ממש נעלבתי!

ממש נעלבתי!

אני באתי הנה בשוקולדים וצלצולים, הכרזתי על הגעתי מן הכפור נטול האינטרנט- ולא קיבלתי ברכת שלום? חכו חכו כמה בלגאן אני אעשה מיד אחרי שאסיים את הקופסה הזו של מקס- ברנר! הא! הא! הא! סתם. אני צוחק בקשר לבלגאן. אבל כן הייתי רוצה לקבל איזו תגובה שתסביר לי איך בדיוק זה עובד פה. מה מותר ואסור לכתוב. מה מעניין פה וכל מני כאלה... שתו לחיים ואיכלו לשובע- החיים קצרים מכדי שנדאג לחורים בשיניים! כל מי שרוצה סטיקר נגד קריוס ובקטוס שישלח לי לף בדואר ויקבל אחד. מי ששולח חבית יקבל את אשתי!...

SlamminDino

New member
היי, שלום !!

כפל המילים הוא בשביל לכסות על עוגמת הנפש שנגרמה למשתמש יקר מהפורום!! אף אחד לא ייעלב פה And live!! אצלינו בפורום כותבים מה שבא לנו שותים מה שבא לנו אוכלים מה שבא לנו ומעשנים מה שבא לנו!! ( חוץ מנובלס-- זה עושה יותר מדי עשן) אווירה חופשית וחברותית!! ברוך הבא סוכן סמוי מיוטה!! שמחים שאתה פה... צוות המטבחון

תגיד, מה קורה עם המפגש הזה

שכתוב פה עליו? אפשר להביא בירות? וחוצמזה- פעם שקלתי לעבור ליוטה, אבל אין שם יפנים אז ויתרתי.

SlamminDino

New member
Come for Re fill !! ../images/Emo72.gif

מה החברה מדטרויט שותים? נמצא לך איזה חבית מיובאת First class דרך הקשרים שלנו עם משרד המכס וההגירה. למה הגירה? כי יש גם מקסיקנים שמפקחים על כל העסק ומקבלים אחוזים מהשיכר המיובא ארצה. וצריך לדאוג להם למקום לישון בישראל.. אז גם משרד ההגירה מטופל על ידינו פה. מהפורום הזה ייצאו ראשיי ממשלה שומעים אותי? חופשי, חברה.. להשתין טובורג ( כפי שאחד מחבריי הפורום ציין) ולישון! או שאתם רוצים לשתות עוד ואח"כ.. איך שאתם רוצים.

אני בעד להשתין תוך שינה!

איכס בירות מכסיקניות! או שלא על זה דברת? בכל- מקרה, אתה מוכן למנות לי, על כוס שיכר אחת, את הקבוצות הגדולות בהיסטוריה? אני כבר אחפש באינטרטנט את הפרטים... לשתות לשתות לשתות

SlamminDino

New member
הקבוצות הגדולות !!

על זה רציתי לעשות כבר דיון חדש, נפרד גדול מעניין משמח ומשכר!! יש אנשים שאומרים שסינסנטי של שנות ה שבעים היו הקבוצה הכי טובה שהם ראו. אני יתווכח עם זה ויאמר שהיאנקיז האלה בטח שלא נופלים מהם. אני מדבר על היאנקיז עם טינו, דיוויד Cone ( הוא יהודי? נשמע כמו כהן) פול אוניל, דיוויד ג´אסטיס, ריקי לדיי או צ´אד קורטיס.( היי, הוא חבט הום ראן גדול בסיריז מול אטלנטה ב 99). אל תשכחו את צ´אק נובלוך, סקוט ברושיוס ועוד פעם-- טינו מרטינז! אל תשכחו את טינו שמעתם? לא היה להם את ההתקפה הכי טובה מבחינה אינדבדואלית אבל הם ידעו לעשות ראנס. כמו האיינג´לס של השנה. והם היו לוקחים את האליפויות. חוץ מהיאנקיז האלה יש את הקבוצה משנות ה 20 שהסדר חובטים שלה היה Murderers row. לו גהריג ובייב רות´ ביחד זה כבר שתיי רוצחים שהמשטרה לא מצליחה לתפוס! לאוקלנד הייתה קבוצה טובה מאוד בתחילת שנות ה 70 ושתיים מהמפורסמים שבהם אזכיר. הפיצ´ר ג´ים ( Catfish ) האנטר ורג´י ג´קסון הגיבור של היאנקיז מאוחר יותר בעשור. שוב-- יש הרבה בחירות בטח ועל כך נעשה דיון מעמיק יותר וכל האנשים פה על מגוון הבירות שאנחנו שותים נעלה את ההצעות!

למעלה