מלכה קרה...

מלכה קרה...

טוב אולי תכעסו שפתחתי על זה הודעה חדשה אבל זה קשור ללירז.. :) אני מדריה בקייטנה כבר שבועים ובכל בוקר וצהריים משמיעים את שירי הפסטיגל שהיא הופיעה בו, וכמובן את השיר שלה- מלכה קרה :) קיצקץ מה שרציתי להגיד זה שגיליתי שיש לה המוןהמון מעריצים קטנים שחולים על השיר שלה, והמון בנות אפילו התחפשו אליה!!! היום אחת הבנות שהיא כולה עולה לכתה ב' אמרה לי: "איזה קול יפה יש לה, אני זוכרת שהתחפשתי אליה ולא הצלחתי להיות יפה כמוה, היא מושלמת" וכל כך צחקתי, אז רק שתדעו שבקרוב יצטרפו לקהל מערציה בטח בעקבות ההצגה בחנוכה המון המון ילדים P: ואני כמובן מחזקת אותם ואומרת שהיא מדהימה.. :)

RTur

New member
זה בסדר גמור שפתחת על זה הודעה..

אני מאוד שמח שללירז יש הרבה מעריצים ומכל מיני גילאים.. זה מעולה.

אתם לא מבינים איזה כיף היה אתמול כנסו !

הלכתי להופעה של גלית גיאת בבית שאן זה היה פשוט חלום : כזה יגעתי שעה ליפני וחיכיתי שהיא תגיע אז שאלתי שמה איזה מישהי איפה חדר ההלבשה ואז היא אמרה לי בסוד זה בתוך השירותים יש כניסה סודית ולא היה לי נעים להכנס ופיתאום היא יגיע הייתה כ''כ יפה כ''כ יתרגשתי אתם לא מבינים והיא עושה לי עדןן וואי איך הגעת לכאן אני לא מאמינה איך ידעת וכל, זה אני עושה לה קראתי בעיתון היא אומרת לי מאיפה את אז אני עונה לה נצרת עלית והיא חיבקה אותי ונישקה אותי והבאתי לה ת'מתנה שקניתי ( שזה כרית לב אם תמונות שלנו יחד וכתוב גלית את כל עולמי את ולא אחרת ) והיא אמרה לי תודה מאמי לא היית צריכה איזה יופי ..והיא אמרה לי עדן ניפגש בסוף ואז שיגיע ההופעה נכנסתי הרי הייתי שורה ראשונה והיה מדהים איזה קול יפה יש לה אין דברים כאלו ח'ברה..והיא שרה איזה שיר : היי מאלך נשק לך והלך ושהיא אמרה היי מלך את יפה כ''כ היא היצביעה עליי וחיכה לי ואני מזה יתרגשתי וגם היה איזה פתח ריבוע כזה שמציצים אז היא היסתכלה עליי פעמים וחיכה לי ועשתה לי שלום .ו10 דקות ליפני יצאתי לקחתי אומץ ובאתי לחדר ההלבשה היא כזה ישבה אמרתי לה גליתוש אפשר להיות איתך אז היא אמרה לי בטח בואי מאמי אני אוכלת שבי...אז אמרתי לה לא עזבי אני לא להפריע לך אז היא אמרה לי איך שבא לך ומסרה לי נשיקה באויר...ואחרי זה שניגמר ההופעה כזה ניפגשנו בחוץ והיא אמרה לי תודה שבאת ואיזה כרית יפה ושוב נישקה אותי וחיבקה ...ושהיא עלתה לאוטו היא מסרה לי נשיקה ! קיצר זה היה אחד הדברים הבילתי נישכחים שלי אני בחיים לא השכח כפרעליה חולה על האישה הזאת בטירוף! חחח לא ישנתי כל הלילה ...אם באלכם ליראות תמונות כנסו למקושרים שלי או דברו איתי [= גליתתת המלכהה נקודההה !!!!!

עדנווווש ../images/Emo13.gif

אני שמחה בשבילך שנהננת ! מסכנה את בטח ממש עייפה אחרי שלא ישנת כל הלילה מרוב ההתרגשות לפי מה שסיפרת גלית באמת מתוקה =] והתמונות שלך מהממות .. אבל כמו שאמרתי לדעתי יצאת הרבה יותר יפיופונת מגלית

אליסה13

New member
עדנוש יפה שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo13.gif

שמחה כ''כ שנהנית תמונות מהמהות חולה עליייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

רותם654

New member
זה לא חדש שיש לה מעריצים קטנים../images/Emo3.gif

גם אני כמה פעמים הלכתי לחברה שלי ויש לה שתי אחיות קטנות שמאוד אוהבות ת'שיר שלה מהפסטיגל וחושבות שהיא יפה.. הקטנה מבנהם היא בת חמש והיא אמרה לי לא מזמן : "גם אני רוצה להיות מלכה כמו לירז" כאילו מלכת הקור

באמת לא ממש חדש ../images/Emo6.gif..

יש לי בנות דודות קטנות שכמובן הדבקתי אותן באהבה ללירז
אז יום אחר הייתי צריכה לשמור על בת דודה שלי והיו אצלה כמה חברות והן פשוט הפעילו שיר של לירז והתחילו לרקוד ואמרו שהיא מדהימה
ואני הצתרפתי לחגיגה

למעלה