מכירים את התמרור הזה?

אנבלrh

New member
מכירים את התמרור הזה? ../images/Emo26.gif

ותסלחנה לי כל הנהגות, גם אני נהגת אבל... תשאלו גבר ישראלי מצוי "מה אומר התמרור הזה?" והוא יגיד לך "זהירות יש פה נהגות...?" (שאריות מפורום סקס
) לא מכיר את התמרור הזה בעליל, הוא גם לא יודע מה זה לתת זכות קדימה הוא הרי רק לוקח......אבל......הם בד"כ דואגים שיראו אותם כשהם לוקחים להם את הזכות הזו. תשאלו אישה: "מה אומר התמרור הזה" והיא מיד תגיד "תן זכות קדימה" ואז.....היא תושיט יד, תגרד את ראשה ותמשיך "אבל אני לא זוכרת שראיתי תמרור כזה אי פעם....." ואתם, מה לעשות...מכירים את התופעה, תלטפו את שערות ראשה שרק אתמול הסיעה למספרה תוך כדי התעלמות מבערך חמישה תמרורים כאלו ותישאו תפילה. ואני.....אני....אני מוכנה להתחייב על כך, שמאז שאני רוכבת על האופנוע, רק אבל רק נשים הסבו לי את "התענוג" שבכפכפת לב בזמן הרכיבה - מה יש להן? מילא כשאני עם האוטו, זה פחות מפחיד, רואים אותי וגם שומעים אותי כמובן, ווווו...אני לא חשופה כמו על האופנוע. ובכלל, איזור התעשייה הישן בנתניה....כולם כבר מכירים אותי, רק נגמרת הפניה ימינה ישר שומעים אותי בכל האיזור - "ביפ, ביפ, ביפפפפפפפפפפפפפפפפפפ, ביפפפפפפ - ככה בערך עד הפניה למכללה"אבל היום, היום היה השיא - אני בתוך הכיכר רואה אותה מתקרבת ובכ"ז מצפצפת, והיא, היא ממשיכה לנסוע
אני אומרת לכם........אם נשים, לא נוהגים (וגם לא נוהגות) יאללה, פרקתי

tygger

New member
מכיר גם מכיר את התמרור.

יש לי שלושה בכניסה לשכונה שלי. טווח של 100 מטרים ושלושה תמרורים כאלה. כל פעם למישהו אחר. מכולם מתעלמים באופן שיטתי. במקרה הטוב הם יעצרו על נתיב הנסיעה אחרי שהם לפתע יקלטו כי אתה באמת נוסע שם ואתה לא איזה הולוגרמה טובה. במקרה הפחות טוב הם ימשיכו לצפור לך תוך כדי נסיעה אליך/עליך. ואז אנשים מתפלאים למה יש מראות על הכביש בכניסה לשכונה...

theshark

New member
אם אני אספר לכם שגם כשאני

נוהג במשאית הם לא רואים אותי מגיע. זה משאית לא אופנוע, כך שהטיעון של לא ראינו לא תופס. תמיד יש לי הרגשה שהנהג הישראלי רואה צומת או כיכר לפניו הוא אוטומטית מאיץ ולא מאיט.

מיפלנצת

New member
אם תספר- לא נהיה מופתעים.

אני אישית לפני כל צומת, מחלף, אפילו מעבר לרכב ביטחון בגדר בטון, מאט. למישהוא כבר יצא לבלום ממאה שישים (מיילים ימיים בריטיים לחודש, לא קמ"ש חס וחלילה) לשלושים כי איזה אידיוט עושה פרסה בכביש מהיר במעבר לרכב ביטחון? וכמובן שאחרי זה נותן לך מבט של "מה כבר עשיתי\כביש של אב´שך?". בקיצור- תרכבו מהר-ובזהירות!

נתן.ל

New member
אמנם לא 160

אבל בהחלט יצא לי לבלום בגלל *גאון דור* מסויים שהחליט שמעבר לרכב חרום בכביש מספר 1 זה במיוחד בשבילו
וזה היה אתמול בבוקר כאשר אני על השול השמאלי. ועוד אני לחוץ כי איזה גאון אחר על אופנוע\קטנוע (לא זוכר מה זה היה) היה דבוק לי לתחת על השול כי לדעתו 80 זה לא מספיק מהר לנסוע על שוליים כאשר יש פקק
אגב, אני מתחיל לשים לב לזה שנהגים אוהבים להתעלם ממני, אפילו הפסקתי להתעצבן בגלל זה - אני בלתי נראה. לא רוצה צופר - רוצה רובה ציד בשביל החארות האלה

מיפלנצת

New member
כל הכבוד-ששרדת

ולו רק בגלל שרכבת לאט בשוליים! כל הכבוד- יש לא מעט שמרביצים בשוליים. כמה רוכבים כבר נפצעו קשה ואף נהרגו, ועדיין יש כאלה שלא לומדים לקח שוליים זה מסוכן! אולי זה עדיף על זיגזוג בפקק, אבל עדיין מסוכן! בשוליים- לאט ובריכוז כאילו אתה נוסע מהר בנסהרים לפחות! b.t.w בעיטה הגונה למראה היא כמעט מספקת כמו יריה משוטגאן. או אם זה בעיר- מעקב לרמזור הקרוב וכמה אגרופים על החלון וכמה צעקות, גם בכביש מהיר תנועה מגונה זו או אחרת, או דפיקה על הקסדה לאמור הלו, מישהוא בבית שם? וכמובן פתיחת מצערת הגונה והעלמות מהאזור מיד אחרי גם עושות את העבודה...אה, ובקשר לכלי מאחוריך ששמונים זה איטי לו- תן לא לעבר, תמיד. גם אם זה אומר לעצור בצד, להשתלב לרגע בפקק, או כל דבר אחר, אתה ממש לא רוצה לבלום עם איזה ליצן על הזנב שלך ושהוא יכנס בך מאחורה.

alophind

New member
אתה לא יודע ?! שנצמדים לך לטוסיק

אתה בולם , מחזיק חזק , ובכסף מהביטוח שההוא נכנס לך מאחור אתה קונה אופנוע חדש , אמיתי !!! :)

אז זהו שלא

כי ההוא שנכנסתי בו בא מכיוון אחר לגמרי ולא נסע אחרי... ובגלל זה אם הייתי על האופנוע סביר להניח שהייתי מדבר אליכם מלמעלה.... ואז מהכסף של הביטוח שלי המוטבים שלי היו קונים 4 מכוניות חדשות ואופנוע... אז אני מתכנן מהכסף של הביטוח לשדרג את האופנוע אבל עד שזה יקרה...

גיZמו

New member
ואני חשבתי

שכשנצמדים אליך לטוסיק... אתה נהנה ומתחיל להאנח... או שזה היה רויבוי?

למעלה