מכפיל PEG ומכפיל רווח (PE Ratio) - איך למצוא מניות זולות להשקעה בסורק מניות?

מה שלומכם חברים ?

זהו סרטון חדש העוסק במכפיל PEG ומכפיל רווח PE , מהם היתרונות של מכפיל PEG על מכפיל רווח , וכיצד למצוא מניות זולות של חברות טובות ואיכותיות ע"פ קריטריונים שקבעתי בסורק המניות .
אגב זהו סורק חינמי וכל אחד יכול לחפש מניות בעצמו , לא צריך לשלם כסף לאף אחד.
- נדבר קצת על גוגל , מטא נטפליקס , ועוד מס' חברות.
- איך לא ליפול בפח עם חברות גרועות ומאלו חברות צריך להימנע ועוד הרבה תובנות...

תהנו

המון תודה. אכן סירטון מצויין. אהבתי את הצניעות ואת ההסברים שיש דברים מעבר למספרים (וההדגשה שהצמיחה היא רק תחזית של האנליסטים...) בניגוד לכל כך הרבה הטעיות ומידע מסולף של "ידענים" שגורמים לתמימים לאובדן כסף וכאבי לב. כמשקיע מנוסה הקריטריונים שלי מעט שונים (שמרניים יותר) אבל גם אני החכמתי וכפי שהוסבר הנתונים הם בסיס להחלטה אישית של כל אחד. הערך נמצא במה שאתה חושב שחשוב. שאפו !!!

המון תודה. אכן סירטון מצויין. אהבתי את הצניעות ואת ההסברים שיש דברים מעבר למספרים (וההדגשה שהצמיחה היא רק תחזית של האנליסטים...) בניגוד לכל כך הרבה הטעיות ומידע מסולף של "ידענים" שגורמים לתמימים לאובדן כסף וכאבי לב. כמשקיע מנוסה הקריטריונים שלי מעט שונים (שמרניים יותר) אבל גם אני החכמתי וכפי שהוסבר הנתונים הם בסיס להחלטה אישית של כל אחד. הערך נמצא במה שאתה חושב שחשוב. שאפו !!!
תודה לך , שמח שאהבת את הסרטון.
אכן , זה מה שיפה בסורק, יש מגוון אופציות של קירטריונים לבחירה ואפשר לבחור ע"פ העדפתו של כל משקיע שהרי לא כל המשקיעים דומים בבחירת ההשקעות שלהם.(y)

למעלה