הבעיה

הוא שיחק פצוע בפלייאוף. והיו משחקים שהיה לו קשה להכנס למשחק, אבל נגד בוסטון הוא נתן שני משחקים מעולים. הבעיה של דטרויט זה לא הגארדים. יש בעיה עם הנקודות בתוך הצבע, ראשיד פרינס ומקדייס הם לא שחקנים עם קליעה יציבה. משחק אחד פוגעים ומשחק אחד רק זורקים ג'אמפ שוטים ומחטיאים. אין מי שיעשה נקודות מהצבע ועל שחקן כמו ראשיד אי אפשר לסמוך. צ'אנסי כבר בן 32 אבל אי אפשר לדעת אם הוא גמור, ובכל מקרה יש את סטאקי שהרבה שהוא עובד בצורה מצויינת עם פרינס וריפ. וגם ארון אפללו קלע מעל 20 נקודות בממוצע למשחק בליגת הקיץ ככה שאין בעיה עם הגארדים. אני מקווה שראשיד יבוא בגישה אחרת לעונה האחרונה שלו בליגה. אם ראית בסדרה נגד בוסטון איך הוא צחק עם גארנט, ואיחר לאימון בוקר במשחק השישי הקובע, והרס את המשחק עם עברות מטופשות וזריקות מיתרות לשלוש. יכול להיות שהמאמן קארי יגרום לו לעשות יותר נקודות מהצבע. יכול להיות שהכימיה של טיישון וסטאקי ביחד יותר טובה וזה יגרום לפרינס לקלוע יותר נקודות למשחק. חוץ מזה בעונה הזו הגיע הזמן לקבל משהו מהצעירים צ'יק סאמב , אמיר ג'ונסון ואפללו. ואני חושב שגם מאקסיל צריך להיות בהרכב הפותח כדי לתת אנרגיה. חוץ מזה צריך לקוות שוולטר שרייפ הבחור שדומארס לקח בדראפט יוכל לגבות את טאי כבר מהעונה הזאת. ואם הכל יתחבר להם ביחד הם יכולים להגיע רחוק. אני גם לא חושב שגוש סמית או מגקריידי היו עוזרים לפיסטונס לעצור את לברון או פירס. אבל בכל מקרה הבעיה של דטרויט היא שאין לקבוצה הזאת כוכב במאני טיים חוץ מריפ המילטון. הגיע הזמן לבדוק את הגבוהים הצעירים ולשלב אותם. צ'יק סאמב יכול לשחק סנטר ברוטציה עם ראשיד שיעבור לשחק pf ביחד עם מקדייס ומאקסיל. גם אהבתי את דרון וושינגטון עוד בחירת דראפט אבל כנראה שהוא ילך לשחק מעבר לים. חוץ מזה הפיסטונס גם החתימו את ביינום מיודענו, שלדעתי הוא יכול לתרום כי הוא שחקן שיכול לעזור לדטרויט מתי שהמשחק התקפה נתקע. בכלל אי אפשר לדעת מה יקרה במזרח, הולך להיות יותר קשה. מעניין אם יותר מקבוצה אחת תשיג מעל 60 נצחונות. מוויד אני לא חושש, אני לא חושב שמיאמי יגיעו לפלייאוף. ואת לברון אף אחד לא יכול לעצור בפלייאוף. בוסטון עצרו אותו פה ושם אבל בעיקר ניצחו בגלל ההתקפיות של פירס שזה מה שאין לדטרויט.

מנחם לס

New member
מי תהיה המזרחית הטובה ביותר ב-2008-9?

לדעתי (לפי סדר האיכויות שלי) פילדלפיה, אטלנטה, וושינגטון, וההיט, יתנו לסלטיקס קרב עקוב מדם על כספם. אני מסתכל על פילדלפיה ונידהם. מסתכל על אטלנטה ורואה את הקבוצה האתלטית ביותר בנבא. מסתכל על וושינגטון - שכמו אטלנטה - צעירה מאד, אתלטית מאד, טובה מאד, ואני מסתכל על ההיט ואני רואה כוכבים חדשים שעם דוויין יילכו רחוק. מה דעתכם?

