ממרם

נריה_ה

New member
כנראה שיש לי הרבה הרבה פורטקציה!!

הפלתי את עצמי מחמ"ן כי לא רציתי להיות שם. ועם קצת סיוע מהמורה שלי לערבית הצלחתי לחזור, והתקבלתי! נריה.

ibi

New member
אני אנסה לעזור קצת

עם המידע שיש לי... טוב אז קודם כל אתה רוצה להגיע למחשבים בצבא עם פרופיל 82 - הבנת כבר שזה דבר בעייתי. לא אגיד שבלתי אפשרי, אבל בהחלט קשה לקבל זימונים למיונים למקצועות המחשב עם פרופיל גבוה. הייתי מציעה לך לכתוב מכתב ללשכת הגיוס ותנסה להיות כמה שיותר משכנע, מה בדיוק לכתוב אני לא יודעת מה להגיד לך, אבל קח בחשבון שלשני המקצועות הכי יוקרתיים שהם תוכניתן ומפעיל מערכות מחשב צריך לחתום קבע - שנתיים וחצי ושנה בהתאמה. אני חושבת שאם תכתוב במכתב שיש לך נכונות לחתום קבע, יסתכלו על זה בעין יפה. קצת רקע עלי, אני עכשיו נמצאת בקורס בבסמ"ח שהוא בי"ס למקצועות המחשב של הצבא, ממה שהבנתי, זה המקום שאליו אתה צריך לשאוף להגיע. הדרך לממר"ם עוברת דרך בסמ"ח, ובעצם גם ל-8200 ולכל היחידות שעוסקות במחשבים בצבא. כמה מילות עידוד בקשר לפרופיל, יש איתי מישהו בקורס שהוא פרופיל 97, והוא הגיע לקורס בלי לבקש בקשה מיוחדת, הוא רצה קרבי ואין לו פרוטקציות או משהו, ככה שיש סיכוי שיקחו אותך, אל תאבד תקווה, אבל אל תפתח ציפיות. אם יש לך שאלות...אני אשתדל לענות ענבל

adidas_!

New member
לענבל

היי, רציתי לשאול אם את יכולה לספר קצת איך המישהו הזה מהקורס שלך הגיע בלי פרוטקציות ... כלומר מה הוא עשה ... והשאלה השניה היא אם אפשר לשלוח מכתב ללשכת הגיוס דרך האינטרנט ? תודה אדידס

ibi

New member
לאדידס

אני אענה קודם על השאלה השנייה - כן, אפשר לשלוח מכתב ללשכת הגיוס דרך האינטרנט, פשוט תיכנס לאתר של לשכת הגיוס (אני לא זוכרת אותו עכשיו אבל אם אתה באמת לא מוצא אותו אני אחפש בשבילך). ואני גם ממש ממליצה לך להשתמש בכל האמצעים האפשריים כלומר לשלוח מכתב, לשלוח פקס, אי מייל וכו´. בקשר לשאלה הראשונה - מי שאיתי בקורס לא עשה כלום כדי להגיע לקורס. הוא ממש ממש רצה קרבי, והוא היה מעדיף ברגע זה להיות בקרבי. אז אני לא יכולה לעזור לך בקטע הזה. אם יש לך עוד שאלות, אני כאן (פחות או יותר), אתה יכול לשלוח לי גם אי מייל. ענבל

g_m

New member
עוד דרך להגיע לממר"ם

היי אדידס. אז ככה... יש לי ידיד (אני די בטוחה שהוא פרופיל 97) שהגיע למממר"ם ישר לקורס (בחנוכה), כי המורה שלי למחשבים המליץ עליו. אם למדת מחשבים אז יש לך פרוטקציות - המורה. אם אני לא טועה, הצבא פונה אליו ומבקש המלצות. שווה לברר איתו.

למעלה