מנסה מבין מדוע..

הוריקן*

New member
נשבע לך שאני לא סופטי

אבל אני חייב להתוודות... אני אכן מתחזה. ואני,כן כן,אני גבי יעקב ולא אחר. ואם לא תפסיק להציק לי,ולהפריע לי לאנוס כאן נשים, אז אני לא אכניס אותך למסיבות שלי!!!!!!!! ראה הוזהרת...

softy

New member
הוריקן תפסיק לשקר

אם מוריד החבילות ומעלה הקרחות אומר לך שאתה הוא סופטי, אז מי אתה בכלל שתכחיש. סופטי
גלוח ראש? הלכת לבכות לנטע? שמעתי שיש לה סינר רחב.

שש

New member
ביפן

שמים שק איגרוף בדמות של האיש השנוא בתפוז שמים קוץ

יאלה שש אידיוט-גייסו אותך לפוצץ

את הפורום ? הזהר בכיין שלא אבוא אליך לעשות שמח.. אזהרה אחרונה לפני המכה.. מרק.

שש

New member
כרגיל איומים, אולי נביא להם את

האיומים שלך על מאיר? שיכירו אותך לעומק

בלון פורח בהרבה אויר ../images/Emo102.gif

ה -ר-ב-ה פטפטת הכי אוהבת ר-כ-י-ל-ו-ת ככה התנגשה עד צאת כל האויר מהבלון עד שעברה דירה למשל בפורום נוסטלגיה ולא רק. מאדאם הלעולם לא תלמדי לקח? יש דרכים יותר מתאימות למי שרוצה להתקבל לקבוצה. לכי ללמוד ואז תנסי שוב.

ואת מה את מעבירה מפורום לפורום?

את הרכלנות שלך? את הנרקיסיזם שלך? החבר הזה שלי אמר ככה..... זה עשה ככה.... תגידי הם בכלל יודעים שהם חברים שלך? הם בכלל יודעים שאת לא מפסיקה להתהדר בנוצות שמם באינטרנט? אין לך תכנים משל עצמך? את לא חושבת מחשבות? את לא קוראת ספרים? לא קורים לך דברים? זו מהחדר הבודד ליד המחשב באמצע שום מקום זו את? וממשהו חכם להגיד שהוא תוצאה של חשיבה ולא גילגול של רכילות? תגידי? ועכשיו : לכי להסתכל בראי!

הוריקן*

New member
מצה פצה

קראתי את השאלות שלך בעיון רב. ואני מודיע לך שבפסח הקרוב,השאלות הללו ישאלו כחלק מקושיות ההגדה. נסחת את הקושיות כל כך יפה נכון וחכם,שאסור לגעת בהם. כבר השבת התקשרתי בטלפון לרבנים הראשיים(קושייה חכמה כמוהה כקיפוח נפש), ודרשתי מהם שגם המצה תקרא מעתה מצה פצה.והם הסכימו מייד.

skito

New member
יש תשובה למרק

הכל מפאת האלימות, יש אנשים שמתנהגים בצורה אלימה, וזאת מבלי מודע, התנהגות אלימה מולידה תאונות טרור וכל מה שרק תרצה מר מרק כמו התנהגות זו שלך באשכולות אחרים

skito

New member
מאיים ברצח?

"• סופטי-חסמו אותך פה ??ו *-מרקי-קקטוס-* ו√ כי נטע הבטיחה משו רק יריקה קטנה-ואתה מת.. מרק." אימאלההההההה מתכוון לממש?

skito

New member
פנים אל מול פנים

אני ממתין...בוששת או שמה אתה בהסגר סביב הקופסא, אני גר בבית שאן הפלאפון שלי חופשי לך, חפש בצמודים שלי אתה רק מאיים בוא במציאות בוא אני מזמין לך מונית בוא יפחדן... מסתתר מאחורי דברי הבל ומאחורי הזכוכית בכיין, תוקפן, שווה לפגוש אותך במציאות החשש שלי הוא שהזהירו אותי מהריחות לא מפריע לי כלל מלבד שאראה את פרצופך האמיתי ורוצה שתחזור על דבריך פנים מול פנים פנים אל מול פנים

Gamani

New member
סקיטו...אחי הצעיר

ביחייךךךךך רגיעוןןן מה פה קורה פה לא ככה חינכו אותנו הורינו מחר אותך לאבא לייטררר

למעלה