the mnm factor

New member
בילאפס כמעט תמיד פצוע פה ושם

זה לא הפריע לו להיות מנהיג בפלייאופים הקודמים. השנה הוא היה כבוי וכך גם הפיסטונס. אפילו בנצחונות הפיסטונס היו חלשים, לא נתנו משחק אחד טוב מתחילתו עד סופו ונתנו לסלטיקס לנצח אותם כמו נמושות. למרות שהסלטיקס היו פשוט נוראים מולם. יכול להיות שאתה צודק לגביי ראשיד, יכול להיות שהוא איבד את הרעב יחד עם הזכיה באליפות ולכן עושה צחוק מהכדורסל. אם אתה צודק לא הייתי מצפה שהוא ישתנה פתאום יחזור לו הרעב. ראשיד הוא שחקן אבסולוטי- אם הוא רעב הוא יאכל את כולם על הפרקט, אם הוא שבע עבר עדיף שיפרוש. וכנראה עדיף שיפרוש או לפחות שיעזוב את דטרויט בצורה יפה. לא הייתי בונה על סטאקי השנה בתור רכז פותח. אני אומר לך- הסגולות של צ'אנסי גדולות מהסטיסטיקה שלו או אפילו ממבט פשוט על צורת המשחק שלו. הוא מנהיג אמיתי ואני בספק אם סטאקי בן ה21 יוכל להיות מנהיג כמוהו. פרינס גם אכזב אותי השנה. ידעתי הוא חלש אופי ולא אחד שיתקדם להפוך לסופרסטאר אבל האיש פשוט נמושה. קיצר- הקבוצה הזו של הפסיטונס המאיסה את עצמה עליי- אני כמובן אמשיך לאהוד אותה אבל לדעתי כדאי להחליף הרכב.

Oxycodone

New member
אני עדיין בעד המזרח..

אני מקווה שדטרויט פילי ואטלנטה יגיעו מאוד רחוק על חשבון בוסטון קליבלנד ואורלנדו. בקשר לפרינס, אני לא חושב שהוא נמושה. צריך לזכור את המוסר עבודה שיש לו, אין אצלו משחקים שהוא לא פותח, וגם כבר כמה עונות שלא הביאו לו מחליף נורמלי. והוא כמעט משחק 40 דקות לכל משחק. וגם אני לא חושב שהוא אשם שלברון ופירס חגגו עליו, אף אחד לא יכול לעצור אותם. אני לא חושב שרון ארטסט או מישהו אחר בליגה היה עוצר אותם. היו משחקים שבוסטון עצרו קצת את גיימס בזכות ההגה של גארנט והשיתוף פעולה ביניהם. בזכות טיישון פרינס הם עברו את אורלנדו בלעדיו הם לא היו בכלל מגיעים לסדרת גמר המזרח. ככה שהבעיה היא בעיקר שאין לפרינס מחליף נורמלי ובכלל בעיה כללית בקבוצה הם לא מספיק נחושים ורוצים את זה. אני אישית לא חושב שראשיד אמר את המילה האחרונה, הוא אוהב לצחוק על הליגה ולהראות שלא אכפת לו, אבל כשהוא באמת ירצה את זה בשנה האחרונה שלו בליגה הוא ירצה להוכיח שהוא יכול. בקשר לסאטקי הוא צעיר ויכול ללמוד, היו משחקים מול בוסטון ואורלנדו שהוא נכנס לסל וזרק על הפנים של שחקנים ועשה נקודות. יש לו יכולת טובה עם הכדור ויכולת מסירה. הוא מזכיר קצת את וויד ביכולת חדירה. צריך להחליף הרכב אבל את כרמלו אי אפשר להביא, את מקגרידיי יוסטון לא רוצה להעביר. צילדרס באירופה, הדבר היחיד שנשאר זה לנסות להביא את גוש סמית תמורת פרינס + משהו. או את בידרניס תמורת בילאפס , או אוקופור או משהו. אבל אם אף טרייד לא ייצא לפועל צריך לנסות להוציא את המיטב ממה שיש. אני אישית הולך להפוך למעין אוהד של הסיקסקס השנה. יש לפילי הרכב מצויין הם פשוט בנו את עצמם בצורת דטרויט וגם משחקים ככה. מעניין עם הטרייד על בראנד ישתלם להם והוא ישחק ביכולת טובה. פילי זאת קבוצה עם הרבה מזל. הם גבנו את מריס ספייט בטרייד, גם את איגודאלה בזמנו. תדאוס יאנג שכנראה יהיה כישרון. גרין ודלאמברט + קייל קרובר וגייסמון סמית עוד בחירה טובה וגם כמובן אנדריי מילר המנוסה. יהיה מעניין לראות את פילי השנה ואיך הכל יתחבר להם.

