מכרז חדש לרכבת העמק

מצב
הנושא נעול.
תוואי רכבת העמק בסיבוב יגור אינו סו

הם חייבים
לבנות גשר מעל צומת יגור, הכביש דיי עמוס גם ככה
אינו סופי והוא יידון בקרוב בעתירה לבג"צ שמגיש הקיבוץ. הקיבוץ לא מוכן להפקעות אדמה והוא נלחם כמו אריה נגד הקמת הקו. הקיבוץ דורש להרחיק כמה שיותר את הקו ממנו. הדבר נעוץ התוכניות פיתוח למפעלים חדשים של הקיבוץ המתוכננים על גבי שטחים אלה המיועדים להפקעה.

התוכניות = בתוכניות, כמובן וסליחה !

אינו סופי והוא יידון בקרוב בעתירה לבג"צ שמגיש הקיבוץ. הקיבוץ לא מוכן להפקעות אדמה והוא נלחם כמו אריה נגד הקמת הקו. הקיבוץ דורש להרחיק כמה שיותר את הקו ממנו. הדבר נעוץ התוכניות פיתוח למפעלים חדשים של הקיבוץ המתוכננים על גבי שטחים אלה המיועדים להפקעה.
התוכניות = בתוכניות, כמובן וסליחה !

מכרז לקטע ב' יתעכב מאוד עקב בעיות

אם לא הבהרתי את זה
אז כן, יהיה גשר מעל הכביש. גם תחנת הרכבת לא תהיה במפלס הכביש, אלא במפלס גבוה יותר. קשה להוציא את הקו מהתחנה הקיימת, כי זה אומר שצריך לעקוף את כל לב המפרץ, ולהרוס כמה בנייני משרדים בדרך. לעומת זאת, בתוואי המתוכנן המסילה עוברת במקום ריק - מעל החניון, מעל מרכזית המפרץ העתידית (הרי מרכזית המפרץ היא תחנה זמנית), ואחר כך בצמוד לכביש 75.
מכרז לקטע ב' יתעכב מאוד עקב בעיות
סטטוטוריות קשות ביותר באזור יגור. אל תמהר להתלהב.

אלכסיי03

New member
טעות בידך

הרכבת לא תעבור בצ'ק פוסט
על פי הדגם שהייתי יכול לפרסם כאן אם הייתי עכשיו בבית, הרכבת תחצה את כביש 4 קצת לפני לב המפרץ, ותהיה לה תחנה סמוך למרכזית המפרץ. אם אני לא טועה, הגשר הארוך בארץ נמצא בכביש עוקף צפת החדש, אבל הגשר בצ'ק פוסט הוא ללא ספק אחד מהארוכים, היפים והמיותרים שבגשרי ישראל.
טעות בידך
הגשר בעוקף צפת אוא לא הכי ארוך אלא הכי גבוה במדינה. הוא דווקא קצר למדי. הגשר הארוך ביותר בארץ הוא הגשר החדש שנבנה בעירי נתניה לפני שנה וחצי - גשר האחדות שאורכו מעל 700 מטר.

python 4

New member
הגשר בעוקף צפת..

טעות בידך
הגשר בעוקף צפת אוא לא הכי ארוך אלא הכי גבוה במדינה. הוא דווקא קצר למדי. הגשר הארוך ביותר בארץ הוא הגשר החדש שנבנה בעירי נתניה לפני שנה וחצי - גשר האחדות שאורכו מעל 700 מטר.
הגשר בעוקף צפת..
הוא פשוט מהמם. אם למישהו יזדמן במקרה לבית החולים זיו בצפת (מקווה שלא, אבל אם במקרה..) אז יש משם תצפית נפלאה לכיוון הכנרת, כשהדבר הכי בולט בנוף זה הגשר הזה שעובר מעל עמק פסטורלי. פשוט חו"ל.

אלכסיי03

New member
פה אין לנו שום ויכוח

הגשר בעוקף צפת..
הוא פשוט מהמם. אם למישהו יזדמן במקרה לבית החולים זיו בצפת (מקווה שלא, אבל אם במקרה..) אז יש משם תצפית נפלאה לכיוון הכנרת, כשהדבר הכי בולט בנוף זה הגשר הזה שעובר מעל עמק פסטורלי. פשוט חו"ל.
פה אין לנו שום ויכוח
הגשר באמת יפה מאוד. אני לוקח לשם את כל האורחים שלי שמגיעים מחו''ל:)

bernuli

New member
זה הגשר

הגשר בעוקף צפת..
זה הגשר

הגשר הארוך ביותר בישראל עומד להיות

טעות בידך
הגשר הארוך ביותר בישראל עומד להיות
גשר רכבת הממשיך מתחנת נחל-צין (הור-ההר) לכיוון סדום ! אורכו של הגשר יהיה למעלה מ- 2200 מ'.

