מלפפונים חמוצים

Dumah

New member
מלפפונים חמוצים

האנושות זה צרור ענק ומבחיל, דוחה ומגעיל של אנשים... ובעל חיים נורא ממנו אין. אנשים,בני אנוש... אני יוצא לטור הרצאות שיש לי בבנימינה פרדס-חנה-כרכור וג'נין שבו ארצה על "יאללה תתאבדו" - נגדם. מגלומנים. תגידו, יש לכם מה לומר על זה?

Dumah

New member
קפת.

נזכרתי בימים שבהם היה לך מדור שלם בשעת השין... אם מדובר באותה הקפת, טוב נו, העניין הוא כזה: זה היה המדור הכי מסריח שקראתי בו בחיים, היה כל כך גרוע ומטומטם... ממש כמו שאני אוהב. זה היה מלפני כחמש שנים, והייתי קטין... ואמרת לי שאי אפשר לנצל אותי מינית אז אני לא שווה כלום... ישר כוח... גדלתי על המדור הליריקאלי, הפרו-אוטיסטי, והנאו-פוסט-פאקינג-מודרניסטי המפגר שלך. כבוד!

קפת

הילד רוצה ללקק לך קצת, הוא כבר לא קטין, את מנהלת פורום באכסניה מכובדת כמו תפוז, אני חושבת שהיה עלייך לאפשר לילד להביע את הערצתו ולהשיב לו בליטוף ראש חומל. למען השם, הוא התחנך על ברכייך !

קפת

New member
רק מחשבות סוטות יש לך בראש!

זה בראש שלך שהוא רצה ללקק לי. מה אני, ארטיק? וזה לא מכון שהוא גדל לי על הבירכיים. אם כבר, על הירכיים, ואני לא רוצה לתאר לך את התנוחה העקרית שהוא שרה בה, כי ישר תעשי מזה משהו מלוכלך.

Dumah

New member
הלו!

סך הכל רציתי לומר תודה שהרסת לי את הילדות. ושבלעדייך לא הייתי הופך לג'יפה שאני עכשיו... Thats it... בלי ליקוקים, ירכיים, ברכיים, חינוך, אכסניה, וכל השיט שציינתן...

Dumah

New member
?~?

בא לך אולי גם לשלם לי על כל הטיפולים הפסיכיאטריים שנגרמו כתוצאה ממך? את יודעת... תקציבים, בלאגנים...

Dumah

New member
כלום [?!]

ולמה הזכרת לי שיש לי אמא. גועל נפש... תתביישי...

א י ל ה

New member
אוף קפת

עד שמתפתח פה דיון מרתק - את לא קוראת לי לבוא?! ועוד עם אחד ינוקא בשם אלכסנדר?!?! מה, זהו? את שונאת אותי?

קפת

New member
נראה לך שיש לי זמן לשנוא אותך?

דיון מרתק, עלק. דיון בהפרעת האישיות של דודו טופז, זה מרתק. נראה אותך מתכופפת להרים את הכפפה...

למעלה