Malcolm X

New member
זאת לא הייתה פציעה של "פה ושם"

הוא החמיץ משחק מול אורלנדו בפלייאוף. אם בילאפס מחמיץ משחק פלייאוף, זאת פציעה קשה. לא למהר להספיד אותו. הוא יחזור לעצמו, לא זאת הבעיה. בילאפס הוא כמו ג'ייסון קיד. כל עוד הם על הרגליים הם תורמים. הוא והמילטון ירוצו חזק גם בעונה הבאה. לא זאת הבעיה. הבעיה זה בקו הקדמי. כל הפורווארדים..החל מפרינס, דרך שיד ועד מקדייס...בעייתיים. לא לחינם הפיסטונס מגששים אצל יוסטון (טימאק) וסקרמנטו (ארטסט). הקבוצה הזאת חייבת גם גבוה דומיננטי חדש (מקסייל באנגר מעולה, אך זה לא מספיק). דומארס איש חכם, הוא כבר יידע מה לעשות.

מנחם לס

New member
כמה שנים אמרנו "המערב טוב יותר"?

אני מאמין שגולת הכותרת של הנבא חזרה סוף-סוף למזרח. יהיה כאן סוער יותר, מעניין יותר, אתלטי יותר מהמערב המשעמם עם (לפי הסדר): פילדלפיה אטלנטה סלטיקס וושינגטון מיאמי קליבלנד אם הן מתמודדות "ראש בראש" עם 6 הראשונות במערב, המזרח מנצח 4-2

מנחם לס

New member
תוצאות האתגר ("נבחרת שאר העולם)

אני יוצא אחר הצהריים לשלושה ימי שיט לאיי הבהאמאס, אבל מבטיח לפרסם לפני שאני יוצא את תוצאות האתגר שעניתם לו - הרכב נבחרת 'שאר העולם'. זאת סירה גדולה עם קשר לסטלייט ואני מקווה שאצליח לשמור על קשר. אם אתם לא שומעים ממני, ז"א שאני בתחתית האוקיאנוס ב-"BERMUDA TRIANGLE"!

מנחם לס

New member
תוצאות האתגר - "נבחרת שאר העולם'

זאת הנבחרת שבחרתם: חמישייה: נאש, ג'ינובלי, נוביצקי, קירילנקו, מינג ספסל: טוני פרקר, טורקוגלו, אוקור, דנג, גאסול, קלדרון, פאג'ה ניקוד המשתתפים (מהופס והפורום) ללא סדר: עומר ד - 75 ORENSEG - 60 TRISTAN79- 90 דאונטאון - 105 יואב - 100 קובי שושן - 70 סטיב נאש - 100 WIZARD MAN - 100 הכפפה - 100 MNM - 90 IKRMR - 100 EIZO TOP - 90 ערן סורוקה - 80 סלים וארזה - 95 מנחם לס - 80 יניב מלובני - 90 רומן סחרוב - 60יואב בורר - 80 עתי עמירם - 70

אני לא מסכים

קשה לי לראות קבוצה מזרחית מלבד אולי הסלטיקס ודטרויט שמנצחת קבוצה מהטופ 6 של המערב בסדרה של הטוב מ-7. צריך לראות איך פילדלפיה תתחבר. למיאמי אין רכז ואין סנטר, והדרך היחידה ללכת בלעדי שניהם עד הסוף היא לעשות מעשה סלטיקס 2007. אטלנטה איבדה כבר את השחקן השישי שלה, וגם ג'וש סמית' לא קרוב לחתימה עדיין. טורונטו נשארת בינונית, קליבלנד נשארת לברון, ארינאס ובאטלר לא נהיים צעירים יותר או בריאים יותר שלא לדבר על חוסר נוכחות מוחלט בצבע של הויזארדס ואורלנדו עדיין לא מספיק טובה כנראה- אם הם מביאים רכז טוב אז זו קבצה-קבוצה. נ.ב.- איך לא כללת את אורלנדו וכן את אטלנטה?!?!?

מנחם לס

New member
לא שמתי את אטלנטה שנייה אחרי פילדלפיה?

ובאורלנדו יש יותר מדי דיסני וורלד. הם, כרגיל, יהיו טובים, אבל לא טובים מספיק. אני עומד על זה שהמזרח יהיה הפעם חזק יותר ומעניין יותר!

ikrmr

New member
כמו שזה נראה המזרח בהחלט מתחזק -

בס"ד השאלה עד כמה יתחזק. כנראה ובמכלול הקבוצות המערב יהיה עדיין חזק יותר בשנים הקרובות, אך בקבוצות בודדות יכול להיות שיהיה למזרח את הקבוצות הטובות ביותר או הקבוצה הטובה ביותר. לדעתי המזרח עדיין לא יהי טוב מהמערב בעוד שנתיים או אף שלוש, זה צריך לקחת יותר זמן, אם בכלל, כיוו שייתכן שנראה קבוצות במערב שמתחזקות אז בכל מקרה הפער של איכות המערב מול המזרח יישאר בעינו, אך קבוצות בודדות מהמזרח יוכלו לאיים על האליפות כמו בוסטון השנה (הלוואי שתהיה שושלת!).