צביקוש23

New member
הגשר הארוך בארץ נמצא בנתניה...

טעות בידך
לידיעתכם... הגשר הארוך בארץ ישראל נמצא בנתניה ועובר מעל כביש החוף ומקשר את מזרח ומערב נתניה. שמו:גשר האחדות. זה רשמי לגמרי ויופיע בשיאי גינס 2005 בחלק :שיאים ישראלים. למראית עין יש הרבה גשרים כמו למשל :גשר יגור או הגשר בעוקף צפת שרק למראית עין נראים יותר ארוכים וגם אותי זה די מפתיע אך כנראה שעל זה נאמר..אשליה אופטית...

בספר השיאים של גינס לשנת 2008

לידיעתכם... הגשר הארוך בארץ ישראל נמצא בנתניה ועובר מעל כביש החוף ומקשר את מזרח ומערב נתניה. שמו:גשר האחדות. זה רשמי לגמרי ויופיע בשיאי גינס 2005 בחלק :שיאים ישראלים. למראית עין יש הרבה גשרים כמו למשל :גשר יגור או הגשר בעוקף צפת שרק למראית עין נראים יותר ארוכים וגם אותי זה די מפתיע אך כנראה שעל זה נאמר..אשליה אופטית...
יופיע ללא צל של ספק גשר הרכבת לסדום. מדובר בגשר עצום מימדים בן 2,200 מ' רציפים שנועד לסייע בהתגברות על הפרשי הגבהים הקריטיים של הירידות לסדום. כמובן שהגשר ילווה בהקמת מנהרות. באזור כיכר סדום מתפצלת המסילה לשתי שלוחות: האחת לכיוון בתי המלון ומפעלי האשלג, הברום והמגנזיום. השלוחה השניה פונה דרומה לכיוון אילת. בארכיון הרכבת מופיע חומר רב על תוואי המסילות וניתן למצוא שם מפת תוואי מדוייקת.

mucool2

New member
מדבריך משתמע שהתוואי כבר אושר

יופיע ללא צל של ספק גשר הרכבת לסדום. מדובר בגשר עצום מימדים בן 2,200 מ' רציפים שנועד לסייע בהתגברות על הפרשי הגבהים הקריטיים של הירידות לסדום. כמובן שהגשר ילווה בהקמת מנהרות. באזור כיכר סדום מתפצלת המסילה לשתי שלוחות: האחת לכיוון בתי המלון ומפעלי האשלג, הברום והמגנזיום. השלוחה השניה פונה דרומה לכיוון אילת. בארכיון הרכבת מופיע חומר רב על תוואי המסילות וניתן למצוא שם מפת תוואי מדוייקת.
הירוקים לא הביעו התנגדות? (חלק גדול מהשטח הוא שמורת טבע) מה שכתבת נשמע מעניין מאוד, אבל לצערי אין לי גישה לארכיון הרכבת (אני בחו"ל) וכל המידע שאני יכול להשיג הוא דרך האינטרנט. האם יש מפות או קישורים שאפשר להעלות כאן? תודה

נבקש ממיסטר מלינג לסרוק. לא אישרו

הירוקים לא הביעו התנגדות? (חלק גדול מהשטח הוא שמורת טבע) מה שכתבת נשמע מעניין מאוד, אבל לצערי אין לי גישה לארכיון הרכבת (אני בחו"ל) וכל המידע שאני יכול להשיג הוא דרך האינטרנט. האם יש מפות או קישורים שאפשר להעלות כאן? תודה
עדיין שום דבר. התוואי המדוייק היחיד האפשרי בתנאים הטופוגרפיים כבר קיים משנת 1968.

mucool2

New member
../images/Emo51.gif מראש, לך ולמיסטר מלינג

עדיין שום דבר. התוואי המדוייק היחיד האפשרי בתנאים הטופוגרפיים כבר קיים משנת 1968.
מראש, לך ולמיסטר מלינג
הוא לא היה פרופסור לפני כמה ימים?

A r i e T

New member
בבקשה קחו בחשבון ...

טעות בידך
בבקשה קחו בחשבון ...
את הגשר במחלף קסם. עובר מעל כביש 444, כביש 6 ומסילת הברזל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה