מכשיר אינפרא ביתי- הגיוני? עובד?

מכשיר אינפרא ביתי- הגיוני? עובד?

ראיתי פרסומים למכשיר הסרת שיער ביתי באינפרא, נקרא : Silk'n Machine עד כמה שהבנתי- הקוסמטיקאיות שעוסקות בזה הן מוסמכות כך שלא מובן איך אפשר למכור לכל אחת, בנוסף- האם יכול להיות שהאנרגיה המופקת יותר נמוכה ואז התוצאות לא תהיינה זהות כמו אצל מקצוענים ואולי אפילו החימום עלול לגרום נזק או צמיחה מוגברת?... בפרסומת רואים את הבחורה עושה טיפול ללא שימוש אפילו במשקפיים לבטיחות- איך זה יכול להיות ומה זה אומר על הפלאשים של האור?.... אשמח לתשובות כי אני ממש ממש מחפשת אחר פתרונות ודרך לחסוך כסף.... תודה

תודה על התשובה, אך מדבריך אני מסיקה שאתה לא

שולל את השימוש או האפקטיביות שיכולה להיות. אני עושה חשבון כלכלי שאומר, שאם כמה בנות משפחה רוכשות יחד מכשיר, בסביבות 4000 ש"ח וכל אחת קונה לעצמה ראש ב 400 ש"ח- זה יוצא הרבה יותר זול מאשר העלויות של המכונים ואפשר להשתמש עד ש... ללא הגבלה. לא?.... האם מישהי כאן בפורום מכירה? ניסתה? ממליצה? שוללת?... תודה

osnat755

New member
סילקן

אני קניתי את הסילקן ואני מאוד מרוצה ממנו בינתיים. אני רק בטיפול השלישי ואני כבר רואה תוצאות . הטיפול נוח וקל לשימוש. אני גם רכשתי יחד עם אחותי מכשיר חדש ממישהי שפירסמה ביד 2 במחיר יותר מוזל מהחנות. אם את שואלת אותי , אני לא מבינה למה ללכת למכון לייזר שקיים מכשיר ביתי שעושה את אותו עבודה, במחיר הרבה יותר זול ואת עושה את זה בזמן שלך

גם אני ראיתי ביד2 וזו הסיבה שהתעורר חשד...

משום שלא מדובר בחפץ שקונים לשימוש חד פעמי, שאלתי את עצמי מדוע מישהו מנסה להיפטר כ"כ מהר ממכשיר חדש, שרק יצא לשוק... הרי אם הוא היה באמת מוצלח- מדוע למכור?...... ראיתי ביד2 עוד מכשיר, קצת יותר זול, אבל אין לי מושג איפה לברר עליו...

osnat755

New member
אני קניתי ממנה מכונה חדשה באריזה סגורה.

עכשיו נכנסתי ראיתי שהמודעה שלה עדיין קיימת. היא אמרה לי כשקניתי ממנה שהיא מוכרת את זה ביותר זול מהחנות בגלל שאין לה הוצאות חנות או משהו כזה. אין לי מושג אבל זה לא שהיא מנסה להיפטר מזה או משהו. לגבי שאר המכשירים אני גם בהתחלה התלבטתי בין סילקן לריו שהוא באמת יותר זול וקראתי המון תגובות באינטרנט ולגבי ריו התגובות היו ממש מאכזבות ולעומת זאת מסילקן היו מרוצות. אם תסתכלי ביד 2 כמה מנסות להיפטר מהמכשיר ריו זה כבר יובן לך לבד . ולעומת זאת לא ראיתי שם מודעה על סילקן משומש. בהצלחה!

אני אשמח אם תשלחי לי ל"מסרים" את הטלפון של

הבחורה הזו..... תודה!!! אגב, היא נותנת גם הדרכה?... וראשים למכונה? גם אצלה?..

למעלה