ממשלה של נבלות סרוחות - להקיא עליהם

doriangray011

Well-known member
ומה אתה מצפה ממשלה שהחברים בה מתחלקים לשלושה. חרדים שעינינם הוא רק בכסף והדתה ציבורית. ועל הסעיף האחרון יוותרו עבור עוד כסף.
משיחיים דתיים שחוץ מכסף להתנחלויות מאוד רוצים מלחמת הכל בכל מתוך תקוה שזה יביא את המשיח.
ושולט בערבוביה מנהיג שמפחד לעורו שמוכוון על ידי משפחתו הלא שפויה ברובה רודפתבצע כסף וכבוד. ויעשה הכל. כולל לדרדר את העם לתופת. בלבד שהוא ינצל.
ממשלה סרוחה זו מילה עדינה.

doriangray011

Well-known member
ומה אתה מצפה ממשלה שהחברים בה מתחלקים לשלושה. חרדים שעינינם הוא רק בכסף והדתה ציבורית. ועל הסעיף האחרון יוותרו עבור עוד כסף.
משיחיים דתיים שחוץ מכסף להתנחלויות מאוד רוצים מלחמת הכל בכל מתוך תקוה שזה יביא את המשיח.
ושולט בערבוביה מנהיג שמפחד לעורו שמוכוון על ידי משפחתו הלא שפויה ברובה רודפתבצע כסף וכבוד. ויעשה הכל. כולל לדרדר את העם לתופת. בלבד שהוא ינצל.
ממשלה סרוחה זו מילה עדינה.

יעיש התימני

Active member
אלה מחמאות לאנשים האלה.
היה בטוח שזו צורע שעומדת מאחורי המסר, כך היא כבר דיברה בעבר אל אשת ראש עיר ש"העז" להתלונן.

alongrin100

Well-known member
ולמרות זאת, אחרי שישקע האבק אני די בטוח שהם יקחו בבחירות הבאות.
לאנשים יש זיכרון קצר.

Ellis Murphy

Well-known member
ולמרות זאת, אחרי שישקע האבק אני די בטוח שהם יקחו בבחירות הבאות.
לאנשים יש זיכרון קצר.

זה לא עניין של זכרון.
זה עניין של סוג האוכלוסיה שמהווה רוב אלקטורלי במדינה הזאת.

כשאני רואה שוב ושוב איזו אומללה משדרות שמדברת על "נס" שקרה לה שלא נהרגה מהרקטה וכמה ש"האבא שבשמיים ומר עלינו" זה אומר שהמוח שלה לא לא מנסה להתמודד עם זה של 1,400 נשמות אחרות לא קרה שום נס וה"אבא" לא רק לא שמר עליהם אלא גרם להם למות, להישרף חיים, להיחנק מעשן, להאנס, לעבור התעללות ומאות אחרים להיחטף.

אז אלה המצביעים לנבלות הסרוחות.
ושלא יהיה לך ספק - אם טיל הורס למישהו את הבית זה לא הופך אותו בין לילה לאדם טוב שאכפת לו מהמדינה או מאנשים אחרים.
ביום הבחירות הוא יילך להצביע לאותם הנבלות שבגללם כל זה קורה כי אלה בני הקבוצה האטנית ו/או האמונית שלהם.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
זה לא עניין של זכרון.

כשאני רואה שוב ושוב איזו אומללה משדרות שמדברת על "נס" שקרה לה שלא נהרגה מהרקטה וכמה ש"האבא שבשמיים ומר עלינו" זה אומר שהמוח שלה לא לא מנסה להתמודד עם זה של 1,400 נשמות אחרות לא קרה שום נס וה"אבא" לא רק לא שמר עליהם אלא גרם להם למות, להישרף חיים, להיחנק מעשן, להאנס, לעבור התעללות ומאות אחרים להיחטף.

ושלא יהיה לך ספק - אם טיל הורס למישהו את הבית זה לא הופך אותו בין לילה לאדם טוב שאכפת לו מהמדינה או מאנשים אחרים.
ביום הבחירות הוא יילך להצביע לאותם הנבלות שבגללם כל זה קורה כי אלה בני הקבוצה האטנית ו/או האמונית שלהם.
אליס יקירי,בוקר טוב🫠תפסיק לנבור כי זה לא יעזור, אנחנו אנשים שונים,ואני לא חושבת שהם ימשיכו הלאה בבחירות הבאות.

Ellis Murphy

Well-known member
אליס יקירי,בוקר טוב🫠תפסיק לנבור כי זה לא יעזור, אנחנו אנשים שונים,ואני לא חושבת שהם ימשיכו הלאה בבחירות הבאות.
ראש היקרה.
זה בכלל לא בטוח שהם לא ימשיכו הלאה... בכלל לא בטוח.
ועם כל הכבות לזיונים, ויש לי המון כבוד לזיונים, כל זה לא שווה כשהמדינה הזאת הופכת לרפובליקת בננות שמנוהלת על ידי נציגים של אספסוף.

