מנורה לצמחים

yoyoy

New member
מנורה לצמחים

לכל המומחים אני מחפש מנורה מתאימה לגידול צמחים בחדר שכמעט ואין בו אור יום אני מכיר את המנורות שניקראות day ligth אבל לצערי אילו מנורות ליבון רגילות שמוסיפות תאורה על תאורה טבעית ובחדר חשוך הצמחים לא ממש יחיו איתן גם נורות הלוגן ניסיתי ואפילו כאלה בעוצמה חזקה (עד 500W) אך חוץ מליבש את הצמחים שוב הן לא עשו כלום אז אם מישהו מכיר/שמע/יודע - אשמח אם ישתף אותי

ganjaman stound

New member
א א א

לצערי לא לזאת בתכוונתי מכוון שאת האתר של אושרם אני מכיר ודווקא איפה שאני גר יותר קשה ויותר יקר להשיג אושרם מאשר G.E. ולצערי הקטלוג שלהם חסום מישום מה בקיצור שאלתי הייתה האים יש דגם אחיד של מנורות לצמחים שאמור להיות רשום על המנורה וממנו אני יכול לדעת מה הקלווין שלה ולדעת אים הוא מתאים לצמחים בקשר לפלורוסנט צבעוני לצערי דווקא החברות המובילות הם האחרונות בפיתוח מוצרים חדשים ולפחות ממה שבדקתי לאושרם עדיין אין מנורות כאלו תודה בכל מקרה

רז חשמל

New member
תגובה חלקית

לצערי דווקא החברות המובילות הם האחרונות בפיתוח מוצרים חדשים אני חולק על דעתך. אוסרם, GE ן פיליפס הם הראשונות לפתח מוצרים חדשים אלא שהם מאוד קפדניות בבדיקות שלהם לפני שהם מוציאות מוצר לשוק. ראה דוגמאות כמו נורות UV מסוכנות וכו'. אם אתה גר בארץ, אוסרם אפשר למצוא בכל מקום.

ganjaman stound

New member
מצטער

אם פגעתי בך באופן כל שהוא מסכים איתך בהקשר של החברות הגדולות בקשר למוצרי צריכה אך דעתינו חלוקה על מוצרים שמעבר בכל אופן אני מודה ועוזב ירוחם

מאגר

New member
מנורה לצמחים

ישנה מנורה מיוחדת לצמחים היא ניקראת פלוראסאט זו נורת כספית מיוחדת המספקת את הקרניים שאינן נימאות החדר בתאורה רגילה השןים לאור יום למה שהצמחים זקוקים היתוצרת אוסרם וניתן לרכוש אותה בכל חניות החשמל המכבדות את עצמן.

למעלה