ממש ממש בהתחלה

סמיילי31

New member
ממש ממש בהתחלה

בעלי ואני מאוד רוצים לבנות בית. תקציב של 200 אלף דולר (יחי ההורים!). ברור לנו שזה תקציב שמתאים להרחבות ישובים בגליל או בעמק יזרעאל (למרות שהחלום שלי הוא רצועת החוף למרגלות חיפה). השאלה איך בכלל מתחילים לחפש? יש מיליון פרויקטים. אשמח לדעת מהבונים איך ולמה בחרתם לבנות איפוה שאתם בונים? תודה

בינא

Member
עם תקציב כזה אפשר לעשות הרבה

נסו להתקשר לאייל רז 054-4907670 לבחור יש קשרים והוא ידע להפנות אתכם למקומות בהם עלויות המגרשים כולל פיתוח וכולל הבניה, יתאימו לתקציבכם.

ענתש

New member
יש הרחבות מקסימות בקיבוצים. השאלה

באיזה אזור ? אני יודעת שבאזור סובב כינרת ההרחבה הקהילתית של אשדות יעקוב מקסימה, הבתים יפיפיים. ויש גם הרחבה בכפר קיש (צמוד לכפר תבור, מושב קטן מאד אבל נחמד) של בתים עם חצר פנימית שנראים ממש טוב. ובכלל אני ממליצה להתחיל מהאתר הזה. תכנסו בצד ימין ל"חפש פרוייקטים חדשים", סמנו "חפש הרחבות בקיבוצים ומושבים", בחרו אזור ותסתכלו מה יוצא (יש שם ממש תוכניות ותמונות והדמיות בכל פרוייקט...) בהצלחה. ספרו לנו מה מצאתם

סמיילי31

New member
כן מכירה

בכפר קיש, האמת שאנחנו מחפשים כמה שיותר קרוב לאזור חיפה.... למה כל כך יקר במישור החוף???

איריסג

New member
אולי פרדס חנה - כרכור ?

יש שם המון בניה חדשה, וחברים שלנו קנו בית מקבלן בהרבה פחות

תמר36

New member
למה יקר ליד קו החוף????????????????

נו...... כמו שאת רוצה שם בית כך כל עם ישראל רוצה שם בית. הכל עניין של ביקוש והיצע. אני גרה בבנין של 15 קומות ממש מול הים (אני גרה בקומה העשירית והנוף מ ה מ ם !!!!!) ולכן כשמכרתי את הבית המחיר שלו היה בהתאם. לי נמאס מהמעלית והים כבר לא עושה לי את זה אז מכרתי לגרוש שלי את המחצית שלי ועם הכסף אני בונה ביית חמישה חדרים (עם משכנתא קטנה) אבל לא ליד הים. ההבדל ממש ממש משמעותי במחירים. הבית שלי קומפלט אחרי בנייה שווה רק את הקרקע, בלבד, שליד הים.

Tula1

New member
לאיזה אתר"להכנס לצד ימין"?

בפורום זה? אנחנו מחפשים באזור רחובות

למעלה