ממצףף..?

ממצףף..?

אהאההההההההההה.....פחחח...רק עכשיו גיליתי שלאיתי (רועי) קוראים איתי לאופררר....ויש לי ילד בכיתה שקוראים לו איתי לאופרר..(בלעעע...האירוניה..) טובבב...בכל מקרה קוראים לי שקד...ואני אפשר להגיד שאני מכורה.. חח..ואגב גור..יש לך את זה מותקק...חחח.. (אני בהשפעת חוסר שעות שינה..להודעות נורמליות אל תצפו ממני..אהאה)...

אני את אדם(תומר) כי הוא פשוט...

מושלם אין הוא מין ילד נדיר כזה לא ייודעת יש בו יופי טבעי מיוחד כזה חולה על הילד הזה הוא כוסון ואין בו שום פגם הוא פשוט מושלם וכל מילה מיותרת !!!

חחח..ילדונת אני נהנהת לשוחח איתך...

אבל אנשיייםם תשתפוווווווווווו.. בכל מקרה..אני ממש אוהבת את טלי (מיכאלה אלקין).. כי היא פשוט יודעת לשחק!!..היא קיבלה את תפקיד ה"פוסטמה" שבאה מארה"ב. והיא משחקת אותו מעולה..ואני נהנת לראות אותה משחקת.. ואם כבר הלכנו על בניםם...אז אני אוהבת את חנוכה...(חח סתם). בנים לאיודעת..אין לי מועדף..כולם משחקים טוב...

a y o o s h

New member
הכל טוב מה איתך מתוקה? ../images/Emo13.gif

אני קצת חולה אבל אני אהיה בסדר...
תודה ששאלת!
רק חבל שאני צריכה ללמוד למבחן במתמטיקה מחר...
אבל לא נורא... מה איתך???

bary5

New member
שקדוש!

היי חמודה מה נשמע? וואי איזה כיף ביום ראשון מורידים לי את הריבועים!! אמן!!!!!!!!!!!!!!! חחח אני בהתלהבות......חחח וואי היום אנשים בבצפר ראו שאני הבאתי תמונות של אדם ויונתן וכל השחקנים וכולם התילו להתקהל עליי!...חח זה היה מעיק!..... תקשיבי מה הולך עם שפת מצח? וואי טל ירדה עלייה כל כך נראה לי היא מפחדת לבוא לבצפר!..חח טל ממש התחרפנה איתה!

ברברבר...

אהאהא...זה יהיה מוזר לראות אותך בלי הריבועים הכתומים והשווים שלך!!! חוצמזה..אין דבר כזה הגזמה עם מיסטר שפתיים..ואמן אם יש ה' היא מתה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 שונאת אבל שונאת את דלית!!!!!!!! וחוצמזה כנראה יש דיג''י לסיל' נעמי מבררת!!!!!!!

bary5

New member
שווה!!!!

וואי קרעת אותי... חח אתמול לוטם בפעולה עושה לנו כזה..: "אהה.. למישהו יש גפרורים אולי?" ואז אני שואלת אותה...: "למה?!?!?!" אז היא אומרת לי: "כדי לעשות דלית גרוס!..." חחח ואני נקרעתי שם היה כזה בידור כל הפעולה צחקנו עם נטע וכל פעם שצחקתי כאבה לי היד מהזריקה!...ובסוף הכנו שוקו אבל זה היה דוחה ולוטם הגאונה פלטה את השוקו שלה..חחחח אין היה כל כך מצחיק!! היא הרגה אותי! ואת מכירה אותי אני צוחקת מכל שטות!..חחח אמ.... מה רציתי להגיד לך.. אוף שכחתי.. טוב שאני אזכר אני יגיד לך...חח דרך עגב תמסרי לירדן שהתמכרתי לדיסק שלה!!!!

חחח...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.. רק עכשיו הבנתי למה הגפרורים!!!!!!!!!!!!!!!!! ובר את צריכה להפסיק לצחוק!!!.. אגב, דלית גרואוס לא נתנתה שיעורים נכון!?!?!

bary5

New member
כוס אמק!!!!!!!!!!!!!!!!

היא נתנה את כל החוברת המטומטמת הזאת!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ממממממנההההה? ../images/Emo182.gif

*שקד צריכה להתחיל להקשיב בשיעור במקום לחשוב איך היא הייתה נראית אם ההינו שולחים אותה ואת מיסטר שפתיים לניתוח פלסטי..*

למעלה