מכונת תפירה סובינה

לי יש סובינה כבר 25 שנים, וכן, היו גם בעיות

יש לי את המכונה הזו מאז שנולדה ביתי שהיום היא כבר בת 25... בעבר תפרתי המון על המכונה הזו אני חושבת שזו מכונה חזקה מאוד, מינימום תקלות.. אני מרוצה ממנה. לא השתמשתי בכל התפרים ובכל הפונקציות ובכל שלל הדיסקיות שיש לה.. השבוע, חזרתי מארה"ב ושם קניתי את הזינגר החדשה, דיגיטלית , אוטומטית עם 70 סוגים של תפרים אבל מה? בניגוד לסובינה שהיא ממש ממתכת יצוקה - הזינגר היא רובה מפלסטיק.. נדהמתי לראות שגם ידית ההרמה עשויה פלסטיק.. עוד לא ניסיתי לתפור עליה, אבל ברור לי שזו תהיה חוויה אחרת ברמת הביצוע והשקט ... חשבתי למכור את הסובינה אבל בינתיים, אחרי שראיתי כמה הזינגרית עשויה פלסטיק, החלטתי להשאיר את סובינה בסטנד בי וכן, גם אני חושבת שמנהלת הפורום אגרסיבית קצת יותר מידי.. אני גולשת בפורומים רבים ואחרים ,בעיקר בויי נט, ומשום מה בפורום הזה המנהלת נותנת הרגשה שאין לאף אחד/ת חוץ ממנה - אפשרות להגיד משהו חכם

ayala26

New member
לא לפחד ממכונות חדשות

נכון שהן קלות ומפלסטיק אבל זה לא אומר שהן זבל
לי יש מכונה לא רק חדישה מפלסטיק אלא אפילו ממוחשבת עם כפתורים במקום גלגלים.. בכל מקרה, אני בעד להיות בעלת שתי מכונות. על כל מקרה וצרה כשאחת מהן צריכה לעבור תיקון לפחות יש את השניה למלא את החסר. תתחדשי!

נכון איילה, הנה חוק מרפי

קניתי מכונה חדשה בארהב חיברתי אותה לחשמל אבל לא לקחתי בחשבון שצריך שנאי מתח
אז אחרי שחיברתי לחשמל עם מתח לא נכון, הדלקתי את האור במכונה על מנת לראות שהיא מקבלת חשמל.. כמו שלחצתי על מתג האור - היה בומצ'יק קטנטן ... ואין מתח ואין חשמל מקווה שהנזק הוא רק במנורה כי לא הפעלתי את הרגלית או את המכונה מחר אקנה שנאי ואז אמשיך להתפלל בכל מקרה - ממשיכה לעבוד עם הסובינה כמה טוב שיש עודאחת בבית

ayala26

New member
אוי...

אני לא קונה אף פעם מארה"ב כי תמיד צריך שנאי.

שש שבע

New member
זה לא חוק מרפי, זה סתם חוסר תשומת לב או חוסר

ידע. חוק מרפי אומר שהדבר הכי מטורף שאין לו סיכוי שיקרה - בטוח שיקרה....

אני בעד הזינגר

אני חושבת שהמכונות שלהם יותר שימושיות, נוחות וידידויות.. בכל מקרה כל מכונה שלא תהיה זה ממש ממש כיף!

י ע רה

New member
סובינה -זינגר- ברנט= אותה מכונה!!

יש לי סובינה- בינונית סבירה. לא תופרת בדים עבים כמו שאומרים עליה. כנראה גם לא האחרות. ממה שבדקתי כל הנ"ל בסביבות עלד 2500 הן אותה מכונה או בשינויים זניחים. קחי את הזול ה ביותר לדעתי. וחוץ מזה בפורום זה הרבה יותר מקדמי מחירות ממה שחושבים- חלק סמויים היטב וחלק פחות.

למעלה