מכנסי דוקרס

bymichal

New member
מכנסי דוקרס

מישהו יודע היכן ניתן להשיג מכנסי דוקרס לגברים באיזור השרון/המרכז?

שישו2

New member
תשובות:

אם היה בארץ בננה ריפבליק הייתי מליץ לך בחום, קניתי2 זוגות [קצרים] בארה"ב בקיץ האחרון.. תענוג ועוד בסייל ואני ממש מרוצה אז אם מזדמן לך או שאתה מכיר מישהו שטס.. תדע מה לבקש=] אבל בארץ יש לך דיקיז- ממליץ בחום:] גם קצר גם ארוך בשלל צבעים [ יש לך חנות בעזריאלי ] אומנם טיפה יקר אבל שווה תאמין לי אני שוחק את המכנסיים האלה והם לא נגמרות מה עוד שהן במקור מכנסי עבודה כמו שאתה יודע בארה"ב. יש לך את אלמנט[ELEMENT] בחנויות של בילבונג [יש ברמת אביב ובאיילון] גם קצתת יקר אבל סבבה של מכנסים.. לא הטעם שלי כי זה יותר מידי מקושקש ומתקתק ויש לך בילבונג.. גם דגמחים ח מודים עולים בערך כמו אלמנט יש לך ג'נקו - בחנויות של הראפרים בדיזינגוף סנטר [ אם היא קיימת כי פעם אחרונה שהייתי בה ובסנטר היה לפני שנה וחצי] קצת בדגמים יותר אורבנים וסטרייט סטייל כזה [סקייטרים/ היפ הופ ואטאבר] ויש לך בטימברלנד - אבל רק אם אתה מוכן להשקיע כי טמברלנג יקר רצח ולא תמיד מספק את הסחורה למרות השם של המותר שהם בנו לעצמם נתתי לך מלא אפשרויות מקווה שעזרתי מקס' סיבוב קטן בלב השופינג של ת"א [בוגרשוב, בן יהודה, קינג ג'ורג' , קינג ג'ורג' והאיזור שם.. כמובן שבכרמל גם יש מציאות] בהצלחה

למעלה