מכונת קפה

מכונת קפה

שלום ובהצלחה בפורום החדש (גם אני חדשה) אני רוצה לקנות מכונת קפה, כדי להרשים את האורחים (וגם אותי) יש לכם המלצות, איזה מכונה לקנות ואיזה קפה? מירבוש

rafip1

New member
GAGGIA

לחברת GAGGIA מבחר מרשים של מכונות מעולות החל ממחירים של כ 500 ש"ח ועד 3000 ש"ח מומלצות ה Gaggia espresso וה Clasic בהצלחה

אילן די

New member
גג´יה - החברה שהמציאה

את מכונת האספרסו החשמלית (עם המשאבה). נחשבת באמת לאחת מהחברות הטובות יותר. בלינק לאתר למעלה ניתן לערוך השוואות בין כל סוגי המכונות, בהצלחה.

carmonle

New member
האם כדי להרשים את רוצה להשקיע

6000 ש"ח או 3000 או 500 יש מכונות אספרסו בכל הרמות והן בעלות איכויות שונות. מכונה קונים כי אוהבים לשתות אספרסו/קפוצינו. אני מחזיק כיום מכונה גם בבית וגם במשרד בסכומים שציינתי. יש הרבה זבל בשוק ונושא חשוב הוא שירות שבעיתי מאוד בארץ. בעבר נפלתי עם יבוא חד פעמי והמכונה עפה לפח לאחר שנה וחצי. יש מכונות עם דוד אחומינים/נחושת ונירוסטה. מה עדיף? מה יותר בריאותי? ומה לגבי מטחנת קפה שהכרחית. טוחנים עצמית ומתאימים הטחינה למכונה. בקיצור מכונת אספרסו איכותית עולה כסף והציוד המינימלי מנסיון של כ-5 שנים בנושא מחייב הוצאה של כ-2000 ש"ח לציוד בסיסי ברמה טובה. מה שהפריע לי בגאג´יה קלאסיק שהיתה לי בעבר זה שהמכונה במהלך השנה הראשונה תפסה חלודה ולכן אני מעדיף מכונה בעלת גוף נירוסטה. בהוד השרון יש חנות ג´קיפ שהבעלים מומחה בנושא ומומלץ לבקר על מנת לקבל ידע. מצב קישור

אילן די

New member
ערן

קודם כל תודה לך על העזרה הטלפונית. אני אילן שהתקשר אליך מלוס אנג´לס בנוגע לטחינה. הצלחתי להגיע לדקות הדרושה לצורך הכנה מושלמת של שוט כפול ב- 25 שניות. קרימה עבה ואספרסו עשיר. תענוג. מה שהדגשת בהודעה הוא חשוב מאד. מי שרוצה להכין אספרסו בבית, שיקח בחשבון שבנוסף למכונה, צריך לקנות גם מטחנה. טחינת הקפה חייבת להתאים למכונה שברשותכם ולכן קניית קפה טחון או טחינה בחנות עלולה לגרום לאספרסו להיות לא מוצלח. מכונת אספרסו לא קונים כדי להרשים, אלא כדי להשתמש ולשתות קפה. גם אם המכונה חשמלית וסופר אוטומטית, יש צורך להבין את הנושא.

ilancafe

New member
הכי פשוט והכי טוב המקינטה והפלנג´ר!

אין לזה בכלל מתחרים.

למעלה