ממחר גם אני בבית...

לרלר

New member
ממחר גם אני בבית...

שבוע 13+5,הריון של תאומים. כרגע סובלת מקרישות יתר (כנראה - אנחנו עדיין בבירורים) ומקבלת אספירין וקלאקסן כל יום. לאחר 3 ימים של כאבים החלטתי ללכת לרופא לבדוק את מצבי. מה שדחף אותי גם מאוד ללכת זה שהודיעו לי בעבודה שאני צריכה להתחיל ולעבוד 6 ימים בשבוע כי אני לא ממלאת את כל המשרה שלי (בדיקות,בתי חולים....) ולכן אני צריכה לעבוד יותר. החלטתי ללכת לרופא כי באמת שקשה לי פיזי ונפשית והוא פשוט שלח אותי הביתה. ברוך השם אין משהו חריג אבל עדיין כאבים לא צריכים להיות. הוא אמר שההריון גם ככה קשה ואם זה מכביד עליי ויש לי כאבים שלא מפסיקים אסור לי לעבוד. מבחינתו אני עונה על כל הקריטריונים לשמירת הריון ושאין לו שום בעיה עם זה שאני אצא אליה. אז זהו....רק רציתי לעדכן אתכן.... אין יותר 60 ק"מ כל יום הלוךושוב לעבודה, אין שעות עבודה נוספות, אין בוסית הכי מעצבנת ביקום, ובשאיפה ענקית לשלוות נפש ולשמור על הקטנים שלי כמה שיותר. אני כבר לא יודעת אם אני שמחה על זה שאני בבית או עצובה כי אני אתפגר, אבל אני מניחה שיהיה לי הרבה זמן לחשוב על זה......

p i n o k y o

New member
גם אני בבית בשמירה

נוכל לבדר אחת את השנייה
אבל שזו תהיה הדאגה האחרונה שלך! בשביל שני אוצרות שווה על אחת כמה וכמה להשקיע יותר הרי את מרוויחה שניים בהריון אחד
וחוץ מזה זה כייף לנוח בבית, בדיוק אני מנסה להקים "סטארט-אפ" של פינת "שכחו אותי בבית"(הקרדיט לשם הוא של אמא של פילפילון...) שבה אנחנו בפורום נוכל להציע אחת לשנייה המלצות על תחביבים ביתיים, ספרים לקריאה ועוד... אז שיהיה במזל טוב והמון בהצלחה!

לרלר

New member
באיזה שבוע את?

ובכלל למה את בשמירה? אני אשמח לדעת יותר.....

למעלה