מלבד כלום?

קפת

New member
מלבד כלום?

הנה הודעה שהתקבלה מהתפוזים במערכת הקפת : בימים אלו אנו משדרגים את מערכת העולמות שלנו. על מנת לשלב את הפורומים במערכת בצורה האופטימלית, אנו זקוקים מכם ל-10 מילות מפתח לכל פורום, כאשר המטרה היא להכניס מילים אלו כתגיות לעמודים של תחומי עניין במערכת החדשה. בכל עמוד תחום עניין אנחנו מציגים פוסטים, תמונות וסרטונים הקשורים באמצעות התגיות. מאחר ולפורומים אין תגיות, אנו צריכים את מילות המפתח הללו. לכן - נבקש מכל מנהלי הפורומים להעביר עד יום שלישי בבוקר במסר חוזר ל``הנהלת הפורומים`` רשימה של 10 מילות מפתח הקשורות בצורה ישירה לפורום בניהולכם, מבחינת הנושא שלו והתכנים שעולים בו. דגשים: -לא לשכוח לציין את שם הפורום ומספרו בכותרת המסר. -נסו להגיע ל-10 מילות מפתח, לא פחות ולא מעבר לכך. - מילת מפתח יכולה להיות גם צמד מילים (למשל: כלאחר יד,ישראל ישראלי וכו`). - שימו : מנהלים שכבר שלחו מילות מפתח מתבקשים לא לשלוח שוב. תודה על שיתוף הפעולה ואני שואלת אתכם, מלבד כלום (וחוקן) מה עוד יכולות להיות מלות מפתח לפורום הזה? וגם, שאם אני אשלח להם קומבינציות של כלום וחוקן, האם אצליח להגיע אי פעם ל-10 מילות מפתח, או שמדובר במספר אסטרונומי ואין לי בכלל סיכוי, אז עדיף להתאבד ולגמור עם זה? ואגב, כלברע, זה לא נכון שהוציאו לי את ערכת הגמירות. אני פשוט לא משתמשת בה. היא מכוסה בניילונים, שתשאר חדשה. כי כזאת אני, פולניה למופת, ופריג'ידית.

Kelevra

New member
חובת ההוכחה

(לא חשבת שזה יעבור בכזו קלות?) התרומה שלי: טוק-טוק, אפתח-ג'יש, משטרה, צו, RSA, פונקציה חד כיוונית, ECC, אליס, בוב, איב. 11 2 24 6 21 3 37 7 12

קפת

New member
אתה קושר שתי מלים: חובה וקפת?

חוצפה. כלב רע מאוד.אני לא חייבת כלום לאפחד. והתיק הזה שיש לי בהוצאה לפועל? זה טעות. עוד תעלול נבזי של איגור, בטרם פרש להתעסק בהפרשות של אמריקקיות מזדקנות. טפי עליו. הצדק יצא לאור. שופכים את דמי. שכחת להוסיף לרשימה המילים שלך את איסלנד. .

Kelevra

New member
ולפעמים באמצע צחוק - על הפנים

בנציבות המס טוענים שאת חייבת גם חייבת, ראי מקרה איריס בר און והשמרי לנפשך. השמועה אומרת שהערכה מנויילנת בחפשיות בפח הזבל של אלג'יריאן מדיקל סנטר בשועפט, שם הוסרה בטעות (או שלא בטעות) ע"י משגיחי בד"ץ.

למעלה