Or Amit

New member
איפה דטרויט וקליבלנד?

דבר ראשון בשלב הזה שבו הג'ושים עוד לא חתומים באטלנטה, מוקדם להגיד מה יהיה מיקומה בשנה הבאה. מצחיק ככל שזה נשמע- להוקס אין שחקן בעמדה 3 עכשיו! בהנחה שסמית' יחתום בהוקס והם יצליחו להביא קצת ספסל (כרגע לאו מחליף את הרכז, פאסוליה את הסנטר ו... זהו) אז יהיה אפשר לדבר. עד אז, לדעתי מדובר בקבוצה שאולי תהיה מקום שמיני במזרח אבל לא יותר. ההיט? הרבה תלוי בבריאות של וייד. להיט אין רכז. יש להם שלושה שחקנים בעמדות 3-4 ואין להם סנטר. כרגע כריס קווין הוא הרכז הראשון שלהם, ולך תדע מה יהיה עם ריקי דיוויס. וייד בריא כנראה יכול לקחת אותם לפלייאוף, אבל כנראה לא יותר מזה. וושינגטון גם היא תעלומה. היא מצליחה בשנים האחרונות להראות שהיא יכולה לדבר חזק, אבל בפלייאוף הם נחנקים. לגבי פילי אני מסכים. ז"א בהנחה שאיגי חותם שם סופית. מעבר לזה הם צריכים ללכת חזק על לו וויליאמס ולנסות לחזק את הספסל ע"י ויתור על אוונס. איזשהו קלעי ותיק יכול לעזור שם. לא ברור לי איך לא הזכרת את אורלנדו. שחקן הציר הטוב בליגה (לפחות כשיאו פצוע) עם צוות תומך מצוין - לואיס סתם הרבה פיות שנה שעברה, נלסון עשה קפיצת מדרגה, טורקוגלו היה מצוין וגם פייטרוס ירגיש טוב כשיתנו לו לשחק כסווינגמן ולא כסנטר בהרכב המוזר של דוני נלסון. בוגאנס עוד שם. הם צריכים להשאיר גם את ארויו, ואם באטי יהיה בריא אז יהיה גם מחליף סולידי לגבוהים. פויל יתן דקות ואולי ירוויח מחדש את הכינוי שלו (ה' פויל) שהיה לו בסוף התקופה בגולדן סטייט. אני אוהב את הבניה שעושים באינדי ובניו ג'רזי. אם גאלינארי אכן יהיה פצוע אז כנראה שאפילו ד'אנתוני מאבד את השכל בניקס. בכל מקרה כל עוד הוא לא נפטר מראנדולף ו\או קארי דברים טובים לא יצאו משם. קבוצה שתתחרה על הפלייאוף התחתון היא שארלוט. אני מקווה שלארי בראון יצליח להוציא משהו מההרכב הזה. יש לו את פלטון שהוא קלף מצוין לטריידים והוא דיספנסאבל עכשיו כשיש להם רכז מהדראפט. אם מיי ומוריסון יצליחו לחזור ולתת עומק לקבוצה יהיה מעניין לראות אותם השנה.

מנחם לס

New member
לאור עמית: צדקת. כ-ל המזרח חזק!!!!

קליבלנד ודטרויט? 7 ו-8, אבל במבט שני ואחרי שקראתי אותך, הגעתי למסקנה: אין קבוצה חלשה ממש במזרח!!!!!

