מנהלת חדשה ומדהימה לפורום!

מנהלת חדשה ומדהימה לפורום! ../images/Emo24.gif

קבלו באהבה את שוב מתחילה מחדש, חברה ושותפה לניהול הפורום. היא באה עם המון רעיונות ומצב רוח מרומם. בובה, בהצלחה!

עצבת

New member
בהצלחה לך ולכולנו! ../images/Emo39.gif../images/Emo20.gif

אוהבת את הרעיון של הפורום ואשמח לתרום גם רעיונות משלי בהמשך..... בהצלחה לשתיכן!!!!!

גאמי

New member
ברוכה הבאה שוב מתחילה מחדש ו...

אני בשוק ממך, עושה שוק, ממני השוקיסטית שתעשה איתך שוק גם כן. שוק השוק מן השוק של עושים שוק. ב ה צ ל ח ה לשתיכן. לעולם לא תצעדנה (בשוק) לבד. מאחורייכם.

גאמי

New member
אצלי יש בעיה , או שאני שודדת את המוצרים בדרך

אל המקרר או שאני מרוקנת אותו מהר מדי ולכן כמעט אף פעם לא חדש בו. אבל תצחקי, אחד הדברים שאני הכי הכי אוהבת במקרר, הוא חלב, אבל חלב תנובה (יסלח לי אחי שהנו מהנדס מזון שם) לא עושה לי את זה, החלב שלי עושה את זה הוא חלב יוטבתה. 3% רגיל, יש לו טעם מממממממ כאילו כרגע סחטו את הדד של עדנה הפרה ההולנדית. רק מה, המגבלה של החלב הזה, שאי אפשר להקפיאו, הוא מתפרק, כלומר לאחר הפשרה זה כל לא זה. לקנות ולשתות, ממש תענוג.

|סל|ש.ממית עושה שוק|סל|

שלום לכולם ותודה על הברכות
אני שממ"ית, בת 34. בזמני הפנוי אני מתחזקת בית, עבודה, בקרוב לימודים, והכי חשוב את המשפחה שלי - בן זוג מדהים שמגיע עם ילדה מדהימה, שני ילדים מופלאים וגם את המשפחה המורחבת והאהובה. אני גולשת ותיקה בפרדס וניהלתי מספר פורומים (בניק שונה). כמו שעושה שוק כתבה, אני מגיעה עם המון רעיונות ובטוחה שיהיה לנו אחלה פורום ביחד. אז קדימה - בואו נעשה שוק|סל|

לאחת והיחידה . זו שתמיד שולטת בשוק

המון הצלחה. אין ספק שתעשי זאת כדרכך הכי טוב שאפשר.

felka

New member
בהצלחה לאחת הויחידה המ.מ.מית

מושלמת מדהימה ומהממת. אהההה ופיירי אדום הכי טוב למרות שמבדיקה אחרי שבוע שכלים לא שתופים הוא הכי מסריח

שויי

New member
../images/Emo50.gif לשממית אחת חמודה

המביאה מזל
בכל בית ופרדס

rrredshay

New member
מסכים עם כל מה שכתבת...

קודם כל, אדום זה הכי טוב... כלים לא שטופים אחרי שבוע, זה מסריח... והדבר היחיד שיותר מסריח מהם, זה הם אחרי שבועיים....
אהההההה ונכון.... היא מהממת...

SimpleAim

New member
ברכות למנהלת מחדשה ../images/Emo140.gif

המון
לשתיכן ולפורום!

למעלה