מכירת תקליטים (של פטיפון)

MaayanC91

New member
מכירת תקליטים (של פטיפון) ../images/Emo220.gif

אני מנסה למכור תקליטים (כלומר של פטיפון) שיש לי בבית. אני מכירה מסעדה שמשמיעה את המוזיקה שלה מתוך תקליטים (שמעתי פעם שהם גם מציעים אותם למכירה), ואני אתחיל בלהציע להם את התקליטים בתשלום. יש כאן כמה ממש מוכרים- אלביס, ביטלס, קווין, ג'ון לנון, וכמה בכלל לא מוכרים. 1. אם מישהו מכם יודע משהו שיכול לעזור בקביעת המחיר של תקליט כלשהו, אני אשמח לשמוע. כרגע אין לי בכלל מושג לגבי איזה מחיר הגיוני לתקליטים האלה. 2. אם מישהו מכם יכול לחשוב על מקום שבו אוכל למכור את התקליטים האלו- בית עסק, פורומים מסויימים, אנשים פרטיים וכל רעיון שהוא יתקבלו בברכה. כרגע אני מפרסמת את ההודעה הזו בכל פורום של תפוז שנמצא תחת הקטגוריה 'מוזיקה'. אני מצרפת את רשימת התקליטים. אנגלית Elvis Presley- that's the way it is Elton John- Greatest Hits Beatles- Abbey Road- יש פעמיים Beatles- Collection Oldies John Lennon- Mind Game Queen- a Night at the Opera Simon and Garfunkel- Greatest Hits ABBA Luis Armstrong- What a Wonderful World Leonard Cohen Barbara Streisand- The way we here Barbara Streisand- a Star is Born Barbara Streisand- Yentl Boney M- Take the Heat of me Edith Piaf Rod Stewart- Greatest Hitts Gene Ammons- Nothing But Soul Leonard Sillman's- New Faces of 1952 Rohert Stigwood & David Land- Evita פסקולי סרטים ומחזות זמר Walt Disney- Mary Poppins Hair Fame Amadeus Emmanuelle Chaplin's Back- Darius Brubeck Plays Charles Cahplin's Music Western Themes- שירי מערבונים- הטוב הרע והמכוער, שבעת המופלאים ועוד מוזיקה קלאסית וג'אז Vivaldi- כולל 4 העונות Beethoven Tchaikovsky- ארבעה תקליטים שונים Mozart Chopin The music of Offenbach Nocturnes- Ravel Rapsodie espagnile Ernest Ansermet Let's Go Classics- Takeshi Terauchi and the Bunnys Jesus Christ Superstar- a rock Opera Dave Brubeck's Greatest Hits (Take Five ועוד) Tuff Guitar- Al Caiola להקות ישראליות הכל עובר חביבי- לעבור את הגבול הכל עובר חביבי- הכל עובר חביבי הגבעטרון- בעמק שלי גזוז מקהלת היכל שלמה הברירה הטבעית- חוט שזור הבריה הטבעית- אלי שורשים עמק הנהר האדום להקת התותחנים- פרחים בקנה להקת פיקוד צפון משינה- העמותה לחקר התמותה משינה- משינה השטן ואשת האכר- בלדות ושירי עם מצעד המרגניות הלוך הלך החבריא הדודאים- הפרברים נוסטלגיה- 37 שירי תנועות הנוער זמרים ישראלים דני סנדרסון- חף מפשע אריק אינשטיין- חמוש במשקפיים אריק אינשטיין ואבנר קול- א"י הטובה והישנה- שני חלקים יהודה פוליקר- חולם בהקיץ יהודה פוליקר- עיניים שלי יהודה פוליקר- אפר ואבק יוסי בנאי- שיכור ולא מיין יוסי בנאי- יוסי בנאי יהודית רביץ- מילה טובה ואוסף שירים צביקה פיק- צביקה פיק אריאל זילבר- אריאל זילבר עפרה חזה- שירי מולדת נעמי שמר- על הדבש ועל העוקץ דפנה ארמני- דפנה ארמני חווה אלברשטיין- להיטי זהב חווה אלברשטיין- בתכנית יחיד live יגאל בשן וחברים טובים עדנה לב- עדנה לב יהורם גאון- בפרדס ליד השוקת גידי שרון- פילוסופיה אברהם פררה- פגישה משירי זאב 'בוטינסקי מספר אמנים- השירים הגדולים של 30 השנים בארץ אהבתי- נעימות זהב לחצוצרה- אילן אשד ילדים אצו רצו גמדים- שירי מרים ילן שטקליס לילדים משהו טוב לילדים כתר של שירים פרפר נחמד מפצח האגוזים התיאטרון מארץ עוץ- שמלת השבת של חנהקלה יפה ירקוני- שירי ילדים כבקשתך מצעד החיות ספרדית, צרפתית ועוד Julio Iglesias- Greatest Songs Christopher- Aline ועוד Jamaican Drums Los Tres Cantores Del Paraguay Enrico Macias Famous Hungaraian Songs Port Said- Music of the middle east (יש עוד הרבה צרפתית וספרדית וקצת רוסית שלא כתובים כאן) שונות מלחמת ששתי הימים- כתבי קול ישראל וגלי צה"ל במערכה

למעלה