מכתב כואב

TALLT

New member
מכתב כואב

אז עוד לפני שהתחלטי לכתוב אני כבר מחייכת על אצם המחשבה שלא הייתי מאמינה שכאן אני אשב אי פעם בערב חג הפסח אבל אולי כאן יש עוד בני אנוש כמוני שיכולים כן להבין את מה שרושמת וכן להזדהות עם התחושות שמציפות אותי ברגעים אילו שנה אחרי שנה כמו מנגינה שחוזרת על עצמה לא משנה תווים ולא לחן פשוט תמיד שם בתקופת החגים אז קצת עלי אני עוד בחורה בשנות השלושים לחיי שחייה בתל אביב האפלולית רווקה ולצערי גם יתומה ללא משפחה ללא קרוב אחד וזאת הסיבה שכאן בערב החג ואשקר עם הגיד שלא כואב לי רצח ושהחזה שלי לא מקובץ ומכונס בעצמו בא לי לצעוק לבכות לצרוח אבל אחרי שנים כבר הבנתי שלא עוזר שזה גורל וככה נגזר אך עדין קשה לי מאוד זהו סתם רציתי לחלוק ולשמוע מה יש עם יש לכם להגיד וממני אלכם שהיה חג שמח לכולנו

Ron W

New member
טל חג שמח שלחתי לך מסר

חג שמח גם לכל חברי הפורום

Ron W

New member
שימי לב לסימן המעטפה למעלה מימין

לחצי עליו ותיכנסי לתיבת המסרים :)

../images/Emo140.gifברוכה הבאה טל ../images/Emo140.gif

משתתפת בצערך וכל כך מבינה אותך לגבי ההסבא פשוט מאוד למעלה ליד הניק שלך יש מעטפה כחולה ולידה מספר עם זה יראה לך 1 או יותר סימן שיש לך מסר פשוט לחצי על המספר וכך תוכלי לקרוא מה כתבו לך חג שמח לך יקרה

../images/Emo24.gifשולחת לך ומחבקת אותך בחיבוק ענק../images/Emo24.gif

כ"כ מבינה כ"כ מזדהה אני איתך.... כשתרצי לדבר אני כאן... מקווה שיהיה לך טוב בע"ה ושתמצאי את האושר אמן!

לירז29

New member
כ"כ מבינה..

בדיוק רשמתי כאן על הקשיים שלי, גם אני בשנות השלושים בת"א ומרגישה דיי לבד בעולם, מנסה למצוא עוגנים, בני אדם להאחז בהם, החג היה סיוט.. אבל החיים בסופו של דבר טובים, יש כאלה שצריכים יותר להתאמץ כדי שיהיו טובים ואת (ואני) כנראה מאלו.. שצריכות להתאמץ, מקווה שתמצאי בן זוג תומך שיהיה שם בשבילך.. זה המון.. אם את רוצה לדבר כאן או במסר אישי את מוזמנת.. הלוואי שיכולתי לעזור יותר.. לפחות נגמר החג ;)

לירז29

New member
מבינה..

בדיוק רשמתי כאן על הקשיים שלי, גם אני בשנות השלושים בת"א ומרגישה דיי לבד בעולם, מנסה למצוא עוגנים, בני אדם להאחז בהם, החג היה סיוט.. אבל החיים בסופו של דבר טובים, יש כאלה שצריכים יותר להתאמץ כדי שיהיו טובים ואת (ואני) כנראה מאלו.. שצריכות להתאמץ, מקווה שתמצאי בן זוג תומך שיהיה שם בשבילך.. זה המון.. אם את רוצה לדבר כאן או במסר אישי את מוזמנת.. הלוואי שיכולתי לעזור יותר.. לפחות נגמר החג ;)

למעלה