ממצףף..?

bary5

New member
דרך עגב...

גם אני עצובה על הקוביות הכתומות זוהרות שלי(_כתום זוהר..חח אין לי כח לחשוב איך לכתוב את זה נכון!..חח)...חח אני אתגעגעת אליהם מאוד...

bary5

New member
אה. יש לי עוד משהו...חח

עשינו בפעולה "של מי השורה זאת" אז הביאו לנו כל מיני דברים שיעני קשורים לחורף.....ואז לוטם וטל אליהב הב הב....חח התחילו היו כבר באמצע...) להתחרפן אז לוטם אומרת לטל כזה...: "טל תעשי כאילו את חתול ...." או " טל תעשי כאילו את כובע.." או כל מיני דברים מפגרים אבל היינו כל כך מחורפנים אז זה היה ממש מצחיק.. אין עומר ונטע כאלה קרועים!!... אאאאאההההה.... נזכרתי....חח לוטם עוברת שיעורים ל- קאאאאווווייי אצל איתי....חחח

bary5

New member
אופס..

זה איתי אגמון..חחח ואת לא מכירה את הקאאאוויי שלו ? הוא עושה לך את זה פעם אחת את נקרעת מצחוק ואחרי שתירגעי מזה (אחרי 5 ימים בערך....חח) את תתמכרי! זה מין ביחדות מפגרות שהוא ממציא....חח אבל הוא עושה את זה כל כך מצחיק עם פרצופים וכלא הוזה בידור!!!!!!!!!

bary5

New member
יייאווו שקד..

הגעתי למסקנה שאת מחורפנת תמידית!!!...חחח דרך עגב אני הולךכת לדבר עם אדם בטלפון!!!!!!!!!!!!!! ואולי אולי!!!!!!!!!!!!!!!!!! חחח אני אפגש איתו!

bary5

New member
לא נראה לי...

אוי וי זמיר!! יש מחר של"ח..!!!! לאאאאאא!!!!!!!!!! אין לי כח לאיל הדפוק הזה!!! כבר עדיף את דלית......(טוב בואי לא נגזים..חח)

היי, תודה!

הגעתי הביתה וראיתי את הפרק היום, פרק חזק, תפנית בעלילה... מתחיל להיות באמת מעניין...

באמת אורי לא השתתף היום

פעם ראשונה, אבל זה לא אומר שלא היה פרק בנזו---! נכון?!

אכן כן..אני מחכה לראות רק אותו..

+
אגב..בקשר לכתבה..למה יש שם קטע עם ההומו הייצוגי.??WTF??

למעלה