ממורמרת בעבודה

Crema86

New member
ממורמרת בעבודה

עבודות כמה שנים כמתדלקת במקום עבודה עם משמרות.
לאחרונה המנהל שלי פגע לי בימי עבודה. ממצב של 6 משמרות של 8 שעות הוא נותן לי רק 2 משמרות.
אמרתי לו בפנים שזה הרעה בתנאים .אסור לו לפכוע לי במשמרות רק בגלל שאני לא עושה לו מכירות של מפיצי ריח מהחנות .
גם הסברתי לו שאני מתדלקת ולא מוכרנית. הוא לא מוכן לקבל את זה ואומר שזה חלק מדרישות התפקיד.
בנוסף לזה הוא מציין שהוא לא יכול להביא לי יותר משמרות גם כי אני עם פרצוף תחת בעבודה .
התחלתי להתעצבן עליו על כך שכבר השבוע השני שהוא מגביל אותי במשמרות אז התחלתי להיות בלתי נסבלת.
סגנית מנהל טוענת שהיא מבינה אותי לגמרי אבל לפי טופס העסקה שהתחלתי רק לעבוד לא הוגדר כמה משמרות מנהל שלי מחוייב לתת לי.
לכן זה לפי מה שהוא מחליט ושזה לא הרעה בתנאים. נוסף לכך היא טוענת שגם אם אני מתלוננת עליו הוא יכול להגיד שהוא הביא לי מעט משמרות בגלל ההתנהגות שלי וזה ממש לא נכון. עבדתי בסדר גמור אומנם בלי מצב רוח אבל מאז שהוא בא בדרישות לעשות לו מכירות תמורת משמרות אז התחלתי להיות גם עצבנית בעבודה וגם ההתנהגות שלי .
מה אני עושה? הם לא מוכנים לפטר אותי , פוגעים לי בפרנסה ואין עם מי לדבר . לא פלא שאני ממורמרת בעבודה .
אמרתי למנהל שזה שאני לא עושה לו מכירות מפיצי ריח של החנות לא אומר שהוא צריך לפגוע בי בפרנסה . הוא מקשקש לי "תני לי לעזור לך עם משמרות. תתחילי למכור תקבלי משמרות. לא תמכרי תקבלי 2-3 משמרות עד שלא תשני את ההתנהגות שלך.)

תביעה ייצוגית בגין התנהלות מעביד

שלום רב,

תיאורך מלמד על התנהלות מורכבת בינך לבין מעסיקך, אך נראה כי המדובר בעניין פרטני שאין בו כדי להצביע על עילה לתובענה ייצוגית.
ייתכן ותיאור מפורט יותר, בפורום המתאים (פורום דיני עבודה), יסייע לך ללמוד האם התגבשו בעניינך עילות תביעה כלשהן.

בברכה,
עו"ד אייל קוצ׳ינסקי

למעלה