Or Amit

New member
אל תבלבל את מה שאמרתי

אני לא טענתי שהמזרח חזק. אולי אפילו להפך. יש במזרח קבוצת על אחת (כן, הסלטיקס) עוד שלוש קבוצות טובות (דטרויט, קליבלנד וכנראה גם פילי) ארבע שמתיימרות להיות טובות (אורלנדו, מיאמי, טורונטו, וושינגטון. בסדר הזה, אגב) ארבע שחסרות יציבות, אבל מלאות פוטנציאל (שארלוט, אטלנטה, מילווקי, שיקאגו) ושלוש קבוצות (ניו יורק, אינדיאנה, ניו ג'רזי) שנמצאות בתהליך בניה. זה נכון שאין כאן נמושות מסדר הגודל של מינסוטה וממפיס, אבל קח את פורטלנד, למשל, והיא מתבגרת לך בקבוצת האיכות של מיאמי ואורלנדו. הקבוצה היחידה שנחלשה משמעותית מהמערב היא גולדן סטייט. הייתי מוסיף את הקליפרס, אבל לדעתי קמבי (במידה ובריא) ובארון (במידה ובריא) מאזנים את בראנד ומאגטי האפאתי. מה גם שת'ורנטון יעשה כנראה צעד קדימה. אם לחלק את המערב כמו המזרח הייתי מדרג את ניו אורלינס והלייקרס יחד עם הסלטיקס, את הספרס, יוטה ופיניקס בקבוצה שניה - מעל פילי, דטרויט וקליבלנד, את יוסטון ודאלאס יחד עם דטרויט קליבלנד ופילי, את דנבר ופורטלנד יחד עם אורלנדו, את סקרמנטו והקליפרס יחד עם שארלוט, ואת גולדן סטייט ומינסוטה יחד עם הניקס, ג'רזי ואינדי. את אוקלהומה וממפיס שם בקבוצת איכות נמוכה יותר. ז"א החלוקה היא: 1. ניו אורלינס, לייקרס, סלטיקס 2. ספרס, יוטה, פיניקס 3. פילי, דטרויט, קליבלנד, יוסטון, דאלאס 4. דנבר, פורטלנד, אורלנדו, מיאמי, טורונטו, וושינגטון 5. סקרמנטו, קליפרס, שארלוט, אטלנטה, מילווקי, שיקאגו 6. גולדן סטייט, מינסוטה, ניו יורק, ניו ג'רזי, אינדיאנה 7. אוקלהומה, ממפיס נכון שעד לא מזמן התייחסנו לגמר המערב כאל הגמר האמיתי, אבל עדיין אי אפשר להגיד שהמזרח חזק משמעותית (אם בכלל) מהמערב

מנחם לס

New member
Tonight - "Open Letter" to OR AMIT

Or Amit wrote a response-letter to me that he tited "AL TEVALBEL..." which calls for a response. But I'm on a boat approaching Nassau (Bahamas) and can use only my IPHONE. But when we get to shore later today, I'll use my laptop to write to him in Hebrew an "open letter" on East Vs. West basketball , because I cannot let him mislead so many of you on the superiority of the West. Since his name is in RED, I assume that he is an "ISH CHASHUV BA'FOROM" so he must be a little older than a teenager, and I'm sure he can take an insult or two! So Amit, it is coming...Maybe even as a new HODA'AH CHADASHA because I don't want most of the readers to miss it! So get ready emotionally to a new lesson in basketball called "Basketball 101: East Vs. West - An Open Letter to Mister Amit" t! Yours Mel Less P.S: Mr. Amit! there are no Gators in the Ocean. Only "Killer White Sharks", and maybe you pray right now that one will eat me up before I respond to your silly analysis of East Vs. West

מנחם לס

New member
APPOLOGY!

The "insult" letter would be to a reader by the name of OMER D and not so much to Amit. For some reason I thought that OMER's letter was by AMIT. So I guess both of them deserve an Open Letter, but most of the insults would be pointing to OMER, and a little less to Amit. I hope that OMER is old enough to get insulter publicly! (well, if he can write Bull Shit, I take it that he is not a young kid!) So the "Open Letter" would be to the two of you (I will not write it ONLY if you respond to this last message and beg me, "Please, Doc.' don't write an "open letter" because all our friends would make fun of us!" Yours, Old Doc. f

מנחם לס

New member
Omer D Letter

I cannot find OMER D letter, so I'll copy it here so that my response would be clear: Here is his "strange" lertter: in which he responded to me saying that today's PF are a bunch of nerds (YORAMIM, YELED TOV YERUSHALAIIM, Pussy-cats, in comparison to the past): חבר'ה ללא יכולת לקלוע מחוץ לצבע. מה הם היו עושים בכלל בטריטוריה של נוביצקי ? גאסול ? גארנט ? מאלון היה יחיד בדורו כמו גם בארקלי. אבל כל שאר השחקנים שהזכרת, מדרגה אחת מתחת לסופרסטארים, כיום לא היו תורמים בצד ההתקפי מספיק בשביל להצדיק חמישייה. אפילו יוצמח הגנתי כמו ברוס בואן חייב יכולת לקלוע שלשות כדי להיות שחקן חמישייה לגיטימי. פוורוורדים הפכו היום בין אם פאואר או סמול - ללא הבחנה לשחקנים גבוהים יותר ואתלטים יוןתר עםן יכולת קליעה טובה יותר, ושטוש מוחלט בין סמול לפאואר. קווין מקהיל, with all do respect ולאחר שצפיתי בו לא מעט, הי מתקשה מ-א-ד היום. וזה בלי להזכיר בהמות כבן וואלאס שהיה מאכיל את חלקם קש!

למעלה