מכתב לכולם!!!!!!!!!!!!!

סידני

New member
מכתב לכולם!!!!!!!!!!!!!

שלוםםםםםםםםם אני מזה ממהרת אני בדיוק יוצאת אבל יניבי שלי יחכה קצת... טוב אז אני יתחיל: קודם לקוט`: אני מתגעגעת אלייך רצח ואני ינסה לבוא לפה לעיתים קרובות יותר, רק להראות את פרצופי. לצ`יט: גם אלייך אני מתגעגעת אבל מה לעשות... אלו הם החיים וד``ש לצ`יטוסים. בלייד: לך יהיה מכתב לבד עם המשך העונש שהבאת לי. פוטטו: אין לי מה להגיד לך SORRY , בכל זאת אני ינסה מתגע... מצטערת זה לא יוצא לי אני לא יכולה לחשוף את רגשותיי אלייך זה יוריד מהמוניטין שלי. חולה עליכם סיד` SIDNI AS EFRAT THE EEZA

@poet

New member
סדנעי יא מתועבה

סדנעיייייייייי אני כועס כועס מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד עלייך יא תעובנייה , למה כתבת , מכתב לבלייד ואותי השארת בצד? שמעי וטוב טוב: אם עוד פעם אחת את פוזלת לכיוונו של בלייד\ את מקבלת ממני הגבלה לפורומים לשעתיים. אני יודע מה זה עושה לך... דבר שני בנושא יניבוש ממוש כדאי לך מאוד שהוא יהיה וירטואלי, ברור? אני ובלייד התרגלנו לחשוב שאת שלנו , אנחנו יכולים לעשות בך מה שאנחנו רוצים\ ואנחנו לא רוצים ששום כלבלב , שמכנה עצמו יניבוש ינסהב לגעת בך זהו יאלללאה עופי לי מהפרטי poet as forums admin

Blade

New member
פואט יא קנאי!

פואט יש לך קצת ירוק כאן בתוך העין..... (בינתיים מעביר לסידני שטר של 200 שקל מתחת לשולחן) תודה על היחס סידנעיי...

למעלה