אני מבין שיש לך קושי עם זה ולא איאלב את תחליטי למחוק.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
ראש היקרה.
זה בכלל לא בטוח שהם לא ימשיכו הלאה... בכלל לא בטוח.
ועם כל הכבות לזיונים, ויש לי המון כבוד לזיונים, כל זה לא שווה כשהמדינה הזאת הופכת לרפובליקת בננות שמנוהלת על ידי נציגים של אספסוף.

אני מבין שיש לך קושי עם זה ולא איאלב את תחליטי למחוק.
אוו יופי ,התחלת גם לדבר על זיונים סוף סוף😃באמת תהיתי איפה אליס 😉 אין לי קושי עם שום דבר ואני מכבדת את דעותייך וחושבת כמוך רק ש...הפורום צריך/זקוק לעוד דברים מעבר למה שאתה כותב וזה לטעמי מעיב יותר את האווירה,דעתך?
חוצמיזה,אני לא דיברתי על זיונים😅

Ellis Murphy

Well-known member
אוו יופי ,התחלת גם לדבר על זיונים סוף סוף😃באמת תהיתי איפה אליס 😉 אין לי קושי עם שום דבר ואני מכבדת את דעותייך וחושבת כמוך רק ש...הפורום צריך/זקוק לעוד דברים מעבר למה שאתה כותב וזה לטעמי מעיב יותר את האווירה,דעתך?
חוצמיזה,אני לא דיברתי על זיונים😅
בנוגע לזיונים.... את מבינה בטח שהתקופה קצת בעייתית ואפילו למי שיש מאהבת יש בעיה להשיג צימר.

חוץ מזה יש את ההודעה הקבועה בראש הפורום שיכולה להוציא כל חשק מלפרסם משהו כי בואי נודה על האמת... אין כמו תמונה של ציץ להחיות את הרדומים...

דקל נור*

Well-known member
בנוגע לזיונים.... את מבינה בטח שהתקופה קצת בעייתית ואפילו למי שיש מאהבת יש בעיה להשיג צימר.

חוץ מזה יש את ההודעה הקבועה בראש הפורום שיכולה להוציא כל חשק מלפרסם משהו כי בואי נודה על האמת... אין כמו תמונה של ציץ להחיות את הרדומים...
אין בעיה להשיג צימר.
הם ממשיכים לעבוד. הסיכון לאזעקה בצימר הוא כמו הסיכון לנהוג באותו זמן או להיות בשטח פתוח.
יש נשים אמיצות 😏

alongrin100

Well-known member
זה לא עניין של זכרון.

אהה והסרטון על המחבלים שהגיעו לקבר של הבבא סאלי ועשו פניית פרסה. ממש נס מהשמיים...
הם עשו פניית פרסה כי לא היה שם את מי לרצוח או לאנוס (יום שבת).
ולצערי כנראה שגורלינו נחרץ..
אף פעם לא יהיה טוב פה במדינה הזו... ואף פעם לא יהיה טוב בחו"ל לפי כל מה שאני רואה בחדשות

alongrin100

Well-known member
זה לא עניין של זכרון.

אהה והסרטון על המחבלים שהגיעו לקבר של הבבא סאלי ועשו פניית פרסה. ממש נס מהשמיים...
הם עשו פניית פרסה כי לא היה שם את מי לרצוח או לאנוס (יום שבת).
ולצערי כנראה שגורלינו נחרץ..
אף פעם לא יהיה טוב פה במדינה הזו... ואף פעם לא יהיה טוב בחו"ל לפי כל מה שאני רואה בחדשות

נסיך.333

Well-known member
עם ביבי, בלי ביבי, בבחירות הבאות הימין יקח ובאחוז גבוה יותר.
ישנם אנשי שמאל שהתפכחו והבינו מי אלה הערבים
חלקם שלא ממש מעניין אותם ימין שמאל או מדינת ישראל ימישכו בדרכן הנלוזה
וינסו להפוך את ישראל למדינה אמריקאית או דרום אמריקאית ולעשות מהפכה
באמצעות הכסף, באמצעות הצבא, באמצעות הסמים, כמו חממות קנביס..
כשישקע אבק הקרב נראה מי מינה רמכט"ל כושל במחטף, מי הרדים את הציבור
מי לא התריע מול כל האינפורמציה שהייתה..
אולי גם נבדוק למה הבג"ץ הנאור מקבל בכלל תביעה מעזתים בזמן מלחמה נגד מהלך של צה"ל..
האם הבג"ץ כבר יודע ומבין יותר טוב מאשר אנשי הצבא?

למעלה